(מערכת xo)

אין דבר יותר מבאס מלהיתקע בסוכה עם אנשים משמימים, משעממים ונטולי מעוף, בעיקר לנוכח העובדה שההנאה שלנו מהשהייה בסוכה תלויה אך ורק באנשים שנמצאים בה. ערב החג התייחסנו לנושא בפעם הראשונה (אלירז שדה נגד ברלד וכו') וכעת החלטנו להמשיך לעשות סדר (טוב, לא סדר אלא סוכה, כאמור) ולבחור סלבס בינלאומיים שהיינו רוצים שיבואו להתארח אצלנו לצד כמה שממש לא היינו מעוניינים בחברתם, עם כל הכבוד למעמדם הרם. אתם מזומנים לתת לנו את חוות דעתכם בנושא.

מהסוכה לתא המעצר ולצלמי הפפראצי. לוהן (צילום: gettyimages)
מהסוכה לתא המעצר ולצלמי הפפראצי. לוהן (צילום: gettyimages)

את לינדזי לוהן היינו שמחים לארח. נכון שמדובר בפצצה מתקתקת, כזאת שידועה בהרגלים המגונים שלה (כשהיא לא מסוממת או שיכורה, או שניהם, היא נוהגת לגנוב מחנויות יהלומים ולדרוס אנשים), אבל עם לוהן בחיים לא יהיה משעמם. היא תרים את הסוכה על הרגליים, תביא אלכוהול איכותי, תזרום עם כל משחק חברתי שנציע (וברור שנציע, אנחנו הרי הכי בקטע), והכי טוב: סביר להניח שסוף הערב יסתיים במעצר של הגברת או בכמה תמונות מביכות שנוכל למכור לאתרי פפראצי תמורת הרבה כסף. רואים? לארח את לוהן זה גם משתלם פיננסית וגם כיף גדול.

האישה הסקסית בעולם. ורגרה (צילום: gettyimages)
האישה הסקסית בעולם. ורגרה (צילום: gettyimages)

גם אם יהיה משעמם אצלנו בסוכה, לפחות יהיה עם מה לשטוף את העיניים כשסופיה ורגרה תגיע להרים קצת את האווירה. השחקנית הלוהטת של "משפחה מודרנית" נבחרה כבר על ידי כמה וכמה גופים כאישה הסקסית בעולם, אז ברור שהיינו רוצים לקבל זמן איכות בסוכה שלנו כדי לבדוק אם הטייטל מגיע לה. טוב, נו, אנחנו יודעים שהטייטל מגיע לה. אנחנו סתם רוצים שהיא תהיה קרובה אלינו. נו, זה פשע?

עליהום חסר פרופורציה. קרוז (צילום: GettyImages)
עליהום חסר פרופורציה. קרוז (צילום: GettyImages)
תקראו לנו משוגעים, אבל אנחנו די מבואסים בשביל טום קרוז. מאז שהוא וקייטי הולמס הודיעו שהם מתגרשים, העליהום התקשורתי שהוא עבר יצא מכל פרופורציה. השנאה היוקדת וההגחכה של מי שהיה פעם אחד הכוכבים הנחשבים והסקסיים ביותר בהוליווד עושה רע אפילו לנו, שלא בדיוק ידועים כטובי לב. היינו רוצים לארח את קרוז כדי לתת לו כתף לבכות עליה (נו, הוא גם ככה נמוך מדי בשביל להגיע לנו לראש) ולומר לו שהכל יהיה בסדר. אה, ושסיינטולוגיה זה מפחיד אש וממש לא טוב ליחסי הציבור.
סוכתנו הזעירה לא תכיל את האגו. גאגא (צילום: gettyimages)
סוכתנו הזעירה לא תכיל את האגו. גאגא (צילום: gettyimages)

ליידי גאגא? אויש. רק לא היא. אין דבר יותר מייגע ממישהי שמנסה להיות מיוחדת, ואם זה מעצבן כשסתם אחת מהחבר'ה מספרת לכם על דיאטת הירקות שהיא עושהומבלבלת לכם את השכל על פעילותה ההתנדבותית להצלת אלפקות הכרמל - תארו לכם איזה סיוט זה עלול להיות עם מישהי כמו ליידי גאגא. מה גם שהיא בוודאי תגיע בתחפושת שלא תצליח להיכנס לסוכתנו הזעירה והצנועה. וגם אם התחפושת תצליח להיכנס, האגו בטוח לא ימצא מספיק מקום. אז דארלינג, באמת עדיף שתישארי בחוץ.

הם עוד יביאו את הילדים. פיט וג'ולי (צילום: gettyimages)
הם עוד יביאו את הילדים. פיט וג'ולי (צילום: gettyimages)

עם כל הכבוד לזוג הנוצץ הזה,בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, אנחנו ממש לא בקטע של לארח אותם. השניים, שמטפחים קריירה שנייה כקדושים מעונים, בוודאי היו מזיינים לנו את המוח עם סיפורים על הפעילות הפילנטרופית שלהם ומביאים איתם את ששת ילדיהם (ואם יש משהו שלא היינו רוצים בסוכה שלנו, זה שישה ילדים מפונקים וצווחנים). אין מה לעשות, בני הזוג ג'ולי-פיט הם לא ממש אטרקטיביים כאורחים בסוכה. הם אוכלים רק אוכל מיקרוביוטי, מביאים ימבה זאטוטים וגורמים לך להרגיש פחות טוב מהם. לא אצלנו, לא תודה.

דודה בלומה לא תעמוד בזה. שין (צילום: gettyimages)
דודה בלומה לא תעמוד בזה. שין (צילום: gettyimages)

אחרון חביב הוא השחקןצ'רלי שין, שבאמת אין לנו יותר מדי מילים טובות להגיד עליו. הרי הבן אדם ירה פעם באשתו לשעבר. אמנם בטעות, אמנם כשהיה שיכור, אבל זה לא נשמע כמו מישהו שהיינו רוצים להרים איתו שוטים מתחת לסכך. מעבר לעובדה ששין לא בוחל באלימות מילולית וגם פיזית, הוא גם מתחיל עם כל מה שזז, והרי בסוכה שלנו יש דודות, סבתות ועוד נשים רגישות. לא נורא, חבוב, מבטיחים להזמין אותך למסיבות רווקים ורווקות. אתה תפור לאירועים כאלה.