גבר שכזה. יהודה לוי (צילום: רפי דלויה)
גבר שכזה. יהודה לוי (צילום: רפי דלויה)

(מערכת XO)

1. לוי חי בדרום אפריקה עם משפחתו מ גיל 4 ועד גיל 14. הסיבה: עסקים של המשפחה. אביו היה הבעלים של מסעדה מצליחה ולמעשה, לוי דיבר אנגלית באופן שוטף ורציף עד מעבר המשפחה מדרום אפריקה לתל אביב.

2. בגיל 17 פצח ברומן נעורים פוטוגני במיוחד עם יעל בר זוהר, אז כוכבת ילדים בלונדינית, שופעת ומוערצת במיוחד. הרומן ייזכר לו בעיקר בעתיד, כאשר לוי יעשה דרך משלו ויהפוך לקונצנזוס מיינסטרימי וחתיכי במיוחד.

3. החברה הבאה שלו שוודאי כולכם מכירים היא השחקנית אפרת בוימולד, איתה הוא התגורר והיה לבן זוג למשך כחמש שנים. השניים נפרדו זמן קצר אחרי פסטיגל "שיר נולד", בו כיכב יהודה עם נינט טייב. או אז התחיל הרומן המשמעותי ביותר שלו, אשר מתמשך עד היום.

עם הסוכנת זוהר יעקובסון (צילום: ג'קי יעקב)
עם הסוכנת זוהר יעקובסון (צילום: ג'קי יעקב)

4. הוא נולד בפתח תקווה ב-29.06.1979, מה שהופך אותו למזל סרטן (רגישים, אנשי משפחה, רומנטיים). יש לו שתי אחיות - מאיה ודנה.

5. הוא פרץ לחיינו ככוכב טלנובלות מסוקס וגדול בפעם הראשונה בטלנובלה "לחיי האהבה" לצד דניאלה וירצר (2001), בה גילם את גידי מאירי. זוכרים? אנחנו דווקא כן.

6. הוא בוגר בית הספר לתיכון תלמה ילין וסיים את לימודיו במגמת תיאטרון שם. בנוסף, לקח חלק ב"השכנים של צ'יץ'" בנעוריו.

7. חוץ מטלנובלות סטייל "אהבה מעבר לפינה", "האלופה" והשאר, הוא בעיקר מוכר לכם מ"הבורר", "יוסי וג'אגר" ולאזרחי העולם הרחב גם כמי ששיחק בסרט המצוין של סטיבן ספילברג, "מינכן".

8. הוא שירת בלהקת חיל חינוך בצבא (למותר לציין ששירות צבאי מלא).

9. היה הפרזנטור של חברת FOX לצד יעל בר זוהר, מה שבעיקר עשה גלים שיווקיים. לאחר מכן דגמן לצד אסתי גינזבורג עבור החברה לפני ששני הצדדים החליטו להיפרד.

10. אמר בראיון ל-YNET בשנת 2009 את דעתו על ההתנהלות של התקשורת בכל הנוגע אליו ואל נינט: "כל פעם מחתנים אותנו, מפרידים אותנו ומוציאים עלינו סיפורים שהם מקבילים לחיים האמיתיים. אני חזק בזוגיות, לכל אלו שחושבים ותוהים".

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס