איתי שגב, עורך טלוויזיה ומשתתף בהישרדות VIP:

"במקרה של מלחמה עם איראן אני חושב שאבחר:

1. להתחנף (אולי אקח את אחמד וחידי, שר ההגנה האיראני, לקניון ברחובות ואקנה לו דיסק של ריטה).

2. לחפור (אספר להם בדיחות על פרסים מהניינטיז).

3. להתעלל ולהיות מגעיל לחבר הכי טוב שלי אחמדינג׳אד.

4. לחבור לגנב מבגדד כדי שיגנוב את הפצצה מהתיק הגרעיני של אחמדינג׳אד.

קשה לי להאמין שהאיראנים רואים הישרדות VIP ולכן לא נראה לי שהם יחשדו שזו אסטרטגיה ושנגדם זה יכול להצליח. סתם, אני צוחק, זה באמת מלחיץ״.

חנוך דאום, עיתונאי, משתתף במחוברים 2, מחבר הספר "רב הנסתר":

"אני אדם חרד. אני קם כל בוקר ושואל את עצמי איך אשרוד עד הלילה. אני ערוך תמידית לאסון. אני כל הזמן מכין עצמי לשיחת פיטורים, לרגע שבו הרופא יגיד לי 'ממאיר' ולמשאית שתתרסק על הרכב המשפחתי שלי. מסיבה זו אין לי בעניין האיראני אלא לעשות את הדבר היעיל ביותר מול איומים אסטרטגיים: הדחקה. אני פשוט מדחיק את העניין, ובכל פעם שהנושא עולה בתקשורת אני מדמיין שמדברים על הקריירה המקצועית של צחי איראני. זה באמת משונה, אגב, שהבעיה של איראני כל כך חשובה לכולם, אבל מבחינתי בכיף".

נדב אבקסיס, קומיקאי:

"לא מאמין שיקרה משהו עם איראן. לא דיברו על זה בתקשורת, אז אין מצב. אם יתקפו, זה מלחיץ אותי עם ההתראות – צבע אדום, או כחול, או צהוב - כי אני עיוור צבעים. חוץ מזה, אם באמת תהיה תקיפה, בטוח שזה יקרה ביום שידורים של קשת".

אמירם טובים, סטנדאפיסט ומשתתף במחוברים 2:

"אם חשבתם שבחודשי הקיץ היה לכם חם, מחניק, ואי-אפשר היה להסתובב ברחובות, חכו למלחמת החורף מול איראן, ואז באמת תראו מה זה חם, מחניק וחוסר אפשרות להסתובב ברחובות".

ענת הראל, מאמנת כושר ומשתתפת בהישרדות VIP:

"עם כל הדיווחים האלה בחדשות אני כבר מזמן בהיסטריה. זה הגיע למצב שאני כבר לא מאמינה לשום דבר, ולגמרי נכנסתי כבר לתיאוריות הקונספירציה הכי נוראיות שיש. לך תדע מה אמיתי ומה לא. בתור אמא לילד הדברים האלה נורא מלחיצים אותי. כל מה שנשאר לי לעשות הוא לקוות לטוב".

צילום: ניר פקין, ליאור נורדמן, אוהד רומנו, רפי דלויה