זו השנה השביעית שבה אנחנו בוחרים את המתלבשים הטובים והרעים של עולם הבידור הישראלי, והרף רק ממשיך לעלות. זאת אין להכחיש: סלבריטאי הביצה עובדים קשה כדי להימנע מהחותמת "שוק". אנחנו, כידוע, שמחים לחגוג את ההצלחות שלהם, ולא פחות – את הכישלונות המהדהדים.

גם השנה מצאנו סלבריטאים שעברו מ"שוק" ל"שיק", זוגות ששדרגו זה את זה, פליטי ריאליטי שמגדירים מחדש את הביטוי חוסר טעם, וכמה קטסטרופות אופנה בלתי נסלחות. אחרי ויכוחים רבים, צוות השופטים שלנו הצליח בסופו של דבר לעשות סדר ברשימה. נא להתלבש בהתאם.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

מיקי בוגנים

מעצב השיער והמאפר מיקי בוגנים הוא גם אושיית סטייל ידועה שלא יוצא מהבית ללא תיק יד מרשים.

הוא השתתף בתוכנית "המהפך", כשופט ב"דוגמניות", חבר פאנל ב"תרבות רעה" והגיע למקום השישי ברשימת 100 האנשים המשפיעים הכי משפיעים בתעשיית האופנה של מגזין "את". ב־2010 פתח את האקדמיה לאיפור של מיקי בוגנים.

דנה פרימן

דנה פרימן אולי מוכרת לכם כבת זוגו של המוזיקאי אסף אמדורסקי, אבל היא גם מוזת (!) אופנה, דוגמנית, יחצנית, לוחמת לזכויות בעלי חיים וסטייליסטית. היא כיכבה בקמפיינים של יוסף ו־Lee cooper, מנהלת ביד רמה משרד יחסי ציבור קטן לאופנה, חולה על שאנל, ואם היה לנו חצי מהסטייל הטבעי שלה - היינו מאושרים.

מוזת אופנה. דנה פרימן (צילום: רפי דלויה)
מוזת אופנה. דנה פרימן (צילום: רפי דלויה)

ליאת אשורי

סטייליסטית על שמעצבת חלק גדול מאוד מהשערים שלנו, מלבישה את מתמודדי "כוכב נולד" לדורותיהם, השתתפה כשופטת ומנטורית בתוכנית "הסטייליסטים", מעבירה סדנאות סטיילינג וחיה אופנה בנשמתה. חוץ מזה היא מצחיקה אותנו נורא.

גיא סילברמן

כתב האופנה שלנו שמכיר כל קולקציה וכל מעצב ישראלי. מכור לאתר Style.com, מעריץ את מדונה ואביבית בר זוהר, סטייליסט מוכשר שעובד עם מיטב העיתונים ומייצר כתבות אופנה עם אפיל חו"לי לחלוטין.

איריס אברמוביץ'

עורכת הסטייל שלנו שתמיד מגיעה למערכת בלוק מתוקתק ומרהיב. מגישה את התוכנית "נכנסות לארון" (ערוץ האופנה הישראלי) יחד עם תמר מרקוביץ' ומחלקת שיק ושוק מדי שבוע לכוכבים על השטיח האדום.

לוק מתוקתק. איריס אברמוביץ' (צילום: רונן אקרמן)
לוק מתוקתק. איריס אברמוביץ' (צילום: רונן אקרמן)

מיכל יהודאי

העורכת הגרפית של "פנאי פלוס". כבר כשגדלה בירושלים להוריה, בעלי חנות דיזל במדרחוב בעיר, אפשר היה לאתר אצלה ניצוצות סטייל ראשונים. עכשיו היא חורכת את מסדרונות "פנאי פלוס" בנעליים של בלנסייגה (מפריז) ושיק מנצח.

שיק מנצח. מיכל יהודאי
שיק מנצח. מיכל יהודאי

אילנה ברקוביץ'

אושיית אופנה כבר למעלה משני עשורים. התחילה כסטייליסטית, היתה דוגמנית ופרזנטורית (בין היתר גולף, טובל'ה) המשיכה כמבקרת האופנה של "Y בערב", היתה שותפה של דורית בר אור במותג בגדים קטן ואליטיסטי, והשנה הקימה מותג משלה בשם Nyota יחד עם מעצב האופנה נתיב יוחאי מאור.

אלון ליבנה

מעצב האופנה אלון ליבנה פרץ בתוכנית "פרויקט מסלול" שבה זכה במקום הראשון, ומיד הפך למעצב האהוב גם על סלבריטאיות וגם על כלות. הוא עשה קולקציית קפסולה עבור קסטרו ואפילו הפך לצלם אופנה כשצילם בעצמו את הקמפיין האחרון שלו.

מעצב אופנה אהוב. אלון ליבנה (צילום: רפי דלויה)
מעצב אופנה אהוב. אלון ליבנה (צילום: רפי דלויה)

טריני וסוזנה

צמד הבריטיות הפך לסנסציה בזכות תוכניתן "מה לא ללבוש". הגרסה המקומית בערוץ 10 חשפה אותן לזוועות הלבוש של הישראלית הממוצעת.

בקרוב הן יחזרו כאורחות הביוטי סיטי של סופר פארם, אשר ייפתח ביום רביעי הבא (20 ביוני) בגני התערוכה ויימשך עד יום שישי, שם הן יעבירו מדי יום מהפך סגנוני לכמה ישראליות מאושרות. עוד קודם, הן תהיינה חלק מצוות השופטים בגיליון "שיק ושוק" היוקרתי שלנו.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד שיק ושוק: