>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

משחק העונה

אור קניספל מוכן לפשרות מוסריות כואבות בשביל לחיות ב"משחקי הכס"

למה דווקא שם? הנשים יפות ומתירניות, וחוקי המוסר, איך לומר, די גמישים. מזג האוויר נראה נוח להפליא (אם כי יש דיבורים על זה שהחורף מתקרב, ובאמת ליד החומה נהיה קריר בזמן האחרון), הטכנולוגיה יחסית מפותחת (כלומר, יחסית לזה שאין חשמל), האוכל נראה ממש טעים, ואומרים שבצידו השני של הים הצר בקעו השנה דרקונים! ועוד ב־HD!

למרות ש: לא ניתן להכחיש ששרירותיות שלטונית עלולה לקפד את חייכם בפתאומיות בממלכות מסוימות. גם משמר הלילה לא נראה כמו ג'וב שהייתי, באופן אישי, רוצה לקחת על עצמי. וגם האמת, שלאורך 10 הפרקים של העונה הראשונה לא זכור לי שראיתי שם מקלחת. מצד שני, נראה שהאמבטיות שם מגיעות תמיד עם שפחה או שתיים שמאוד מקפידות על הניקיון.

אופק מקצועי: מאיזושהי סיבה לא מובנת, למילים יש שם ערך גבוה, לפחות בחצר המלכות. למרות שכדאי לברר קודם את התנאי המוקדם של הסרת האשכים. אם כי כבן לשושלת לניסטר בעצמי (בלונדיני, דם דרקונים זורם בעורקים, עושר מופלג), לא נראה לי שדאגות כלכליות אמורות להטריד אותי.

תקווה לזוגיות: בעייתי. האופציות הרווחות הן נישואין פוליטיים או רומן עם קרובת משפחה (תודה לאל, אני בן יחיד). מזל שבת הדוד הבלונדינית התאלמנה לאחרונה.

ואם יתברר שזו היתה טעות? זה הזמן לדלג מעל החומה.

נקודת הג'י

רועי פודים ימצא תשובה בהצלת העולם עם הג'י פורס של "Battle of The Planets"

למה דווקא שם: כי הבעיה הכי גדולה שלי, שלנו, היא היעדר התכלית בחיינו והחפירה הפנימית הבלתי פוסקת שהיא כופה עלינו. כשאתה וארבעה מחבריך נלחמים על עתיד כדור הארץ מול חוצנים איומים בראשות דושבאג עם מסכה מקורננת בשם זולטר, הבעיה הזו נפתרת באופן מושלם. בונוס: יש לך כנפיים ואתה עף. בערך.

למרות ש: כשהחללית שלך, הפניקס, הופכת למין ציפור אש ענקית, בטח מזיעים בטירוף מתחת למדים המכונפים האלה.

אופק מקצועי: כטייס חלל בצוות של גיבורי על שבלעדיהם הפלנטה היתה הופכת לנסורת כוכבים, עתידך המקצועי מובטח. אחרי הפרישה אפשר להיות דירקטור במלא חברות, לנהל רומנים עם דיילות חלל ולהתארח בפאנלים עבשים על התקיפה הצפויה באיראן - יש מצב שזה עדיין יהיה על הפרק.

תקווה לזוגיות: פרינסס, עם החצאית הוורודה הקצרצרה וחושפת התחתונים באופן שערורייתי שלה היא הגולד פרייז. רק צריך להרחיק ממנה את הנודניק הזאטוט קייופ, זה שממלמל "פרטטט צ'אפ" כל הזמן, עליו היא פורשת את חסותה.

ואם יתברר שזו היתה טעות? אין דבר כזה. למה, במקרון 1 יש להם תנאים יותר טובים? זו בכלל סדרה שערכו משתי סדרות נפרדות לגמרי! זה תת תנאים. אין על החבר'ה בג'י פורס! ועל פרינסס.

ברומא, שגל כרומאי

יוני בינרט רוצה לחיות ב"ספרטקוס", ולא בגלל ההזדמנות להנהיג מרד

למה דווקא שם? אוקיי, יהיה מיותר לבזבז זמן בהמצאות ותירוצים: הסקס. "ספרטקוס" היא הסדרה עם הכי הרבה סקס בטלוויזיה, לפעמים על גבול הפורנו פר אקסלנס. אנחנו מדברים על ימי האימפריה הרומית, אחרי הכל, תקופה שבה אורגיות רבות משתתפים היו דבר שבשגרה, ואצילי האימפריה המסואבים התענגו על כל סטייה שאתם יכולים לדמיין. לעזאזל, בעונה הראשונה כמעט ולא היתה סצנה בלי ציצי לרפואה, גם כשהוא ממש לא נדרש.

למרות ש: יש סבירות גבוהה לכך שמישהו יערוף את ראשך בזמן שאתה משתעשע עם צמד שפחות במרחץ אדים.

אופק מקצועי: אציל כלשהו, כנראה מדרג נמוך למדי. גלדיאטור לא בא טוב, עם כל האיברים הקטועים וזה.

תקווה לזוגיות: פחחחחחחחח. זוגיות. למי יש זמן לזוגיות עם כל כך הרבה בשר חשוף מסביב? ובכל מקרה, גם אם קורה משהו עם מישהי, סביר להניח שמתישהו היא תנסה להרעיל אותי.

ואם יתברר שזו היתה טעות? על טעויות משלמים. בזירה. כן, הייתי מצטרף לגלדיאטורים, כי אם כבר למות אז שיהיה בסטייל. כמובן שבמקרה הזה, המילה "סטייל" בעצם אומרת "מטרה נעה לאימונים בבית הספר לגלדיאטורים ו/או עבד מין עבורם", אבל ניחא.

רוצי בובה

"בית הבובות": להיות בן אדם אחר כל שבוע ולצאת למשימות חיסול עובד פיקס עבור סמדר שילוני

למה דווקא שם? למה לא? אתה לוקח פסק זמן מהחיים לכמה שנים, מארחים אותך יפה, אתה לא חושב על הצרות שלך, העבודה שלך ואיך אתה הולך להשיג את שכר הדירה הבא, רק עושה גובלנים. אחת לכמה זמן מפרמטים לך את המוח, וכל שבוע אתה זוכה להיות בנאדם אחר, ויוצא להרפתקאות חבל על הזמן. בסוף התקופה אתה חוזר לעצמך עם סטיפה יפה בצד. אז איפה חותמים?

למרות ש: יש את העניין הקטן הזה, שאתה לא באמת זוכר את הכל, ואם עץ נופל ביער ואין אף אחד שזוכר אותו, זה באמת קרה?

אופק מקצועי: לענג אוליגרכים.

תקווה לזוגיות: כל שבוע אחת אחרת, ובסוף – איחוי קרום הבתולים על חשבון ההפקה. בין לבין אנסה לפתות את טופר, ההאקר הגאון והאיש הכי מצחיק ביקום המוכר לנו.

ואם יתברר שזו היתה טעות? אנשום עמוק ואחזיק מעמד, כי אזכור שהכסף הספיק להם רק לשתי עונות, ואז, למרבה הצער, הסדרה ירדה. אם זה לא יעזור, אבקש שיטעינו לי את האישיות של

קונאן אובראיין.

החופש הגדול

החיים באנרכיה של "המתים המהלכים" קורצים לגיא גולד, כי לא צריך להחתים כרטיס

למה דווקא שם? זומבים לא מייבשים אותך שעה על הקו כשאתה צריך בדחיפות שירות לקוחות, לא גובים מס הכנסה מופרך ולא מבזים את המדינה שלך במוקדמות המונדיאל. ללא חוקים וללא ממשל, האחד יכול לשוטט בעולם כפי שהוא בוחר, לקבוע לעצמו את האג'נדה ולא לדאוג האם החתים כרטיס בעבודה בזמן. אה, וכמובן שיש את הבונוס של לנהוג בכל כלי רכב שאבחר. שזה תמיד מגניב.

למרות ש: ובכן, אף אחד לעולם לא סימן את האופציה של "להיאכל חי על ידי יצורים רקובים" כאופציה המועדפת שלו למות. במציאות קשוחה ולוחמנית כזאת, המוות הוא ידיד קרוב ואפשרי בכל יום נתון.

אופק מקצועי: לכל קבוצת שורדים תמיד יש את הבחור ההוא שאחראי על ליקוט ומציאת מצרכים חשובים? אז כזה. מגוון האופציות של הדברים המגניבים שאפשר לשאול הוא לא מוגבל ומסקרן, ובדרך תמיד אפשר לעצור ולטבוח בכמה זומבים.

תקווה לזוגיות: בעולם קשוח כמו של המתים המהלכים, אין מקום לאהבה ואין מקום לחיבה. סטוץ פה ושם יספק את הצרכים הבסיסיים.

ואם יתברר שזו היתה טעות? אם יגיע השלב שבו אבין כי עשיתי טעות איומה בבחירה שלי לחיות כבן תמותה בעולם הנשלט על ידי מתים, פשוט אהמר על הקבוצה היריבה, איישם את הפתגם הנדוש "If you can't beat them, join them" ואחזיק אצבעות כי ימצא חן בעיניי הטעם של מוח אנושי.

היו זמנים דורית שובל רוצה לחיות ב"הדרך לקנדלפורד" כי פעם היה יותר טוב, חוץ מהאין טלוויזיה

למה דווקא שם? באנגליה הכפרית של המאה ה־19, טרום הזיהום הגלובלי, האוויר היה אוויר, המים היו נקיים, התוצרת החקלאית היתה אורגנית בלי לשלם מחיר כפול, השקט היה כולו מלא ציוץ של ציפורים, השכנים היו נחלצים לעזרתך מבלי שתבקש ומערכות היחסים היו עצורות ומהוססות.

למרות ש: השכנים התערבו לך בחיים, השמלות של טרום קוקו שאנל היו מגושמות, האירועים התרבותיים היו מעטים ודלים והשעמום חגג כי לא היתה טלוויזיה! ביג מיסטייק!

אופק מקצועי: נכון שסניף הדואר של דורקס ליין הוא הלב הפועם של המקום, היודע ראשון את כל החדשות החמות ואולי הייתי רוצה לעבוד שם, ממש כמו לורה, גיבורת הסדרה, אבל מהרגע שדניאל פאריש יפה התואר הגיע לעיירה וייסד את העיתון הראשון במקום – אין ספק שהייתי מבקשת להיות סגנית העורך. אין כמו ללכת לשדה לסקר את יבול החיטה הראשון!

תקווה לזוגיות: פאריש, לדאבוני, תפוס, וההיצע הגברי במקום איננו מרשים ואיננו רב. בקיצור - קדחת.

ואם יתברר שזו היתה טעות? תמיד אפשר לעזוב עם הכרכרה הראשונה ללונדון!

זה כל השוני

"גולשים בזמן" נראה לשחר אורן העולם המושלם למי שמשתעמם למוות מהעולם הקיים

למה דווקא שם? מדובר בבחירה (או שמא בבריחה) המושלמת עבור כל מי שמשתעמם בקלות מהבלי העולם הזה, כי היקום של "גולשים" פשוט משתנה כל הזמן. יום אחד אתה בעולם שנשים שולטות בו, ויום אחר כך נפלת ליקום שבו כולם מסתובבים עירומים כל היום. מה רע?

למרות ש: אני עוד עלולה למצוא את עצמי בטעות בעונות האיומות עם אח של קווין מלורי והקרומאגס.

אופק מקצועי: קצת קשה לבנות על עבודה לאורך זמן, כשרוב הסיכויים שאיאלץ להתאדות אחרי 36 שעות פלוס מינוס. בתנאים כאלה, אפילו תפקיד של חדרנית במלון הדומיניון לא יתנו לי.

תקווה לזוגיות: אמלא את תפקיד הבחורה התורנית בחבורה, שמתחככת בארטורו ורמברנדט ומתחזקת מתח מיני עם מר מלורי החתיך (ג'רי אוקונל בימיו הטובים).

ואם יתברר שזו היתה טעות? נתפלל ממש חזק לחזור הביתה בקפיצה הבאה.

שנות הקסם

ליהי אלבז בטוחה שלגור בבית עם טפטים איומים מ"מופע שנות ה־70" זה גן עדן

למה דווקא שם? מה יותר טוב מלבלות את רוב החיים שלך במרתף, מעשנת סמים קלים, מאזינה למוזיקה ומדברת על שטויות? או במילים אחרות – מלחיות בגן עדן?

למרות ש: עדיין יש שאריות משנות ה־60 המעפנות, ההיפים עדיין לא מתו לחלוטין וחוש הסטיילינג של החבר'ה שם (פרט לג'קי) שואף לזה של אניטה פללי. בנוסף, לעשן סמים קלים זה סבבה והכל, אבל לא ממש הולך עם הטפטים בדירתה של קיטי.

אופק מקצועי: מי צריך כזה? אני בת 17, שותה בירות בסתר והדבר היחיד שדורש פיקוח הם ההורמונים המשתוללים שלי.

תקווה לזוגיות: אין כמו אהבת נעורים עיוורת כמו זאת שלג'קי יש כלפי קלסו. או כלפי הייד. או כלפי פז. בקיצור, האדרנלין הופך את מושא האהבה למשני בחשיבותו.

ואם יתברר שזו היתה טעות? אשתה את עצמי לדעת ואחכה עד לשנות ה־2000, בהן אומנם אהיה בגיל העמידה, אבל היי, לפחות חוויתי את העולם בלי פייסבוק, טוויטר ושאר הזבל הוויראלי.

פאי בריבוע

איריס אברמוביץ' רוצה לצלול ליקום הצבעוני ועמוס הפאי של "החיים על פי נד"

למה דווקא שם: הצבעוניות של הסדרה, הכל מתפקע מחיים כמו פירות טריים בשוק. ואפשר להקים שם מתים מרבצם למשך דקה, מה שהיה הופך אותי לשרלוק הולמס ולפותרת תעלומות מדופלמת.

למרות ש: ביקום הזה נמצאת הבלונדינית הזאת, קריסטין צ'נווית, שכולם אומרים לי כל הזמן שאני מזכירה להם אותה.

אופק מקצועי: אופת פאי מדופלמת, שאופה מדי בוקר פאיים צבעוניים ומוטרפים כמו פאי חמוציות, דלעת וסיגליות ברוזמרין או פאי שוקולד לבן, אגסים ושיבולת זאב.

תקווה לזוגיות: ספק האוכמניות, חטוב ואוהב ספר, ביישן כרוני ולועס טבק בסתר.

ואם יתברר שזו היתה טעות? אחסל את צ'נווית ואתחזה לה. לפחות יהיה לי דרכון אמריקאי.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: