עומר מילר הוא השף המוכשר של חדר האוכל ושולחן החדשה, וגם שותף בברים ביפר וצ'צ'קה, ואחראי ישיר להמצאת ה"ביצה שניצל". הוא מגיש את התוכנית "הכי טרי שיש" עם מיכל אנסקי בערוץ האוכל, כותב סטטוסים בחסד, ואנחנו מתים על האוכל שלו.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

אני חושב שאני יותר מדי... מוטרד ותזזיתי. שניהם חלק מאותה תכונה שלי – אני תמיד דואג לזה שהכל יהיה מושלם ולכן כל הזמן מתעסק בלגרום לזה לקרות.

כשאני מסתכל במראה... בארבע השנים האחרונות אני גר בבית בלי מראה. מעניין מה הפסיכולוגית שלי היתה אומרת על זה.

הייתי רוצה ללחוץ את היד של... הייתי שמח לשבת לבירה עם מארק צוקרברג. האיש שינה את פני העולם והקים מדינה וירטואלית ראשונה. נראה לי מרתק לשבת איתו.

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... מערבולת של מחשבות, אני כל הזמן חושב ולא עוצר לרגע. הרגע היחיד שבו אני מצליח לנתק את הזרם הוא מול חצי שעה של ריאליטי בערב. או אם אני שותה קצת.

הכי טעים לי... השילוב בין בשר לביצים הכי עושה לי את זה. עוד מהימים שהייתי ילד ואבא שלי היה מכין לי שקשוקה עם נקניקיות ועד הסטייק אנד אגז שאני מכין היום.

אני הולך לקראת... סדרה דוקומנטרית על אוכל. אני היום מגיש תוכנית עם מיכל אנסקי בערוץ האוכל והייתי רוצה להעמיק את ההתעסקות שלי בתחום.

אני מתרגש מ... כל מה שקשור לתחום של מילה כתובה, ספר, שיר, סרט, וכמובן נשים ואוכל, האהבה הגדולה שלי.

אני קשור בחבל הטבור ל... לאמא שלי. לא מסוגל ולא רוצה להתנתק. השיחה הראשונה בבוקר והאחרונה בלילה זה אליה. כל יום.

אני חוטף פיק ברכיים מ... אלפי דברים. קשה לספור את הפעמים שחטפתי פיק ברכיים בקריירה שלי, אבל בכל פעם לא נתתי לזה לעצור אותי.

אם יכולתי לקום וללכת מכאן... הודו, ניו יורק, לונדון. יש לי כמה וכמה מקומות חמים בלב שאני שומר אותם לרגעי משבר, אבל זה רגעי, אני נשאר כאן. לפעמים רק הזיכרון מספיק לי לקבל כוחות ולהמשיך.

כשאני צריך להיאחז במישהו, אני פונה אל... אבא שלי. עמוד בטון של יציבות וריאליסטיות מתובלת ברגישות. בכל רגעי המשבר: גירושין, שברונות לב ותכנונים כלכליים הוא היה שם.

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: