בריטיים עם שיער מבולגן - אבל זה לא הופך אותם לחברים. אנדרו גארפילד ורוברט פטינסון (צילום: gettyimages)
בריטיים עם שיער מבולגן - אבל זה לא הופך אותם לחברים. אנדרו גארפילד ורוברט פטינסון (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

אנדרו גארפילד ורוברט פטינסון

לכאורה נראה כי החברות בין אנדרו גארפילד לרוברט פטינסון הייתה שרירותית לחלוטין. שניהם שחקנים בריטים בהוליווד הידועים בסקס אפיל הגיקי שלהם ובשיערם היפהפה. לצערנו, נראה כי למרות הסחבקיות שהשניים הקפידו להפגין באירועים חברתיים בלה לה לנד בשנים האחרונות (כולל כמה דאבל דייטים לוהטים עם קירסטן סטיוארט וחברתו לשעבר של גארפילד לפני שהכיר את אמה סטון), מדובר בצ'ילבות. למרות שהם עדיין מצהירים על עצמם כחברים טובים לכל דבר, אנדרו נשמע אומר במסיבה הוליוודית שהוא פשוט לא יכול לסבול שמשווים אותו לרוברט. "הוא תופס מעצמו שחקן רציני ולא סתם עוד איזה חתיך. הוא גם אמר לא פעם ולא פעמיים שהוא לא היה מתפתה לעשות משהו נחות כמו 'דמדומים'. בקיצור, הוא רואה את עצמו כמי שמסוגל לזכות בפרסי אקדמיה ולא סתם להישאר איזה פוסטר בוי". אאוץ', מילים קשות, אבל נהיה צבועים אם לא נסכים עם מר גארפילד.

Furecrotch! פריס הילטון ולינדזי לוהן מרושעות (צילום: gettyimages)
Furecrotch! פריס הילטון ולינדזי לוהן מרושעות (צילום: gettyimages)

לינדזי לוהן ופריס הילטון

ממש לאחרונה ראינו את השתיים מתחבקות באיזו השקת שקר-כלשהו הוליוודית ופורשות מיד אחר כך לקרוע את חיי הלילה של הוליווד. זה לא אמור היה להפתיע אותנו, בהתחשב בעובדה שהשתיים היו פעם חברות הכי טובות. אך זה כן הפתיע אותנו, כי למרות הקרבה החדשה ביניהן, לעולם לא נשכח כמה מרושעת היה הילטון ללינדזי. בתקופה בה השתיים לא דיברו, פריס כינתה את לינדזי "פיירקרוץ'" (מפשעה אדמונית, בתרגום חופשי) ולא הפסיקה לברבר על כמה לינדזי מכוערת לטעמה, עם הנמשים והציצי המלאכותי. אנחנו עדיין לא הספקנו לסלוח לה, אז די מפתיע אותנו שלינדזי כבר שמה את האירוע מאחוריה.

רוצות שתחשבו שהן חברות. אגילרה וספירס (צילום: gettyimages)
רוצות שתחשבו שהן חברות. אגילרה וספירס (צילום: gettyimages)

כריסטינה אגילרה ובריטני ספירס

הסכסוך רב השנים הזה אולי יסגיר את גילנו המופלג, אך מי יכול היה לשכוח את התחרות היוקדת בין בריטני לבין כריסטינה בתחילת שנות ה-2,000? למרות השמועות והלחשושים על שנאה הדדית (היי, אגילרה חלקה סטוץ עם ג'סטין טימברלייק שבועיים אחרי שהוא ובריטני נפרדו), השתיים תמיד התעקשו שהן באמת, אבל באמת חברות טובות. החברות הזאת לא עמדה בבחינה בה בריטני עברה את תקופת המשיגענה שלה, ואגילרה לא רק התעלמה מחברתה טוטאלית ולא יצאה לעזרתה, אלא גם השוויצה באותה תקופה במשפחת המושי-מושלמת שלה ובבעלה דאז, ג'ייסון בראטמן. מאידך, כשאגילרה ירדה מהפסים ובעיות האלכוהול והאכילה הכפייתית שלה יצאו אל התקשורת (ממש לפני כשנה), בריטני סירבה להתקשר ל"חברתה" ואמרה, לפי דיווחים: "שתחפש עזרה בעצמה". עם חברים כאלה, מי צריך אויבים וכו'.

למי אין עמוד שדרה? מדונה וגווינית' פאלטרו (צילום: gettyimages)
למי אין עמוד שדרה? מדונה וגווינית' פאלטרו (צילום: gettyimages)

מדונה וגווינית' פאלטרו

השתיים רקמו ידידות מופלאה על בסיס העובדה ששתיהן היו נשואות לבריטים (פאלטרו עדיין נשואה לכריס מרטין מקולדפליי) והתגוררו בלונדון. החברות של השתיים המשיכה לפרוח גם כשמדונה עזבה את לונדון לטובת ניו יורק אחרי גירושיה מהבמאי גאי ריצ'י, ומקורבים לשתיים מספרים שהבסיס לחברות שלהן היא בעיקר המאמנת האישית שהן חולקות, סטייסי אנדרסון, והאובססיה המטורפת של שתיהן לגופן. עם זאת, חתול שחור עבר בין השתיים בתקופה בה מדונה נפרדה מריצ'י וניסתה לשכנע את גווינית' פאלטרו לעזוב את כריס מרטין שלה כדי ששתיהן תוכלנה לעבור לניו יורק ולהתחיל חיים חדשים כרווקות הוללות פלוס ילדים. "כולם ידעו ועדיין יודעים שכריס וגווינית' לא מאושרים, ושהוא בוגד בה על ימין ועל שמאל, אז מדונה חשבה שהיא עושה לחברה שלה טובה". לדברי מקורבים, מדונה התאכזבה מאוד כשפאלטרו בחרה להישאר עם בעלה בלונדון ואפילו פלטה פעם שאין לגווינית' עמוד שדרה. לא נעים.

