אוהב אותן בצורה מסוימת. קורגן (צילום: gettyimages)
אוהב אותן בצורה מסוימת. קורגן (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

ג'סיקה סימפסון, טילה טקילה ובילי קורגן

גם אנחנו הופתענו לשמוע שבילי קורגן מה"סמאשינג פאמפיקנס" המצוינת, שאף ניהל מערכת יחסים עם הרוקיסטית הבעייתית קורטני לאב, דגם את ג'סיקה סימפסון ואת כוכבת הריאליטי המסולקנת טילה טקילה. להזכירכם, הטעם של ג'סיקה נע בין היתר בין ג'ון מאייר וכוכב הפופ המתקתק ניק לאשיי. אנחנו לא ממש בטוחים על מה הוא דיבר עם אותן הבחורות, שרחוקות ממנו שנות אור.

מה קשור? אדריאנה לימה ומארקו ג'ריק (צילום: gettyimages)
מה קשור? אדריאנה לימה ומארקו ג'ריק (צילום: gettyimages)

אדריאנה לימה ומארקו יאריץ'

הנה זוג שעדיין חי, קיים ובועט ואפילו הקים ביחד משפחה: הסופרמודל הברזילאית ועוצרת הנשימה אדריאנה לימה, שיצאה בעבר עם נסיכים וטייקונים, החליטה להתיישב דווקא עם שחקן ה-NBA מארקו יאריץ' שנראה - איך נאמר זאת בשפה עדינה - ממש לא בליגה שלה ברמה הויזואלית. אך לא רק זה מה שהפתיע אותנו בזוגיות בין השניים. לימה הצהירה בעבר כי היא לא תאבד את בתוליה עד שתתחתן, ככל הנראה נכנסה להיריון קצת לפני שהתחתנה עם יאריץ' (במאי 2009, למרות שהגברת ילדה בתחילת נובמבר 2009). פלוס, הם פשוט לא נראים לנו מתאימים. ולכם?

מה קשור? שר וטום קרוז (צילום: gettyimages)
מה קשור? שר וטום קרוז (צילום: gettyimages)

טום קרוז ושר

אנחנו בטוחים שלא היה לכם מושג כי השניים האלה ניהלו פעם מערכת יחסים זוגית - האם צדקנו? ובכן, כשהיא הייתה בת 39 והוא היה בן 23 בלבד, השניים החליטו לתת לאהבה צ'אנס. הם נפגשו באמצע שנותה -80 באירוע התרמה בבית הלבן ויצאו ביחד מספר חודשים לפני שהבינו שזה לא ממש זה. קרוז מיהר והכיר כמה חודשים אחרי את האוסטרלית המהממת ניקול קידמן, התחתן איתה ואימץ איתה את שני ילדיהם המשותפים - איזבלה וקונור. אנחנו פשוט לא מאמינים ששני האייקונים הנ"ל היו פעם ביחד. מוזר, לא?

החליפו טיפים אופנתיים? מייקל ג'קסון ופמלה אנדרסון (צילום: gettyimages)
החליפו טיפים אופנתיים? מייקל ג'קסון ופמלה אנדרסון (צילום: gettyimages)

מייקל ג'קסון ופמלה אנדרסון

גם אנחנו לא ממש האמנו למשמע אוזנינו כאשר שמענו שמייקל ג'קסון המנוח ופמלה אנדרסון היו פעם אייטם. חברים משותפים של מייקל ופמלה סיפרו כי השניים הפסיקו לצאת לא בגלל שלא הייתה כימיה ולא בגלל חוסר באהבה או חיבה אחד לשניה, אלא משום שמייקל היה אדם מאוד פרטי שחרד לחייו מחוץ לאור הזרקורים, בעוד פמלה רדפה אחרי צלמי הפפראצי וראתה בזוגיות עם מייקל הזדמנות למנף את הקריירה שלה. מה, "רוקדים עם כוכבים" הישראלית לא הספיקה לך?

אוהב אותן יפות, צעירות ויהודיות. שון פן (צילום: gettyimages)
אוהב אותן יפות, צעירות ויהודיות. שון פן (צילום: gettyimages)

שון פן: יצא עם סקרלט ג'והנסון ועם נטלי פורטמן

לא באותה תקופה, כמובן. אנחנו לא יודעים מה מצאו השחקניות היפות והיהודיות בשחקן המוכשר אך המבוגר מהן בהרבה (כרונולוגית הוא יכול להיות אבא של שתיהן, ודי בקלות). מה שאנחנו כן יודעים הוא שפן היה ריבאונד בשביל שתיהן. כאשר פורטמן נפרדה מבן זוגה האולטרה לוהט דאז, גאל גרסייה ברנל, היא יצאה לתקופה מסוימת עם שון פ (שבעצמו התגבר על הגירושין מרובין רייט פן), וגם בשביל סקרלט ג'והנסון היתה הזוגיות איתו הסחת דעת מן העובדה שהייתה בהליכי גירושין מריאן ריינולדס. אנחנו לא מבינים איך אפשר לקפוץ מחתיכים כל כך לוהטים לפן, אבל נו, מילא, מה אנחנו יודעים?

פלוס, היו שמועות שהוא בכלל לא סטרייט. לופז וקספר סמרט (צילום: gettyimages)
פלוס, היו שמועות שהוא בכלל לא סטרייט. לופז וקספר סמרט (צילום: gettyimages)

ג'ניפר לופז וקספר סמרט

הנה עוד זוגיות שנמשכת עד עצם היום הזה ואנחנו עדיין לא מבינים למה. ללופז תמיד היה טעם מפוקפק בגברים, ממארק אנתוני הנראה קצת כמו שלד ועד פי.דידי, הידוע בחיבתו לאורך חיים פזרני וקלאברי שלא ממש תואם את הבחורה הנאה שלפנינו. לופז, 42, וסמרט, 24, לא ממש שווים - הוא משמש כרקדן שלה, חברים שלו טוענים בפני התקשורת שהוא בכלל גיי (ומעגנים את הטענה בתמונות די מפלילות שלו), ובכלל - לנו הרומן הזה מריח לא טוב, שלא לומר ביזארי. מצד שני, היא נכנסת לקטגוריית הכוכבות עם הטוי בויז שאנחנו גם ככה לא מבינים (ע"ע מדונה וברהיים זאייבט).

אבל אבל אבל...סיניטה ובראד פיט (צילום: gettyimages)
אבל אבל אבל...סיניטה ובראד פיט (צילום: gettyimages)

בראד פיט וסיניטה

זה קרה ממש בתחילת דרכו של בראד פיט - הוא הכיר את הזמרת הבריטית סיניטה, שנוהלה באותה תקופה על ידי סיימון קאוול, והחליט לצאת איתה. עד כאן הכל טוב ויפה, פרט לעובדה שסיניטה היא מסוג הבחורות שרוצות שכל העולם ידע שהן יוצאות עם בראד פיט (כלומר, היא כמו רוב הבחורות). בין השניים יש קווי אופי מקבילים לחלוטין. הוא פרטי - היא רודפת אחרי אור הזרקורים. הוא לא נותן ראיונות - היא מתראיינת אפילו למגזינים צ'כים מקומיים. הוא נמנע משערוריות - היא מחפשת אותן. מוזרים ביחד, לא?

נו, אז מי הזוג שהכי הפתיע אתכם? והאם אתם חושבים ששכחנו זוגות מוזרים לחלוטין? דברו איתנו בחלון התגובות.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס