יש לה סיבה טובה לחייך (צילום: רועי חביב)
יש לה סיבה טובה לחייך (צילום: רועי חביב)

(רואי איקו עוזרי)

הפקות חג החנוכה משמשות כבר שנים כמקור הכנסה משמעותי עבור טאלנטי ארצנו, שלא משופעים בשגרה בהכנסות מסדרות טלויזיה והשנה נאלצים להתמודד גם עם משבר חמור בתעשייה זו. כפי שנודע ל"פנאי פלוס" בין בכירי המשתכרים נמצאת שירי מימון שצפויה לגרוף למעלה מ650 אלף שקל על השתתפותה בפסטיגל הקרוב. הזמרת היא הדיווה של העלילה השנה והיא צפויה לבצע שני נאמברים שפותחים וסוגרים את המופע כולו. כוכבי ילדים ותיקים צפויים להופיע גם הם בהפקה היוקרתית של החגוצפויים לשלש לכיסם המשותף כ-350 אלף שקלים יחד. אסף הרץ כוכב ילדים בזכות "אליפים"שממנף את הדומיננטיות שלו "ברוקדים עם כוכבים ירוויח בין 150-200 אלף שקלים.בימים האחרונים עומלים בשתי ההפקות על אודות העלילה למופעים שינעימו את זמנם של הילדודס בחג האורים. השנה ערוץ הופ נותן חסות למקביל של הפסטיגל, "מותק של פסטיבל" שמופק על ידי אותם המפיקים סולן הפקות בשיתוך יוכלמן אשר. הפסטיגל יעלה כמה שבועות לפני החג ויירד כמה שבועות אחרי עם למעלה מ100 מופעים ברחבי הארץ, מותק ייסתפק בכ 60 הצגות.

בפירוט המלא ברשימה הארוכה שמתפרסמת בגליון האחרון של פנאי פלוס,נמצאים גם אלי פיניש,אנה ארונוב,אורנה ומשה דץ ועוד.

נידר עוז יחסי הציבור של שירי מימון נמסר: "שירי תיקח חלק בפסטיגל הבא,הסכומים שמורים בחוזה"

מסוכנות יולי בשם הרץ נמסר: "אין תגובה".

מהפקת הפסטיגל נמסר: "כבכל שנה אנו עושיםאת כל המאמץ ךהביא נבחרת של מיטב האמנים. הודעה רישמית תצא לתקשורת רק בתום הליהוק".

מיחסי הציבור של "הופ-מותק של פסטיבל" נמסר: אנחנו נמצאים בשלבי חתימת החוזים ולכן כל מספר או סכום שייזרק לאויר יהיה לא מדוייק".