(מערכת xo)

זה קרה ב-7 באוגוסט. אחרי שש שנות זוגיות ואינספור שמועות, רכילויות, תמונות פפראצי ושאלות של עיתונאים "מתי תתחתנו כבר?" - סוף-סוף זה הגיע. יהודה לוי הציע נישואים לנינט טייב והביצה צהלה ושמחה. מתי החתונה? איפה? איך תיראה שמלת הכלה? מה ילבש החתן? מי במוזמנים? כל זה לא ברור בינתיים. סביר להניח שהכל יתברר במהלך השנה הקרובה. שיהיה במזל, כן?

2 בספטמבר. קובי פרץ, שבדרך כלל מבקר בתחנות משטרה בעקבות חשדות לעבירות מס, הגיע לשם הפעם בנסיבות שונות מעט: הזמר נחשד באיומים על אמרגנו לשעבר ובקשירת קשר לביצוע פשע. פרץ עבר חקירה ממושכת שבמהלכה הכחיש את כל החשדות נגדו, ולאחר מכן שוחרר בערבות. בערב הוא כבר חילטר בחתונה. פרץ גם הספיק השנה להיפרדמהסוכנת שלו ולנהל מו"מ על כניסה לאח הגדול VIP.

9 במארס. סער שיינפיין, ממשתתפי העונה השנייה של האח הגדול, התראיין לידיעות אחרונות וטען שבמהלך שהותו בבית בנווה אילן קיבל מההפקה כדורים פסיכיאטריים שהשפיעו על תפקודו בתוכנית וערערו אותו לאחר שחזר לשגרה. תוך זמן קצר באו פליטים נוספים של התוכנית והשמיעו טענות דומות. הסערה התקשורתית הייתה גדולה, ובשיאה אפילו הכנסת נדרשה לנושא. שיינפיין חזר בינתיים לאלמוניות, ובהפקת האח החלו בהכנות לעונת VIP. אנחנו מנחשים שכדורים לא יחלקו שם.

29 באוגוסט. אחרי עונה סוערת במיוחד, עם רייטינג טוב ובאזז חזק, הגיעה עונת ה-VIP של הישרדות לקו הגמר. גולשי xo הימרו על ענת הראל , שימים אחדים לפני הגמר קיבלה כתבת שער בפנאי פלוס שבה סיפרה חוויות מהאי, אבל בסופו של דבר הוכתר איתי שגב כשורד האחרון וסימן את ניצחון הלוזרים בריאליטי הקשוח בעולם. מתמודד אחר, איתי תורג'מן, כלל לא הגיע לגמר אבל זכה בניצחון מסוג אחר - מקום ראשון ברשימת היפים והנכונים. ריספקט.

הפעם אנחנו לא יכולים לרשום תאריך מדויק, כי האירוע הזה נמשך כבר די הרבה זמן - למען האמת, הרבה יותר זמן ממה שחשבנו. וזה בדיוק מה שהופך אותו לאחד האירועים הבולטים של השנה: אייל גולן בזוגיות רצינית. אחרי אינספור רומנים חולפים, הזמר מתחזק כבר חודשים רבים זוגיות יציבה עם הדוגמנית רוסלנה רודינה, שנהנית מהפרסום הגדול שנפל בחלקה אבל בטוחה שזה בכלל לא בגלל הזמר שהיא יוצאת איתו. נו טוב, ברור. בטח. שנה טובה!

(צילום: רועי חביב, רפי דלויה)