דיאטה של 4 מיליון דולרים

ג'סיקה סימפסון נוטה להגיד שהיא שלמה עם המשקל שלה כשהיא עגלגלה, אך לקפוץ על כל דיאטה שנקרית בדרכה

השקר: "אני לומדת לאהוב את הגזרה המלאה שלי".

נו באמת: כשסימפסון היתה נשואה לניק לאשיי היא היתה דקיקה, אחר כך עלתה קצת במשקל, ירדה את הכל ואז צילמה קליפ לוהט במיוחד המתעד את גזרתה החדשה.

רגע אחרי הצילומים היא שוב התנפחה, ואז החליטה שבכלל טוב לה להיות עגלגלה.

מאז הגזרה המלאה של סימפסון השתנתה אחת לכמה חודשים, עד שנכנסה להריון בשנה שעברה והעלתה כ־20 קילוגרמים. במקום להתמרמר, ג'סיקה תרגמה את השומן לכסף ואצה רצה לחתום על עסקת ענק של 4 מיליון דולר עם חברת שומרי משקל.

בזכות הדיל, השילה את הקילוגרמים העודפים והודיעה לכל העולם כמה שהיא מאושרת: "אני מרגישה כאילו אני על גג העולם". מאז, אגב,ג'סיקה שוב נכנסה להריון. או במילים אחרות, נתראה בפיצרייה השכונתית.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

ג'אנק בטראנק

ריהאנה קשקשה שהיא אוהבת את הטוסיק העסיסי שלה – ואז היא העלימה אותו

השקר: "אני אוהבת את הטוסיק שלי מאוד, ובחורים אוהבים אותו גם. אני רוצה שהוא יהיה מושלם ועסיסי".

נו באמת: ב־2008 לזמרת היפהפייה מברבדוס היה חשוב שתדעו שהיא ממש, אבל ממש מאוהבת בישבן העסיסי שלה ושיווקה אותו תחת כל עץ רענן.

שנה וחצי אחרי, הזמרת השילה מעל עשרה קילוגרמים (לא ברור מאיפה), אך למרות שהיא שומרת כבר חודשים רבים על הגזרה החדשה שלה, היא לא מפסיקה להתלונן: "איבדתי את הטוסיק שלי וזה מפריע לי", אמרה בשנה שעברה, וביוני 2012 דיווחה למגזין האמריקאי "אס וויקלי": "אני מידה 0 ואני שונאת את זה. הלכתי עם זה יותר מדי רחוק. אני אוהבת את עצמי קצת יותר שמנמנה. אני מתגעגעת לטוסיק הישן שלי". שום דבר שכמה פחזניות לא יסדרו.

מתגעגעת לישבן הישן והשמנמן שלה. ריהאנה  (צילום: gettyimages)
מתגעגעת לישבן הישן והשמנמן שלה. ריהאנה (צילום: gettyimages)

הטיירים של טיירה

שנים שטיירה בנקס מוכרת לנו כמה שהיא מתה על הקימורים שלה. אז לאן הם נעלמו?

השקר: "כולם אוהבים אותי רזה ומתקשים לקבל כשאני עולה כמה קילוגרמים. ובכן, נשקו את התחת השמן שלי!".

נו באמת: טיירה בנקס היתה אחת מדוגמניות העל הבולטות בשנות ה־90, שחשפה בטן שטוחה ושרירית על שער ה"ספורט'ס אילוסטרייטד". עם השנים גזרתה התעגלה מעט והיא הפכה לאחת הדוגמניות־לשעבר היותר מזוהות עם גזרה בריאה ובעלת קימורים.

"אני מתה על הקימורים שלי", הודיעה, "עשיתי מיליוני דולרים עם הגוף הזה", אמרה למגזין OK בשנת 2007. כמה שנים אחרי, ביולי 2012, הופיעה בנקס על השטיח האדום כשהיא קלה בלא פחות מ־14 קילוגרם. "זה הפך יותר ויותר קשה לסחוב את המשקל העודף", הסבירה.

דיאטת טראש

קים קרדשיאן אוהבת את עצמה עגלגלה, חולה על עצמה רזה ואז שוב מתה על עצמה בוטילישסית. אולי תחליטי?

השקר: "אני אוהבת וגאה בגזרה העגלגלה שלי".

נו באמת: כל מי שעוקב אחרי קריירת הריאליטי של הקרדשיאנית יודע שיש לה מערכת יחסים סבוכה עם אוכל, לא פחות מזו שיש לה עם שאר בני משפחתה הקולנית.

קים כל כך אהבה את הגזרה שלה, עד שמיד אחרי ההצהרה השקרית פתחה בשביתת פחמימות וזימרה פזמון אחר לחלוטין: "אני כל כך שמחה שירדתי במשקל, עכשיו יש לי הרבה יותר ביטחון. ברגע שאראה שעליתי קצת במשקל, אעבוד קשה כדי להוריד את זה שוב. אני ממש מקווה שהמשקל שלי יישאר כך עכשיו".

כנראה שעכשיו, כשהיא כבר טוחנת בשביל שניים, תתחיל שוב לקשקש על פלאי הקימורים והגזרה העגלגלה. מקורבים לקים סיפרו לא פעם כי התוכנית המקורית היתה להשתמש בשירותיה של אם פונדקאית כדי לשמור על הגזרה. למזלו של בן זוגה, קניה ווסט, היא החליטה "לא לפספס את החוויה".

פחות שומן, יותר ביטחון. קים לפני ואחרי הדיאטה  (צילום: gettyimages)
פחות שומן, יותר ביטחון. קים לפני ואחרי הדיאטה (צילום: gettyimages)

חסה של כוכבים

ליידי גאגא אמרה שהיא גאה בגוף הלא־מושלם שלה. אז למה היא כל הזמן בדיאטה?

השקר: "החבר שלי מאוד אוהב את הקימורים החדשים שלי. כשאני אוכלת אני לא חושבת על איך אני נראית. אני מאושרת. אני מאושרת יותר ממה שאי פעם הייתי".

נו באמת: גאגא, שסבלה בעבר מבולימיה ומרצה תדיר למעריציה על כך שאסור לוותר על ארוחות, לא דילגה על אף ארוחה. כתוצאה מכך מצאה את עצמה מתמודדת עם תמונות פפראצי מביכות, שחשפו מפלי שומן זעירים ומתוקים.

למרות שסיפרה שהיא מאושרת, ואחרי שתהתה למה מציקים דווקא לה כשאדל הרבה יותר שמנה ממנה, השילה כ־7 קילוגרמים וחזרה לגזרתה הצנומה. השמועות מספרות שחברות דיאטה א־לה ג'ני קרייג ושומרי משקל רדפו אחרי הזמרת ארוכות כדי לעזור לה לרדת במשקל תמורת חשיפה הולמת, אך הגאגאית החליטה בסופו של דבר לעשות זאת בעזרת הרבה מאוד חסה.

אפרופו חסה: בתקופה שבה היתה רזונת, היא צייצה כי אחרי שיעור ריקוד בן כמה שעות היא קינחה בסלט ירוק בלבד. "אבל אלה הם חייה של כוכבת פופ". עדיף שתסתמי.

ברוטב קארי

מריה קארי נחושה להיות רזה. מה לעשות שהיא ממש אוהבת שמפניה ומתוקים?

השקר: "אני מאושרת ואוכלת כל מה שבא לי".

נו באמת: הרבה פעמים נדמה כי הבעיה של קארי היא לאו דווקא גזרתה העסיסית, אלא העובדה שהיא הפכה את ניסיונותיה להיכנס לבגדים של ילדות בנות 5 לסוג של ספורט אולימפי. הזמרת, שחטפה לא מעט אש במשך השנים בגלל גזרתה העסיסית, טוענת שנוח לה עם הטוסיק והדדיים המלאים.

לפני כשנה עלתה הכוכבת כמה קילוגרמים, ומקורב אליה הסביר: "מאריה מתה על אוכל. כשהיא תוציא את האלבום היא תתחטב כדי לקדם אותו, אבל בינתיים היא אוכלת הכל ובכמויות".

מצד שני, קארי גם היתה זאת עם פליטת הפה האיומה, כשאמרה בראיון בשנת 1996: "כשאני צופה בטלוויזיה ורואה את הילדים המסכנים והמורעבים האלה ברחבי העולם, אני לא יכולה לעצור את עצמי ומתחילה לבכות. כאילו, אני אשמח להיות רזה כמותם, אבל לא עם כל הזבובים והמוות וכל זה".

אנחנו חושבים שבשלב הזה ניתן לומר את האמת: מאריה קארי רוצה להיות רזה. וגם: מאריה קארי צריכה השתלת שכל.

____________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :