(מערכת xo)

לפעמים יש לו שפם. דנינו הולט (צילום: אלכס ליפקין)
לפעמים יש לו שפם. דנינו הולט (צילום: אלכס ליפקין)

ג'ייסון דנינו הולט בסך הכל בן 25. אנחנו חוזרים: הוא בסך הכל בן 25. ובשני עשורים וחצי הספיק לא מעט - מהנחיה ב־MTV אירופה דרך לימודי משחק, תפקיד בסדרת הנוער "הנפילים" והנחיה בערוץ 24 ועד תיעוד עצמי נטול גבולות בעונה השנייה של "מחוברים". אפשר לומר שהוא המחובר שעבר העונה את השינוי הכי גדול, כשהפך מזה שעושה הכל כדי לשמר את מערכת היחסים עם הפרטנר גלעד לפרוד שמנסה לשקם את חייו ולהבין מה הלאה. אבל זה לא הדבר המסעיר היחיד שקרה בחייו מאז ראש השנה שעבר: הוא גם סגר חשבון עם אמו בפרויקט "ההורים שלי" ששודר ב־yes דוקו, העלה הצגה שכתב וביים, השתתף בקמפיין למלחמה בהתאבדויות בקהילה הגאה ואפילו חילק דרקונים בתוכנית של דורין אטיאס. מה יפה בו: הוא גורם לשפם הפורנו ההיפסטרי להיראות טוב. מה נכון בו: האומץ, הכנות, הסבלנות להתמודד עם אמא שלו.

צילום: רונן אקרמן
נראה טוב בעקבים גבוהים. לידר צילום: רונן אקרמן

עברי לידר באמת שיחק אותה בינלאומי בשנה האחרונה. אמנם, את הרכב המוזיקה האלקטרונית TYP, בו הוא חבר עם ג'וני גולדשטיין, הקים כבר בשנה שעברה, אך השנה הם זכו להצלחה מרשימה: הם הוחתמו בחברת יוניברסל העולמית, וזה כולל הקלטה והפצה של האלבום הנוכחי ועוד שלושה בעתיד. הם הוחתמו בחברת לייב ניישן, חברת המופעים הגדולה בעולם, שמייצגת אמנים כמו מדונה ואדל. הם השתתפו בתוכנית אירוח בערוץ קנאל פלוס ששודרה מפסטיבל קאן ונתנו שם הופעה בלתי נשכחת. חוץ מזה הוציא לידר את אלבומו השישי, "מישהו פעם", ששיר הנושא מתוכו הפך ללהיט, ולקינוח התוודה בראיון למגזין גייז שהוא נמשך לבחורים מלאים, מה שהפך אותו ליקיר המערכת, שמאז ומעולם אהבה שיש מה לתפוס. מה יפה בו? הוא נראה טוב בעקבים גבוהים (בקליפ של ד.י.ס.ק.ו). מה נכון בו? הכל נכון: חבר של האנשים הנכונים, יודע להניח את האצבע על הדברים הנכונים.

שרירי חזה מתונים, יחסית לז'אנר. עזר (צילום: עדי אורני)
שרירי חזה מתונים, יחסית לז'אנר. עזר (צילום: עדי אורני)

שערוריית הכדורים הפסיכיאטריים ב"האח הגדול" הותירה את המותג פצוע, ואסי עזר, 33, שמזוהה (ומזדהה) מאוד עם הריאליטי שהוא מנחה, השתחל בעל כורחו לכותרות. בגזרות האחרות עזר ממשיך לשלוח זרועות ליקום, נופל וקם. ריאליטי ההיכרויות "שלוש" בהנחייתו זוכה לביקורות לא מפרגנות? לא נורא, ברייטינג הגבוה ננוחם. השוודים ביטלו הקרנה של סרטו התיעודי ביום הגאווה? אין בעיה, השגרירות הישראלית תקרין את הסרט בעצמה. בר רפאלי מבריזה מהסדרה שהוא כתב עליה? שטויות. כתיבת הסדרה נמשכת גם בלעדיה. אנסטסיה מיכאלי וציפי חוטובלי מלכלכות על הומואים? עזר, שמאז שיצא מהארון הפך לדובר נלהב של הקהילה, ילקה אותן בשוטים ועקרבים. מה יפה בו: שרירי חזה מתונים, יחסית לז'אנר. מה נכון בו: שילוב של מתיקות אינסופית וחריפות. סוג של שוקולד יפני.

אנחנו אוהבים אותם עם עמוד שדרה. סקעת (צילום: רונן אקרמן)
אנחנו אוהבים אותם עם עמוד שדרה. סקעת (צילום: רונן אקרמן)

נכון שהיציאה מהארון של הראל סקעת, 31, התרחשה לפני כשנתיים, אבל האפטר אפקטס ממשיכים ללבלב. השנה יצא האלבום הראשון שלו מאז היציאה ההיא, "שוב מאושר", וסקעת אכן נראה מאושר מתמיד. הראיונות איתו חדים, ברורים ונחרצים, הוא ממשיך להתפתח מוזיקלית והולך אחרי נטיית ליבו לכיוונים נועזים יותר. בנוסף להופעות הוא משחק במחזמר "כמעט נורמלי" בהבימה, ממשיך במופע הפסנתר שלו ובעיקר עושה גבר אחד מאושר - עידן רול, דוגמן ומשפטן. סקעת אולי נראה תמים, אבל מאחורי הפנים היפות פועל מוח של ביזנס מן שמכלכל את צעדיו בתבונה: הוא מעורב באחורי הקלעים של הקריירה שלו, כולל ענייני כספים, מתעניין בנדל"ן וחולם על לימודי אדריכלות. מה יפה בו: חיוך אחד ואנחנו נמסים. מה נכון בו: לא נכנע ללחצים ועושה דברים רק כשבאמת מתאים לו. אנחנו אוהבים אותם עם עמוד שדרה.

(הרשימה המלאה של 50 היפים והנכונים מופיעה בגיליון החגיגי של פנאי פלוס שיצא היום)