מקום שלישי: ליאת הר לב

הדבר הראשון אליו שמים לב בליאת הר לב הוא זוג העיניים העצומות שלה, הכחולות־עמוקות, שהופכות אותה למעין בייב אנימה בשר ודם. הדבר השני אליו שמים לב הוא הכישרון העצום שלה, שזרח השנה בטירוף ועדיין נדמה רחוק ממיצוי מלא.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

אומנם ההתחלה היתה כבר לפני חמש שנים, כשהחלה לגלם את טלי, אשתו המציקנית של אדיר מילר ב"רמזור", ומאז היו התפקידים ב"סברי מרנן" ובסרט האימה "כלבת" וההברקות ב"הפרלמנט" ("מה נסגר איתך, יעני?!"), אבל גם אל מול נקודות הציון הללו 2013-2012 תירשם כשנתה של הר לב, 34, ואת הסיבה אפשר לסכם בשתי מילים: ליהיא האשטאג.

כן, בזמן קצר ביותר הפכה ההיפסטרית התל אביבית הסנובית והמזלזלת־תדיר של הר לב לדובדבן האמיתי של "ארץ נהדרת", והר לב ביצעה אותה עם טיימינג קומי שפשוט אי אפשר ללמוד: או שאתה נולד איתו, או שלא.

הקליטה המגה־זריזה שלה בסיירת של הקומיקאים הישראלים יכולה ללמד משהו על מכמני הכישרון החבויים בה, וזו הסיבה שאנחנו מרגישים לגמרי בנוח להודיע לכם שאם טרם עשיתם זאת, כדאי שתתרגלו להר לב ומהר, כי היא הולכת להישאר לכם מול העיניים זמן רב ביותר. לא, מוות.

מה יפה בה: העיניים הללו, שפשוט מזמינות אותך לחכור יאכטה ולצאת לשיט ארוך בהן.

מה נכון בה: הווירטואוזיות שמאפיינת את עבודתה עם הדמויות שהיא עושה ב"ארץ נהדרת" וב"הפרלמנט", שם גילמה את אירנה הבלתי נשכחת. תנו לה ספין־אוף, בשם האל.

אף אחד לא מושלם: סביר להניח שלהר לב הקטנטונת, בסך הכל 1.50 מ' ומשהו, לא יצא לשחק כדורסל מקצועני בעתיד הנראה לעין. נו, שוין.

** את הרשימה השנה מלווה פרויקט צילומים בשם "הלוואי והייתי", כשכל אחד מהנבחרים מביע משאלה ומספר מה היה רוצה להיות. הפרויקט כולו מוקדש באהבה לילדי עמותת "משאלת לב",שמגשימה משאלות של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים. לתרומות ולהתנדבות: 09-7602848.

_________________________________________________________________________________________________________

היפים והנכונים:

>> מי עוד ברשימת היפים והנכונים? לחצו כאן ותגלו