>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

מלכות היופי שלו

כשאייל גולן שר למירי בוהדנה

זה כל הקסם: היא נערת ישראל, הוא זמר מזרחי בדרכו לפסגה ויחד בסוף שנות ה־90, השניים כבשו את מדורי הרכילות בזוגיות פוטוגנית שזכתה לסיקור נרחב בכלי התקשורת. עם או בלי קשר, בהיסטוריית היחסים של בוהדנה ניתן למצוא גם זוגיות בת חצי שנה עם, עם שחקן הכדורגל דאז, לירון בסיס, שלימים יהפוך לחבר הטוב של גולן.

רגע לפני שנת 2000 בוהדנה וגולן נפרדו, מה שלא הפריע לבוהדנה, לשדך את האקס לחברתה הטובה אילנית לוי.

הכי אהבנו בהם: את מה שיצא בעקבות הזוגיות. לא רוצים לדעת מה היה קורה אם בוהדנה לא היתה מכירה לאייל את אילנית ואנחנו היינו מפספסים את השיר "מלכת היופי שלי".

חסמב"ה דור 1

כשסנדי בר היתה נס החנוכה הכי שווה של אקי אבני

זה כל הקסם: מופעי חנוכה תמיד היוו קרקע פורייה לצמיחת זוגיות בין סלבז. כך גם היה במקרה של אקי אבני וסנדי בר, שהכירו מאחורי הקלעים של המחזמר "חסמב"ה" ב־1998. אחרי שנתיים של זוגיות התחתנו השניים באיוונט העשור, שהתחיל מתחת לחופה בבית הכנסת הגדול והמשיך במסיבה עתירת סלבז במועדון הסינרמה.

בהמשך ארזו השניים את עצמם ונטשו להוליווד במטרה לכבוש את עיר הסרטים, שם גם ילדה סנדי את בנם הבכור ב־2004. בשנת 2008 השניים התגרשו.

הכי אהבנו בהם: לכמה שנים טובות הם נתנו לנו את התקווה שגם אנחנו מסוגלים לייצר פאוור קאפל תוצרת כחול־לבן בדיוק כמו שיש לאלה מערוץ !E.

מה שקורה בערוץ הילדים

כשיעל בר־זוהר וגיל ססובר היו הזוג של הכיתה

זה כל הקסם: קצת אחרי שנפרדה מיהודה לוי, אותו הכירה ב"שכנים של צ'יץ'", יעל בר־זוהר, כוכבת ילדים ובייב לאומית, פינקה את עצמה בזוגיות מתוקשרת אחת עם כוכב ה"קומדי סטור", גיל ססובר.

הקשר נוצר מאחורי הקלעים של "פסטיגל 96", שם בין שיר לשיר התפתח סיפור אהבה. היא היתה בת 17 והוא בן 24. בר־זוהר קטפה בתום הפסטיגל את המקום הראשון וססובר הסתפק במקום השני ובזוגיות מתוקשרת. הקשר בין ססובר לבר־זוהר הסתיים ביוני 2000, לאחר שלוש וחצי שנים, שכללו גם הנחיה משותפת בערוץ הילדים.

מקורבים סיפרו אז כי דווקא בר־זוהר היתה זו שיצאה שבורת לב ממערכת היחסים.

הכי אהבנו בהם: למרות שלא היה הכי חתיך, הצליח ססובר לכבוש את הבחורה הכי שווה במדינה, ונתן תקווה לאומה שלמה של מאותגרי גובה.

מעשה במעיל

כשיעל אבקסיס הראתה לליאור מילר מה יש לה מתחת למעיל

זה כל הקסם: פרסומת אחת בלתי נשכחת בשנת 1994 שידכה את אחד הזוגות הבולטים של העשור: יעל אבקסיס ו ליאור מילר. היא היתה דוגמנית מבטיחה והוא אליל נוער בהתהוות. מדורי הרכילות לא ידעו את נפשם מרוב אושר וסיקרו כל צעד ושעל בזוגיות הפוטוגנית.

שנתיים לאחר מכן, בשנת 96', הם כבר עמדו מתחת לחופה בחתונה מתוקשרת שנערכה בדולפינריום בתל אביב. שנה לאחר מכן נולד בנם, מורי, אך לצערנו הנישואין לא החזיקו מעמד וב־2003 השניים נפגשו על מדרגות הרבנות.

