לאן היא רוצה להגיע עם המחשוף הזה? כריסטינה אגילרה (צילום: gettyimages)
לאן היא רוצה להגיע עם המחשוף הזה? כריסטינה אגילרה (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

כריסטינה אגילרה

רק אלוהים יודע מאיפה אנחנו צריכים להתחיל כשזה מגיע לכריסטינה אגילרה, בחורה כל כך מלאכותית עד שאין לנו כבר מושג איפה מתחילה האמת ומסתיים הספריי שיזוף (שאתם יכולים לראות בקלות מרוח ברישול על זרועותיה של הזמרת הנ"ל). וזה לא רק ספריי השיזוף - גם השיער המחומצן יתר על המידה, עדשות המגע התכולות, הליפסטיק הצעקני, האיפור הכבד והמחשוף הנדיב נותנים לוק כללי שהוא לא ממש אלגנטי או קלאסי. מנסים לומר - לא היינו רוצים שהיא תהיה מי שתגיש לנו את החדשות, או תשמור לנו על הילדים. אנא, יקירה, מתני את עצמך. את צעד וחצי מלהפוך לבובה מתנפחת.

הרבה יותר מידי מבוגרת לגילה. דמי לובאטו (צילום: gettyimages)
הרבה יותר מידי מבוגרת לגילה. דמי לובאטו (צילום: gettyimages)

דמי לובאטו

אנחנו לא מאמינים שדמי לובאטו נראית כפי שהיא נראית - פשוט כי היא נראית הרבה יותר מבוגרת מגילה הצעיר. לובאטו בת ה-19 נראית בערך עשור יותר מבוגרת ממה שהיא באמת בזכות שיער אובר-מוקפד (מה פשר הבקבוקים הללו? האם את במעמד בר מצווה של בנך הבכור?), שמלה מבגרת, ליפסטיק אדום זועק, טונות של איפור וגבות מצוירות מידי (אנחנו מאוד מקווים שהן לא מקועקעות). חבל, כי לובאטו התחילה כטינאייג'רית מהממת עם מינימום איפור וחיוך ענק, והיינו רוצים שהיא תחזור לכיוון הזה. פריס הילטון אחת כבר יש לנו, תודה רבה.

למה בגד ים כשאפשר ללבוש כלום? ריהאנה (צילום: gettyimages)
למה בגד ים כשאפשר ללבוש כלום? ריהאנה (צילום: gettyimages)

ריהאנה

אך כל הבחורות במצעד שלנו הן כאין וכאפס לעומת ריהאנה, שהחליטה החלטה אסטרטגית שלא ללבוש בגדים בשנים הקרובות כדי למנף את הקריירה שלה כזמרת. עד כה זה עובד לה לא רע, אנחנו חייבים להודות, אך גם תוהים אם זה באמת רעיון טוב להתלבש ככה גם באמצע החורף? ריהאנה מבלה את רוב ימיה בבגדי ים ובבגדי סאדו מאזו ומקפידה להראות את ישבנה בכל מי שרק חפץ לראותו. אם זה לא שירות לציבור אז אנחנו כבר לא יודעים מה כן.

נראית קצת כמו דראג קווין. קים קארדשיאן (צילום: gettyimages)
נראית קצת כמו דראג קווין. קים קארדשיאן (צילום: gettyimages)

קים קארדשיאן

אין דרך נאה לומר זאת, ובמקרה הספציפי הזה אנחנו לא ממש מרגישים צורך לייפות את המציאות, אך בשלב הזה, קים קארדשיאן נמצאת צעד אחד מלהיות דראג קווין. האיפור המוגזם בטירוף, הבגדים הצמודים והמחשופים - כל אלו נתנו לה מקום בפנתאון הנשים שרוצות-להיות-סקסיות, אבל ממש לא מצליחות. אז כן, לא מעט גברים חושבים שהיא נראית נפלא, ואנחנו נוטים להסכים, אך היא הייתה יכולה להיראות הרבה יותר טוב עם חצי מהאיפור והאקססוריז שהיא מעמיסה על עצמה. תאמינו לנו.

תבליטי עוד קצת את החזה. פריס הילטון (צילום: gettyimages)
תבליטי עוד קצת את החזה. פריס הילטון (צילום: gettyimages)

פריס הילטון

כל כך הרבה כסף, כל כך מעט קלאסה. הרבה מילים נשפכו על הגברת פריס הילטון (כולל במדור זה ספציפית), אבל מה לעשות שאנחנו מתקשים להבין את הצורה בה הבחורה הזאת מתנהלת? במובנים מסוימים הילטון הייתה זו שהמציאה את הפרחיות ההוליוודית המודרנית, והיא מצטיינת בה כבר שנים. מהבגדים הסופר צמודים וחושפניים ועד הבלודז' שזקוק בדחיפות לטיפול מאסיבי, הילטון ממש רוצה שתחשבו שהיא סקסית. כמה חבל שבשביל זה היא צריכה להפוך שוב לרלוונטית.

אוברי אודיי (צילום: gettyimages)
אוברי אודיי (צילום: gettyimages)

אוברי אודיי

כוכבת הריאליטי והכלום אוברי אודיי ידועה בעיקר כמי שתמיד שמחה להתפשט כאשר אפשר, אך עם זאת היא לא ממש ייצבה את מעמדה כסמל סקס. איך זה יתכן? ובכן, המאמץ שהיא משקיעה בלהיות סקסית, כולל שרבוב שפתיים מטופש שהולך איתה לכל מקום ומחליף את הבעות הפנים הנורמאליות, אלו עם האמוציה, אצלה בפנים בדרך קבע, גורם לכך שהיא לא הכי אטרקטיבית בעיניי אנשים. מבולבלים? גם אנחנו.

אללה יוסתור ולהקתו. קוקו אוסטין (צילום: gettyimages)
אללה יוסתור ולהקתו. קוקו אוסטין (צילום: gettyimages)

קוקו אוסטין

אוסטין היא אשתו האוהבת והתומכת של הראפר אייס טי, והיא חולקת איתו גם תוכנית ריאליטי בה היא מתגלה כבחורה חביבה מאוד. אפילו חביבה פלוס. אך שום דבר לא יכול להציל אותה מהטעם המזעזע שלה בבגדים והשתלים המוגזמים בטירוף שהיא החליטה להכניס לישבן ולחזה שלה. אנחנו היינו שמחים אם היא הייתה נופלת לנו לידיים, ולו רק משום שהיינו יכולים להראות לה שהיא מסוגלת להיות גם בחורה קלאסית ואלגנטית ועדיין להישאר יפה ואטרקטיבית. יש לה את הנתונים ההתחלתיים, תאמינו לנו.