זה הולך להיגמר בבכי. קים קארדשיאן וביונסה נואלס (צילום: gettyimages)
זה הולך להיגמר בבכי. קים קארדשיאן וביונסה נואלס (צילום: gettyimages)

קים קארדשיאן וביונסה

מדובר בידידות טרייה, טרייה מאוד. ביונסה מעןלם לא הסכימה להתיידד עם קים קארדשיאן למרות שבני הזוג של השתיים - הראפרים ג'יי זי וקאנייה ווסט - הם חברים הכי טובים. ביונסה הסבירה לחבריה כי היא לא חושבת שלקים יש כישרון או סיבה להיות מפורסמת, והיא ממש לא רוצה שהמעריצים שלה יראו שהיא מסתובבת עם חולת הפרסום הזאת. עם זאת, סולחה שאירגן ווסט לפני חודשיים לכל היותר בלונדון גרמה לכך שקארדשיאן וביונסה הפכו ל"חברות". הביקורת מצד המעריצים של ביונסה לא איחרה לבוא, וקים, מצדה, התחילה לעשות רעשים של "נמאס לי שמתייחסים אליי כמו אזרחית סוג ב'" לבן הזוג שלה. כיום הן נשארות בקשרים טובים לטובת בני הזוג שלהן, אבל לנו יש הרגשה שזה הולך להסתיים בפיצוץ דיוות שגם השטן לא ברא.

חברות, עאלק. בלייק לייבלי ולייטון מיסטר (צילום: gettyimages)
חברות, עאלק. בלייק לייבלי ולייטון מיסטר (צילום: gettyimages)

בלייק לייבלי ולייטון מיסטר

הן התחילו את צילומי "אחת שיודעת" תוך כדי שהן נשבעות שהן חברות הכי טובות, ואפילו נתפסו עורכות כמה פעמים שופינג משותף. אך הרומן הזה לא צלח ככל שהזמן עבר והתחרות בין שתי השחקניות התחממה. בשלב מסוים, סיפרו עובדי הסט של "אחת שיודעת" כי זה בלתי אפשרי להתנהל מול השתיים, ושהן עושות אחת לשניה דווקא. סיכום ביניים: בלייק סבורה שלייטון מקנאה בה על כך שהפכה ליותר מצליחה ברמה המקצועית, בעוד לייטון סבורה כי בלייק תעשה הכל בחייה הפרטיים כדי להגיע לאן שהיא רוצה להגיע מבחינת קריירה. הו, וול. ואנחנו אומרים - שתיכן שחקניות בינוניות, אז ביצ'ס, פליז.

קחו דוגמה: חברויות אמת שמחזיקות כבר שנים בהוליווד:

צ'לסי הנדלר, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקס (צילום: gettyimages)
צ'לסי הנדלר, ג'ניפר אניסטון וקורטני קוקס (צילום: gettyimages)

ג'ניפר אניסטון עם צ'לסי הנדלר וקורטני קוקס

לא לשווא השתתפה ג'ניפר אניסטון בסיטקום "חברים". נראה כי חברותיה הן ערך עליון מבחינתה. לא רק שמסדרת הקאלט יצאה לה ידידות אמת וחברות נפש עם קורטני קוקס (מוניקה), אשר אפילו נתנה לאניסטון את הכבוד להיות הסנדקית של בתה עם דיוויד ארקט, קוקו, אלא שלאניסטון יש גם חברות ארוכת שנים ומתוקה לחלוטין עם הקומיקאית והמגישה צ'לסי הנדלר. שמענו כבר לא מעט סיפורים על הצורה המכוערת והסנובית בה קוקס התייחסה לבראד פיט כאשר פגשה בו באירועים חברתיים אחרי מה שעשה לחברתה הטובה, וגם צ'לסי לא נשארה חייבת ולוקחת בשתי ידיים כל הזדמנות שיש לה לרדת על אנג'לינה ג'ולי. אנחנו היינו מתים לחברויות כאלה.

באש ובמים. קמרון דיאז ודרו בארימור (צילום: gettyimages)
באש ובמים. קמרון דיאז ודרו בארימור (צילום: gettyimages)

קמרון דיאז ודרו בארימור

השתיים הן החברות הכי טובות, וזה כל כך יפה לראות אותן בפעולה שאם היה לנו לב עוד היינו דומעים. לא רק שדיאז עזרה לבארימור לתכנן את החתונה האחרונה שלה, אלא שכצפוי, היא גם תהיה הסנדקית של העולל או העוללת המסתתרים בבטנה של בארימור בימים אלו. השתיים אוהבות לצאת ביחד לפאבים ולברים, לשתות בירות ומרגריטות, לרקוד ואז "לחזור לבתים של אחת מאיתנו, להכין סנדוויצ'ים ענקיים וללכת לישון". מסיבת פיג'מות בגיל 40? גיב אס סאם אוף איט!