(מערכת XO)

לעולם לא מאוחר. ג'ולי ופיט (צילום: gettyimages)
לעולם לא מאוחר. ג'ולי ופיט (צילום: gettyimages)

1. האירוסים של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט. כל צעד של הפאוור קאפל זכה לסיקור תקשורתי שלא היה מבייש את מלכת אנגליה, אבל אין ספק שהרגע המשמעותי ביותר בחייהם האישיים השנה היה האירוסים שלהם, באפריל. היא בת 36, הוא כבר נושק ל-48, אבל אף פעם לא מאוחר. רק שייצרו עוד דרמות ושיהיה לנו מעניין איתם.

שגם בראנג'לינה ישמעו. אניסטון ות'רו (צילום: gettyimages)
שגם בראנג'לינה ישמעו. אניסטון ות'רו (צילום: gettyimages)

2. האירוסים של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו. כשהפרודה המיתולוגית של בראד פיט מתארסת, זה רגע גדול מאוד. אחרי שנים של חוסר יציבות במערכות יחסים, אניסטון סוף סוף העבירה את יחסיה עם ת'רו לטיפול הרשויות באמריקה: השניים החליטו להתארס ולגרום חיוך לכל מי שבעבר ריחם על אניסטון על זה שאנג'לינה גנבה לה את בראד. באוגוסט האחרון שלף ת'רו טבעת, הציע אותה לזוגתו, וזו אמרה "איי דו" בקול גדול, שגם בראנג'לינה ישמעו. בעבר היו בסביבתה לא מעט אנשים שכבר לא האמינו שהיא תתחתן ,אבל הנה, כנראה שפעימה שנייה בחיים היא מתכון מוכח לאהבה בשחקים.

בקול תרועה ותביעות משפטיות. קרוז והולמס (צילום: gettyimages)
בקול תרועה ותביעות משפטיות. קרוז והולמס (צילום: gettyimages)

3. הפרידה של טום קרוז וקייטי הולמס. הזוג הכי מטורלל בהוליווד שהפך מול עינינו למשפחה והביא לנו את סורי קרוז, שהיא כבר סלב בפני עצמה, החליט להיפרד אחרי שמועות על מערכת יחסים עכורה - יש שיטענו הזויה וכפייתית מצד קרוז. ביוני השנה החליט הזוג הלוהט להתגרש בקול תרועה ותביעות משפטיות שלא היו מביישות שני תרנגולים בקרב על הכבוד. הולמס דרשה שקרוז לא ישאיר אצלו את סורי הקטנה בטענה שהוא משפיע עליה לרעה בכך שהוא לוקח ברצינות יתרה את ענייני הסיינתולוגיה ושאר ירקות מוזרים. כנראה שגם בשנה הבאה נמשיך לשמוע על הזוג הזה ומה שקורה בסביבתו.

בהשראת אילנית לוי ואלירז שדה. גומז וביבר (צילום: gettyimages)
בהשראת אילנית לוי ואלירז שדה. גומז וביבר (צילום: gettyimages)

4. הפרידה של ג'סטין ביבר וסלינה גומז. הוא כנראה הזמר הנערץ בעולם בקרב בני נוער, היא עלמת שעושה בית ספר לילדון. השנה הם נפרדו, וחזרו, ושוב נפרדו, ושוב חזרו, בתדירות שמזכירה את אלירז שדה ואילנית לוי שלנו. העדכון האחרון: השניים נצפו מתגפפים בשדה תעופה, בזמן שהמתינו לטיסה. כנראה שביבר וגומז ימשיכו לשחק בתקשורת ובמעריצים גם השנה, וטוב שכך - צריך שיהיה לנו על מה לכתוב.

לעולם לא נשכח את הקול האדיר. יוסטון (צילום: gettyimages)
לעולם לא נשכח את הקול האדיר. יוסטון (צילום: gettyimages)

5. המוות של וויטני יוסטון. אחת הזמרות הגדולות בכל הזמנים נמצאה בפברואר ללא רוח חיים במלון בלוס אנג'לס, בגיל 48. מאז אותו אירוע טראגי נפוצו שמועות שונות סביב מותה. בהתחלה דובר על כך שהיא טבעה באמבטיה, אחר כך הזכירו שילוב של אלכוהול וסמים שגרם לה להתקף לב. תכלס, מה זה חשוב? יוסטון איננה, וזה מה שנורא. אנחנו לעולם לא נשכח אותה את הקול האדיר שלה.

מוסד הוליוודי. פאראדי ודפ (צילום: gettyimages)
מוסד הוליוודי. פאראדי ודפ (צילום: gettyimages)

6. הפרידה של ואנסה פאראדי וג'וני דפ. אחרי אינסוף שמועות על ריבים, בגידות וים של יצרים מלאי אגו צרפתי ואמריקאי גם יחד, ביוני האחרון החליטו השניים להיפרד ולשים את האהבה מאחור. השניים הפכו למוסד הוליוודי אחרי שהחזיקו מעמד 14 שנה שזה כמו 60 שנה אצל אנשים אלמונים. דפ בן ה-49 ופאראדי בת ה-39 ייאלצו עכשיו להמציא את עצמם מחדש בכל מה שקשור לחייהם האישיים. אנחנו נמשיך לעקוב בשקיקה אחר כל צעד של דפ ההורס. אחרי פאראדי - איך לומר זאת בעדינות - יהיה קשה לעקוב, כי לבד היא לא כל כך אטרקטיבית.

עכשיו נראה מתי יהיה תינוק. סטיוארט ופטינסון (צילום: gettyimages)
עכשיו נראה מתי יהיה תינוק. סטיוארט ופטינסון (צילום: gettyimages)

7. הקאמבק של קריסטן סטיוארט ורוברט פטינסון. סיפורי בגידה תמיד תופסים מקום נרחב בתקשורת, ואם הבוגדת היא שחקנית צעירה והנבגד הוא שחקן צעיר, אין פלא ששערי המגזינים פתוחים בפניהם. זה קרה בחודש יולי, התמונות של סטיוארט והבמאי רופרט סאנדרס בן ה-41 התנוססו בכל אתר שמכבד את עצמו, ונדמה היה שהזוגיות שלה עם פטינסון מסתיימת. אבל אחרי שלושה חודשים החליטו השניים לשים את הפרשה מאחור ולתת צ'אנס לזוגיות שלהם. אחרי הכל, הזוגיות הזו מקשטת את מדורי הרכילות ומצ'פרת את מפיקי "דמדומים" בהמון כסף. עכשיו נראה מתי יהיה שם תינוק.

יותר מסתם פלאשים. ווסט וקרדשיאן (צילום: gettyimages)
יותר מסתם פלאשים. ווסט וקרדשיאן (צילום: gettyimages)

8. הזוגיות של קים קרדשיאן וקאנייה ווסט. את זה שקרדשיאן אוהבת שחורים כבר ידענו. בכל זאת, קלטת הסקס המפורסמת בעולם שייכת לה ולעוד דמות שחורה שמענגת אותה. אבל לא תיארנו לעצמנו שהיא אוהבת אותם עד כדי כך שתתחזק זוגיות יציבה עם שחור אחר - הראפר קאנייה ווסט. מדובר בזוגיות איתנה שלא נגמרת בכמה פלאשים ומשחקים מול התקשורת. מעניין אם זה ייגמר בחתונה.

זוגיות מסוכנת. בראון וריהאנה (צילום: gettyimages)
זוגיות מסוכנת. בראון וריהאנה (צילום: gettyimages)

9. הקאמבק של ריהאנה וכריס בראון. הזמרת שעושה לנו נעים עם להיטי ענק חטפה מכות רצח לפני שלוש שנים מהחבר כריס בראון, והפרשה גרמה למיליוני מעריצים להיצמד לאתרי האינטרנט כדי לבדוק את מצבה של הזמרת. נדמה היה שאין סיכוי לזוגיות המסוכנת הזו, אבל ביולי האחרון החליטו השניים החליטו לפתוח גיליון של דפים חדשים ולחזור זה לזרועות זו. לא מעט אנשים לקו בהלם וטענו שריהאנה עושה טעות גדולה, אבל השניים נראים מאושרים, ויש תחושה שבראון למד לקח והחליט להתרכז במוזיקה במקום באלימות.

עם הצלחה לא מתווכחים. PSY (צילום: gettyimages)
עם הצלחה לא מתווכחים. PSY (צילום: gettyimages)

10. ההצלחה של "גנגאם סטייל". קוריאני עם משקפיים עגולים שמקפץ בבגדים צבעוניים הפך לדמות מוכרת בכל בית בעולם המערבי. עם ההצלחה של PSY אי אפשר להתווכח. שירו "גנגאם סטייל" עשה היסטוריה לפני חודש כשחצה את רף המיליארד צפיות ביוטיוב ובכך הדיח מפסגת מצעד הצפיות את "בייבי" של ג'סטין ביבר. אם לפני כשנה הייתם אומרים לשמנמן הקוריאני שהוא ידיח את ביבר מראש המצעדים, הוא כנראה היה משיל הרבה קילוגרמים מרוב הלם. השאלה היא אם יצליח לשחזר את ההצלחה הזאת ב-2013. אנחנו בספק.