הכי אהבנו בהם: לטעמנו מדובר עדיין באחד הזוגות היפים והמתוקשרים שהביצה הצליחה לנפק. בסתר ליבנו אנחנו עדיין מקווים לקאמבק.

רוק אנד גט

כשאילנה ברקוביץ' ואביב גפן לבשו לבן

זה כל הקסם: את אחת החתונות המסוקרות והנוצצות של הניינטיז ארגנו אביב גפן ו אילנה ברקוביץ'. היא היתה אז רק בת 18 וגפן בן 22. אהבת נעורים על פי הספר. אחרי חמש שנות חברות ושיר אחד שהפך ללהיט, "הו אילנה", נישאו השניים באוגוסט 96'. ברקוביץ' לבשה שמלה לבנה מעוטרת שושנים וגפן צעד לצידה בלוק דומה.

בין 1,500 האורחים, נצפו גם משפחת גפן המורחבת, שמעון פרס, לאה רבין וטינקרבל אחת שגנבה את ההצגה. הנישואין של הזוג הצעיר החזיקו מעמד שנתיים בלבד, ואנחנו נותרו עם השירים והזיכרונות.

הכי אהבנו בהם: את רוח הנעורים והעובדה שהם סיפקו לנו את אחת החתונות הכי שוות שנערכו בישראל עד היום.

תני לי להריח לך את השחי, מבטיח לך שתצא מזה אחלה בלדה. אביב גפן ואילנה ברקוביץ' (צילום: רפי דלויה)
תני לי להריח לך את השחי, מבטיח לך שתצא מזה אחלה בלדה. אביב גפן ואילנה ברקוביץ' (צילום: רפי דלויה)

רק בשביל לקבל חיבוקים

כשחמי רודנר כתב שירים על איגי וקסמן

זה כל הקסם: שנות ה־90, שנחשבו גם לשנות הזוהר של מוזיקת הרוק בישראל, ניפקו לנו גם את הזוג: חמי רודנר ו איגי וקסמן. סולן להקת איפה הילד והזמרת בעלת הקול המחוספס התחתנו בשנת 95' במה שהתחיל כרומן שנתיים לפני כן במועדון הרוקסן המיתולוגי.

ארבע שנים ודואט אחד משותף הספיקו לשניים, שהתגרשו בשנת 99'. אנחנו נותרו עם אלבום של רודנר שיצא בשנת 2000, שבו הוא מתעד את הפרידה העצובה בשיר "בואי ניפרד" ואינספור שאלות ותהיות.

הכי אהבנו בהם: לכמה רגעים קיווינו שגם מה שהתחיל במועדון תל אביבי יכול להסתיים בזוגיות נצחית. שוב טעינו.

רואים 6/6

כשמרב מיכאלי אהבה את ארז טל ואז גם את טל ברמן

זה כל הקסם: את משבצת הזוג האינטליגנטי של הניינטיז מילאו ביתר כבוד הזוג ארז טל ו מרב מיכאלי. מי שלימים תהפוך לחברת כנסת מטעם מפלגת העבודה והוא לאחד מאנשי הטלוויזיה המשפיעים במדינה. השניים הכירו בתקופת השירות בתחנת הרדיו גלי צה"ל ובהמשך היו ממקימי רדיו תל אביב.

מרב וארז אומנם סיפקו לנו זוגיות מתוקשרת, אך זו לא באמת שרדה את אור הזרקורים. בהמשך תחזקה מיכאלי זוגיות קצרה עם שדר צעיר ומבטיח בתחנה

הצה"לית העונה לשם טל ברמן, שהיום מבלה את רוב היום שלו עם אביעד קיסוס.

הכי אהבנו בהם: בעיקר את הטעם של מיכאלי בגברים.

לפני שהיא הבינה שג'ינג'ים הם הדבר הבא. מרב מיכאלי וארז טל (צילום: איציק בירן)
לפני שהיא הבינה שג'ינג'ים הם הדבר הבא. מרב מיכאלי וארז טל (צילום: איציק בירן)

_________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: