לכבוד שבוע האופנה הישראלי, הפאשניסטה דפנה לוסטיג עורכת את גיליון הסטייל החגיגי של פנאי פלוס. קבלו הצצה לאחד הארונות הלוהטים בעיר:

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס

הנעליים הכי פחות נוחות שלי

"נעליים של פרואנזה סקולר שקניתי בסייל. נעלתי אותן פעם כשיצאתי עם חברה, ומאז היא מאיימת עליי שאסור לי לנעול אותן יותר, כי כל הערב התעסקנו רק בלשמור עליי שאני לא אפול מהן".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

בגד הים האהוב עליי

"לפני כמה זמן התקשרה אליי חברה ואמרה שיש לה חברה שמצאה מחסן וינטג' ענק של בגדי הים של גוטקס. היה שם גן עדן של העיצובים של לאה גוטליב, ואני קניתי את בגד הים הזה שעשוי מקטיפה. אני לא הולכת איתו לים או לבריכה, אבל אולי אתחיל ללכת איתו בתור בגד".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

הטבעת שהכי מזכירה לי את אבא שלי

"יש לי אובססיה לטבעות חותם. פעם עשיתי איסופים של פריטים להפקה ונכנסתי לחנות של מעצבת התכשיטים שלי דהרי, שאני מאוד אוהבת. שמתי על האצבע את טבעת החפת הזאת שכתוב עליה Simca, ומאז היא לא ירדה. Simca הייתה מכונית, אבל שמחה היה השם של אבא שלי ומאז אני מרגישה שאני עונדת אותו".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

השמלה שמפתיע אותי כמה מחמאות אני מקבלת עליה

"את השמלה האדומה הזו של המותג Rag and Bone קניתי בסייל באינטרנט. ואז היא הגיעה, וקלטתי שזו חצי שמלת הריון – נורא רחבה ושקופה לגמרי – ונורא התבאסתי. ואז פילחתי מאיזה צילום שעשיתי קומבינזון שהיה נראה לי שיתאים לשמלה.

"בפעם הראשונה שיצאתי איתה מהבית הרגשתי שזה נראה נורא, ואז הגיע מבול מחמאות. השמלה הזו סוחטת מחמאות גם מגברים וגם מנשים, והיום היא אחת האהובות עליי".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

הפריט היחיד שיש גם לי וגם לג'ודי ניר מוזס

"פגשתי את ג'ודי פעם על טיסה, ואנחנו מכירות דרך המשפחות שלנו ודרך הטוויטר. בילינו ביחד יום ובשלב מסוים נכנסנו לזארה. אני שלפתי את הטוניקה הזאת והיא שאלה אם אכפת לי שגם היא תמדוד אותה. אמרתי מה פתאום, ושתינו קנינו. עד היום כשאני לובשת אותה אני תוהה אם גם ג'ודי לבשה אותה היום".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

הרכישה שהכי הצדיקה את הכסף

"ז'קט עור בצבע חמרה של הלמוט לאנג שקניתי בבארניז בניו יורק. אמרתי לעצמי איזה פזרנית אני ומה אני אעשה איתו, אבל בסופו של דבר זה פריט שאני לא מורידה, והוא יהיה איתי לנצח. גם אם יענו אותי, הוא נשאר שלי. אבל אני לא מגלה כמה הוא עלה. היה יקר".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

השמלה שעוד לא מצאתי לאן ללבוש

"את השמלה הזו של המותג Milly קניתי בסייל באתר net-a-porter.com. אני מאוד אוהבת אותה, אבל היא לא מתאימה לשום אירוע.

"כבר שנתיים היא אצלי בארון, הקיץ הבא יהיה הקיץ השלישי שלה אצלי, ובו אני נודרת ללבוש אותה. למעשה אולי אלבש אותה לשבוע האופנה הנוכחי. אני פשוט מרגישה שברגע שאכנס איתה לחדר זה ייתן תחושה של 'הנה אני, תסתכלו'".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

הנעליים הכי מופרכות שקניתי

"נעליים ורודות של Acne. אני מאוד אוהבת אותן ואין כמעט שום דבר שהן מתאימות לו. לכן, עם כל האהבה, אני שוקלת למכור אותן. נעלתי אותן בסך הכל פעם אחת לצילומים וזהו".

   (צילום: נועם יוסף)
(צילום: נועם יוסף)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :