שום דבר כבר לא יפתיע. ריהאנה (צילום: gettyimages)
שום דבר כבר לא יפתיע. ריהאנה (צילום: gettyimages)
1. ריהאנה בהיריון?
זוהי השמועה הטרייה ביותר, ממש מהשבועיים האחרונים, והיא טוענת שריהאנה ביטלה לאחרונה הופעות במסגרת הסיבוב שלה בארצות הברית לא משום שלקתה בחום גבוה ובכאבי שרירים, אלא משום שהיא נמצאת בחודשי היריון ראשונים מבן זוגה (לפעמים), כריס בראון , וסובלת מתסמינים של שליש ראשון -בחילות, הקאות, כאבי בטן וחוסר תיאבון. במחנה של ריהאנה מכחישים זאת בתוקף, אבל אצל ריהאנה הכל יכול לקרות. אחרי שעישנה סמים, הצטלמה בעירום וחזרה לבן זוגה המכה, שום דבר כבר לא יפתיע אותנו. טוב, בעצם כן: אם היא תתלבש כמו בחורה הגונה מכף רגל ועד ראש ותקרא בטעות איזה ספר, זה יהיה מפתיע. אבל אין, זה בחיים לא יקרה. אנחנו נאמין יותר לשמועה שהיא בהיריון.

מישהו לא רוצה להאמין. מידלטון, השבוע (צילום: gettyimages)
מישהו לא רוצה להאמין. מידלטון, השבוע (צילום: gettyimages)

2. קייט מידלטון משתמשת באם פונדקאית? ההיריון של מידלטון פוטוגני באופן יוצא דופן, אז יש כנראה אנשים שמסרבים להאמין שהוא אמיתי. מדובר כנראה באותם אנשים בדיוק שטענו בעבר שהמלכהאליזבת התנקשה בנסיכה דיאנה, או שהפיצו קונספירציה מופרכת אחרת הקשורה בבית המלוכה הבריטי. השמועה הנוכחית טוענת שהדוכסית מקיימברידג' איננה באמת בהיריון, אלא משתמשת באם פונדקאית. מידלטון היא לא היחידה שסובלת משמועה מסוג זה: גם ביונסה סבלה משמועה דומה, וכך גםקים קרדשיאן (אם כי במקרה שלה השמועה התפוגגה אחרי שהיא עלתה 23 ק"ג עוד לפני שהגיעה לחודש רביעי). אנחנו מאמינים שהוד מעלתה הדוכסית תשרוד גם את השמועה הזו.

לא נראית כמו אחיותיה. קרדשיאן (צילום: gettyimages)
לא נראית כמו אחיותיה. קרדשיאן (צילום: gettyimages)

3. קלואי קרדשיאן איננה בתו הביולוגית של אביה?כבר לפני שנתיים פשטה שמועה על כך שקלואי קרדשיאן, צעירת הבנות של קריס ג'נר ורוברט קרדשיאן המנוח, אינה בתו של אביה. הסיבה: קלואי לא נראית כמו אחיותיה. היא לבנה יותר, גבוהה יותר, פחוסה יותר ואיננה אוחזת בישבן עם יכולת תיאורטית לסתום את החור באוזון. השמועה מספרת כי ג'נר בגדה בבעלה והביאה את קלואי מגבר אחר, אבל קרדשיאן גידל את קלואי כאילו הייתה שלו. השמועה דעכה לאחרונה אך חזרה לכותרות בעקבות יומנים שכתב קרדשיאן ושנשארו אצל אשתו השנייה, לה נישא אחרי הגירושים מג'נר. ביומנים הוא רומז שקלואי איננה שלו, אך לא אומר זאת במפורש. מכיוון שביומנים מתגלים עוד כמה צדדים לא יפים של משפחת קרדשיאן (למשל, שקריס ג'נר היכתה את בנותיה לעתים תכופות, הייתה שיכורה רוב הזמן ובגדה ברוברט על ימין ועל שמאל), הגרסה הרשמית של המשפחה טוענת שהיומנים מפוברקים. אנחנו מקווים שהם אכן כאלה, אחרת האנשים האלה עוד יותר מעוותים ממה שחשבנו.

על אש קטנה. אניסטון ופיט (צילום: gettyimages)
על אש קטנה. אניסטון ופיט (צילום: gettyimages)

4. בראד פיט מקנא לג'ניפר אניסטון? הם התגרשו לפני יותר משמונה שנים ומאז הספיקו להתארס לאנשים אחרים (פיט אפילו הביא 70 מיליון ילדים עם אנג'לינה ג'ולי ), ובכל זאת יש הטוענים שהלהבה בין ג'ניפר אניסטון לבראד פיט עדיין בוערת. המגזין OK טען במרס האחרון כי פיט נחוש להביא עם ג'ולי עוד ילדים כדי – וזה ציטוט – "להראות מה זה" לאניסטון, שעסוקה עכשיו על סידורי חתונתה עםג'סטין ת'רו . השמועה היא שפיט מקנא מאוד במערכת היחסים החדשה של האקסית שלו ועושה הכל כדי להכאיב לה. יש מצב שהם בעצם היו בני חמש כל השנים הללו?

כשיש בגידה, בדרך כלל יש גם תמונות. הזוג סמית (צילום: gettyimages)
כשיש בגידה, בדרך כלל יש גם תמונות. הזוג סמית (צילום: gettyimages)

5. וויל סמית וג'יידה פינקט סמית מנהלים יחסים פתוחים? הזוגיות הזו עוררה לא מעט שמועות, רובן גורסות כי מר סמית הוא בכלל גיי בארון ושהנישואים שלו אותנטיים בערך כמו הפרצוף של מייגן פוקס. אממה, מערכת היחסים שלהם שורדת יותר מזו של רוב הזוגות ההוליוודים, ויש להם גם שני ילדים. השמועה האחרונה עליהם, שנפוצה ממש לפני כמה שבועות, טוענת שהשניים מנהלים מערכת יחסים פתוחה וגם מביאים אורחים לביתם כדי לא להשתעמם. לשמועה הזאת הגיבה הגברת סמית ב"ממש, אבל ממש לא נכון". אנחנו מאמינים לה: הרי כשיש בגידה, בדרך כלל גם יש מישהו עם מצלמה שמנציח אותה. שם זה עוד לא קרה, ולכן לא נראה לנו שמדובר בשני מתפרפרים.

ואולי לא היו הדברים מעולם. ביבר וגומז (צילום: gettyimages)
ואולי לא היו הדברים מעולם. ביבר וגומז (צילום: gettyimages)

6. סלינה גומז זרקה את ג'סטין ביבר כי הוא נרקומן? בנובמבר 2012 הגיעה מערכת היחסים המייגעת הזו לקיצה: ג'סטין ביבר וסלינה גומז פירקו את החבילה אחרי יותר משנתיים. הסיבות לכך היו מגוונות: היו כאלה שסיפרו שהם רבו יותר מדי, אחרים גרסו שגומז לא אהבה את חבריו הגנגסטרים של ביבר. התיאוריה המעניינת ביותר טענה שהסיבה לפרידה היא שביבר נפל חזק לסמים, ושיום אחד, כשהיה מסטול לגמרי, בגד בגומז עם סטודנטית בבית ספר לאחיות. יש שיגידו שהשמועה הגיונית, כי הזמר אכן נתפס מאז מעשן סמים וגם אושפז לפני מספר שבועות בבית חולים בלונדון בגלל "מחלה מסתורית" שגרמה לו לבטל כמה הופעות; אחרים יגידו שלא היו דברים מעולם. האמת, זה כבר לא באמת מעניין.

סיבוב ההופעות בוטל. גאגא (צילום: gettyimages)
סיבוב ההופעות בוטל. גאגא (צילום: gettyimages)

7. ליידי גאגא ביימה פציעה? לפני מספר חודשים הודיעה הזמרת שעליה לעבור ניתוח בירך ולכן היא מבטלת את סיבוב ההופעות העולמי שלה. גאגא הגיעה לבית חולים, יצאה ממנו בכיסא גלגלים והקפידה להיראות בציבור אך ורק כשהיא נעזרת בו, אבל יש אנשים המשוכנעים שהיא ביימה הכל כדי שלא יידעו את האמת - שסיבוב ההופעות בוטל משום שלא נמכרו מספיק כרטיסים. האתר Examiner.com הדגיש ששני גורמים בעלי מוניטין אישרו שאין ירך פצועה ואין ניתוח - יש רק זמרת כושלת. נחכה ונראה מה יקרה בסיבוב הבא.

זהות האב נשמרה בסוד. ג'ונס (מימין) וסודיקיס (צילום: gettyimages)
זהות האב נשמרה בסוד. ג'ונס (מימין) וסודיקיס (צילום: gettyimages)

8. לג'נוארי ג'ונס יש בן מג'ייסון סודיקיס? לפני כשנתיים הודיעה השחקנית היפהפייה ("מד מן") שהיא מצפה לבן בכור, אבל סירבה להסגיר את זהות האב בנימוק שהיא מתכוונת לגדל את הילד לבד ושאין לאב שום רצון לקחת חלק בחייו. זה קרה סמוך לתקופה שהיא יצאה עם ג'ייסון סודיקיס מ"סאטרדיי נייט לייב", אבל איש לא אישר שהוא האבא. אחרי שנולד התינוקזאנדר, שהיום הוא כבר בן יותר משנה, התברר שהוא דומה מאוד לסודיקיס, שבינתיים זרם הלאה עם השחקנית אוליבייה ווילד והתארס לה. התוצאה: חצי עולם שונא את סודיקיס משום שהוא מתכחש לתינוקו, למרות שאין ודאות שהוא באמת האב. הגיע הזמן שמישהו יעשה פה סדר.