איתי שגב. "מנסה לישון ולא מצליח" (צילום: ורד אדיר)

(מערכת XO)

אז כן, הבנו את המסר של אנה ארונוב ואת הקטע שלה שהיא לא רוצה לשתף איתנו פעולה. כנראה שהגברת מרגישה בטוח מדי ואין לה כוח לפטפט איתנו. אז כדי לחסוך לנו כאב ראש, פשוט פנינו לשני הקולגות שלה לספסל הגמר וניסינו לברר עימם איך עובר עליהם היום הגדול. בעוד כמה שעות יוכרז האיש שיקבל פרס של מיליון שקל (לפני מיסים כמובן) ולא פחות חשוב - את הטייטל "השורד האחרון". אז עד שנזכה לצפות ברגע הדרמטי הזה, קבלו את ההכנות האחרונות של ענת הראל ואיתי שגב.

"אני בעיקר מדחיק ובורח מהגמר הזה", מספר הבוקר שגב. "אני נמצא כבר בירושלים. ישנתי אצל חבר כדי לחסוך לעצמי את הנסיעה בבוקר. למרות שניסיתי לישון בלילה, לא הצלחתי. זה מה שאני עושה היום: מנסה לישון ולא מצליח. לא נשאר לי יותר מה לעשות. יהיה מה שיהיה, אני בעיקר מקפיד לנשום ולנשוף".

ענת הראל. "תחושת רגיעה"

בניגוד לשגב, שלא מצליח למצוא לעצמו פינה שקטה, ענת הראל דווקא הסתדרה בנושא הזה. "התעוררתי היום בשש בבוקר ויצאתי לריצה. כשאני רצה, המוח נח, אני מצליחה לנוח. בכלל, היום נחה עליי תחושת רגיעה כזאת שלא הייתה בימים האחרונים, ומעכשיו אני משחררת. תוצאות הגמר כבר לא תלויות בי, יהיה מה שיהיה. החלטתי ליהנות מהמעמד ומהרגע העוצמתי הזה".

רוצים לראות מי ינצח הערב לפי הסקר שלנו? הקליקו פה