אישה יפה. ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)
אישה יפה. ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

1. היא מתעקשת לשכב על גבה בזמן שמאפרים אותה לקראת סט צילומים - בין אם זה לסרט או לצילומי סטילס. הסיבה: רוברטס טוענת ששכיבה בזמן שהיא מורחת מייק אפ משרה לה לוק רגוע ונינוח יותר. אוקיי, נניח.

2. כשג'ורג' קלוני ובראד פיט גילו כי היא הולכת לככב לצדם בסרט "אושן 11", הם שלחו לה כרטיס ברכה ובו כתבו "שמענו שאת מקבלת 20 לסרט". הכוונה, כמובן, הייתה ל-20 מיליון דולרים. למעטפה, אגב, הם הוסיפו שטר של 20 דולרים בלבד. מצחיקים שכאלה.

3. היא מחלקת את זמנה בין הבתים שלה בניו יורק ובניו מקסיקו. אם אתם שואלים את עצמכם איפה לוס אנג'לס נמצאת בכל המשוואה הזאת - ובכן, זוהי לא בדיוק העיר האהובה על רוברטס והיא משתדלת לגור שם רק כאשר היא ממש ממש חייבת.

4. היא לימדה את עצמה כתוב עם היד הימנית שלה - זאת למרות שהיא שמאלית במקור - כל זאת בשביל לככב בסרט "אני ארין ברוקוביץ'". ברוקוביץ' המקורית, אגב, היא פשוט ימנית - ורוברטס מאוד רצתה להיכנס לדמותה במלוא מובן המילה.

5. היא למדה משחק בסטודיו למשחק על שם לי סטסברג. עוד בוגרים מפורסמים של הסטודיו: אנג'לינה ג'ולי, מיקי רורק וסקרלט ג'והנסון. לזה אנחנו קוראים חברה טובה.

6. כשהייתה נערה רצתה בכל מאודה להיות וטרינרית, אך החליטה בסופו של דבר ללמוד עיתונות. מה לא היה במשוואה? ובכן, כן, משחק, אך נראה שהיא בכל זאת מצאה את דרכה לתחום שהפך אותה למולטי מיליונרית.

7. היא מאוד אוהבת לרכב הסוסים ועושה זאת בזמנה הפנוי. למעשה, רוברטס כל כך טובה בזה, עד כדי כך שהיא החליטה שלא להשתמש בכפילה ולרכב בעצמה על סוס בסצינה מתוך הסרט של שנת 1999 בו שיחקה - "The Runaway Bride" ("תפוס את הכלה", אם אתם מתעקשים).

8. ואם כבר בתחביבים של ג'וליה עסקינן - מאז שהביאה את זוג התאומים שלה, היא יכולה להוסיף לרשימת התחביבים שלה גם סריגה. וכן, מתברר שגם בזה היא טובה מאוד.

9. היא עלתה בערך שישה קילוגרמים במהלך צילומי הסרט "לאכול, להתפלל, לאהוב". טוב, ככה זה שניזונים בעיקר מפיצות ומפסטות.

10. כילדה, סיפרה ג'וליה כי נהגה לכסוס ציפורניים. ברגליים. "הייתי ילדה מאוד גמישה", הסבירה. איו.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס