"לא נשאר הרבה מלבד ריקבון ורוע טהור". תמונת האישה הסיציליאנית
"לא נשאר הרבה מלבד ריקבון ורוע טהור". תמונת האישה הסיציליאנית

(יוני פרוים)

השף אייל שני שוב מסתבך, והפעם לא בתביעות משפטיות אלא בגלל תמונה שהוא העלה אתמול (רביעי) לחשבון האינסטגרם שלו מחופשתו בסיציליה. בתמונה מופיעה אישה לא רזה במיוחד שמתרחצת בבריכת שחייה בתוך גלגל ים. הבעיה היא בכיתוב ששני בחר להעניק לצילום. מדובר במילה אחת בלבד, אבל בעייתית מאוד בהקשר זה: "אבוב".

התגובות הקשות של העוקבים הגיעו מיד. "מרחמת עליך", כתבה אחת המגיבות. "כנראה שעמוק בפנים, מעבר לעגבניות הבשלות שלך, לא נשאר הרבה מלבד ריקבון ורוע טהור". אחרים כינו אותו "טיפש" או "נבוב", והיו גם כאלה שהכריזו שיפסיקו לעקוב אחריו. "עד כמה שזכור לי", כתבה עוקבת בשם אביגיל, "גם אשתך לא בדיוק 90-60-90. ואם מישהו היה מצלם אותה ומבזה אותה ברבים?! תתבייש, אתה סמרטוט". בעקבות זאת הופיעה תגובה של בת הזוג, מירי חנוך. "אמרתי לו מה דעתי", כך כתבה. "אני לא חושבת שהיתה פה כוונה רעה, רק סוג של אוטיזם שיש לו לפעמים... אביגיל, את צודקת, אני לא ומעולם לא הייתי 90-60-90, חיה בשלום עם זה ונראה לי שגם המצולמת, ועדיין, הצדק עם המגנים".

בשלב זה הבין שני שכדאי לו להגיב, והוסיף את ההערה הבאה: "לא שמתי את התמונה הזאת כדי ללעוג למישהו, ובוודאי לא לאישה היושבת בתוך האבוב. ההפך הוא הנכון. את התמונה הזאת שמתי מול אלפי המודלים של קידוש הבארבי ששוכנים בתוך חשבון האינסטגרם שלי ומול תגובות ה'מהמממתתת' הנלוות לכל אחת שמכווצת את שפתיה אל מול המצלמה ואחרי זה עולה על המשקל ומרעיבה את עצמה עוד יום בחיים האינסופיים של רעב ופחד מכל גרם שמברך בו האוכל את גוף האישה".

לסיום שיבח שני את האישה על כך שהיתה אמיצה לחשוף את גופה, וסיכם: "אלו הנשים של סיציליה, ששואבות את כוחן מהים התיכון, לא מארצות הברית ולא ממד המשקל וההיקפים של האינסטגרם".

לנו יש הרגשה שזו לא הפעם האחרונה שהוא ייפול בלשונו.

"לא שמתי את התמונה כדי ללעוג למישהו". שני (צילום: רועי חביב)
"לא שמתי את התמונה כדי ללעוג למישהו". שני (צילום: רועי חביב)

רוצים עוד סיפורים מעניינים על סלבס בארץ ובחו"ל? הקליקו כאן