שיהיה לכולם בהצלחה. קאסט "המרוץ למיליון 2" (קרדיט צילום: ינאי יחיאל)

(גיא גולד)

למרות שאנחנו נמצאים בימים אלו עמוק בתוך העונה של "המרוץ למיליון" (שהתארכה, כך נראה, בכמה חודשים שכן הדחות מתרחשות רק אחת לכמה פרקים), מתמודדי התוכנית מבלים את היום בלארוז את מזוודותיהם ומתארגנים לקראת הטיסה ללוקיישן הגמר. היום בערב (שני), צפויים להתכנס כל הזוגות, פרט לחן שילוני ואלון אפל שקיבלו פטור עקב ההיריון בו נמצאת הדוגמנית, במלון במרכז הארץ, שם יעבירו את הלילה ויחלו את רצף הטיסות ללוקיישן הגמר. מחר צפוייה להמריא הטיסה הראשונה, עליה יעלו חמשת הזוגות שעדיין בתחרות - אורן ואלון הראל, טום קשתי ואדל בספאלוב, אוסי שפיר וכרמית זכאי, עקיבא וענהאל שמואלי ובר בן וקיל ואינה ברודר, כשהיעד הנבחר לצילומי גמר העונה הוא סינגפור.

מה הולך לקרות בסינגפור?

סינגפור, הנמצאת בדרום מזרח אסיה, תארח את הצוותים כשהם מתחרים על פרס מיליון השקלים. ביום רביעי הקרוב צפויים להמריא שאר הזוגות (פרט לשילוני ואפל, כאמור) אשר כבר הודחו מהתוכנית, ולהצטרף לפיינליסטים לצילום הגמר (זוכרים את הסצינה בה המודחים מוחאים כפיים לזוכים? בדיוק זה) פלוס צילום תוכנית "איחוד" בה ידברו על הכל ויסכמו את העונה.

מתוך חמשת הזוגות שעדיין במרוץ יגיעו ארבעה מהם לחצי הגמר, בו יודח עוד זוג, וכך ישארו לנו שלושה פיינליסטים סופיים. אגב, את משימת הדילול מארבעה זוגות לשלושה תצלם ההפקה במלון הנקרא "מרינה ביי סאנדס", השייך ללא אחר מאשר המיליונר היהודי שלדון אדלסון, שנחשב לאחד המלונות המפוארים והיוקרתיים בעולם.

"מרינה ביי סאנדס" - חלק מלוקיישן הגמר

מקורות במלון מסרו למערכת XO כי צוות ההפקה הגיע למקום לפני כשבוע ועמל בימים אלו על הכנת המשימה הגורלית, כשלפי הדיווחים, אל תבנו על משימת אקסטרים מופרעת בסגנון העונה הראשונה, אלא (שוב) על משהו סולידי אך דרמטי. אתם יודעים, כמו כל העונה הזאת בעצם. ומי יהיו הזוכים? את זה אנחנו נותנים לכם לנחש. מה שבטוח - הייאוש מהתוכנית נעשה נוח יותר כאשר היא מצולמת במקום נפלא כמו סינגפור.

הנוף מהבריכה, אולי תהיה משימת אגאדו?