>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

ומי ינקה?

ארנולד שוורצנגר בגד עם עוזרת הבית

האב המאושר: ארנולד שוורצנגר, הלוא הוא "הטרמינייטור", מושל קליפורניה לשעבר ומי שהתפייט פעם בפני התקשורת באומרו "Eating is not cheating".

איך זה קרה: במאי האחרון החלו לטפטף שמועות שלפיהן שוורצנגר ואשתו, מריה שרייבר, נמצאים בהליכי גירושין אחרי 25 שנה של נישואין יציבים. תחקיר מעמיק חשף כי הסיבה לגירושין היתה העובדה ששרייבר גילתה שבעלה בגד בה עם עוזרת הבית המשותפת של השניים, שעבדה עבורם 20 שנה ופרשה מתפקידה בינואר האחרון.

שוורצנגר, כך התברר, אף הביא עימה לעולם ילד, היום בן 10. המושל לשעבר הסתיר את השערורייה מעין הציבור ומאשתו עד השנה, כאשר סיים את תפקידו הפוליטי, זאת למרות שלאורך השנים היה מעורב בגידול הילד ותמך באמו פיננסית. שוורצנגר הודה בכל המיוחס לו וביקש: "לי מגיעה כל הביקורת שבעולם, אך בבקשה, עזבו את משפחתי במנוחה".

מדד הקונדומטור: 10 מתוך 10. היית יכול להמשיך לחיות באושר ועושר עם משפחתך היפה לו רק היית שומר עליו רכוס.

נגמר בטרגדיה

אריק קלפטון הכיר בסופו של דבר בבנו, רק כדי לאבד אותו

האב המאושר: הגיטריסט האגדי אריק קלפטון.

איך זה קרה: בזמן שעוד היה נשוי לאשתו לשעבר, פאטי לויד, ניהל קלפטון רומן עם הדוגמנית האיטלקיה לורי דל סנטו, רומן שהניב צאצא קטן ומתוק בשם קונור.

קלפטון הכחיש שהילד שייך לו, אך אחרי בדיקת אבהות חיובית הוא החליט לקחת אחריות, והפך לשותף מלא בחייו של הילד, על אף העובדה שכתוצאה מכך נאלץ להתגרש מאשתו.

למרבה הצער, קונור הקטן הלך לעולמו בגיל 4 בלבד, כשנפל מן הקומה ה־54 בבניין מגורים בניו יורק. קלפטון כתב בעקבות הטרגדיה הנוראית את השיר "Tears In Heaven" לזכרו.

מדד הקונדומטור: 1 מתוך 10. עצוב מכדי לשפוט אותו.

נגמר רע. אריק קלפטון (צילום: gettyimages)
נגמר רע. אריק קלפטון (צילום: gettyimages)

אבא בלגן

אדי מרפי טינף על אם בתו, ואז החליט להתנכר לה

האב המאושר: אדי מרפי, שאחראי על כמה מהקומדיות המזעזעות והנמוכות ביותר שידעה האנושות.

איך זה קרה: למרפי ולמלאני בראון, הלוא היא סקארי ספייס מלהקת הספייס גירלז הבריטית, היה רומן קצרצר בקיץ 2006, שהניב מאוחר יותר את בתה של הזמרת, אנג'ל אייריס בראון.

עוד בתקופת ההריון, וכמה חודשים אחרי שנפרדו, הכחיש מרפי שהוא אביה של התינוקת, ואמר לעיתון הולנדי: "אין לי מושג מי האבא של התינוק הזה. לא נדע עד שהוא ייצא החוצה ונעשה בדיקת רקמות".

מרפי אף צוטט על ידי חבריו כשכינה את בראון כמי שעוסקת במקצוע העתיק בעולם. אחרי הולדת הילדה, בשנת 2007, הכריעו בדיקות האבהות שהוא כמובן אביה של אנג'ל. אנשיו של מרפי והוא הודו כי האב המאושר לא מעוניין בקשר עם בתו. כמה נחמד מצידו.

מדד הקונדומטור: 9 מתוך 10. אנשים שמתנהגים כמו אדי מרפי לא ממש צריכים להביא ילדים לעולם (וגם חיות מחמד מוטב להרחיק מהם).

סודי ביותר

ג'נוארי ג'ונס מסרבת בתוקף לגלות מי אבי בנה

האם המאושרת: ג'נוארי ג'ונס, כוכבת "מד מן" ו"אקס מן" (ונראה כי הבחירה שלה ביצירות עם המילה "מן" ביניהן אינה מקרית).

איך זה קרה: ג'ונס הרתה בתחילת שנת 2011 בשעה טובה ומוצלחת. הבעיה היחידה היתה שהגברת עודנה, איך לומר בעדינות, פנויה וזמינה.

בנוסף, נראה היה כי השחקנית לא ממש ששה לגלות את זהות האב, כאשר יש לא פחות מחמישה (!) חשודים מיידים, כולל השף בובי פליי, איתו יצאה כמה שבועות לפני שנודע על הריונה, האקס ג'ייסון סודיקיס ("איך להיפטר מהבוס", "סטרדיי נייט לייב"), מתיו וואן, בעלה של קלאודיה שיפר (בהווה) ובמאי "אקס מן", זנדר בארקלי, במאי שאיתו עבדה בעבר (היא אף קראה לבנה על שמו, זנדר), ומייקל פסבנדר, ששיחק לצידה ב"אקס מן".

או במילים אחרות: מיס ג'ונס היתה עסוקה מאוד בשנה האחרונה. עד היום לא ידוע מיהו אביו של זנדר הקטן והמתוק, ונראה שהסוד ככל הנראה ילך עם השחקנית לקבר.

מדד הקונדומטור: 10 מתוך 10. וסחתן על החשאיות.

iChild

גם סטיב ג'ובס גילה יום אחד בהפתעה שהוא אבא

האב המאושר: סטיב ג'ובס, המייסד המנוח של חברת אפל.

איך זה קרה: ג'ובס היה רק בן 23 כאשר חברתו לשעבר מתקופת התיכון דפקה על דלתו והציגה בפניו את מי שטענה שהיא בתו, ליסה. ג'ובס סירב לקבל את הילדה כשלו, ובבית המשפט אף טען כי הוא עקר.

לקח שנתיים של מאבקים משפטיים ובדיקת אבהות אחת שהוכיחה מעל כל צל של ספק כי ליסה היא אכן בתו של ג'ובס, כדי שהוא הסכים לקבל אותה כשלו. כשהיתה בת שמונה אפילו הסכים לפגוש אותה, ולאחר כמה שנים, כאשר ליסה היתה נערה מתבגרת, היא אפילו גרה עם ג'ובס במשך כמה שנים לפני ששבה להתגורר עם אמה.

נכון ל־2011, ליסה שיחקה תפקיד מרכזי בחייו של ג'ובס, שנפטר בחודש אוקטובר האחרון, והשניים היו קרובים.

מדד הקונדומטור: 3 מתוך 10. בכל זאת, הוא לקח על הילדה אחריות בסופו של דבר.

לפחות הוא לא היה עקר. ג'ובס (צילום: gettyimages)
לפחות הוא לא היה עקר. ג'ובס (צילום: gettyimages)

מס' 9

מל גיבסון לא עצר בשבעת הילדים שילדה לו אשתו החוקית

האב המאושר: מל גיבסון, הידוע גם כאחד מחובבי ישראל הגדולים ביותר. סתם, לא.

איך זה קרה: גיבסון בן ה־55 ממשיך לחזור על אותה הטעות באדיקות. השחקן נטש את אשתו החוקית, רובין, אם לשבעת (!) ילדיו בשנת 2009, לטובת המוזיקאית הכושלת אוקסנה גריגריובה. האחרונה הרתה באופן בלתי רצוי, וילדה את בתו הקטנה, לוסיה, היום בת שנתיים.

אחרי צווי הרחקה הדדיים בין גריגריובה לגיבסון וכמה קלטות בלתי נשכחות שבהן גיבסון מקלל את זוגתו לשעבר בעצבים, דיווחה בנובמבר האחרון פליטת ריאליטי בשם לורה בליצי כי היא בחודש הרביעי להריונה עם צאצאו של גיבסון, בעקבות סטוץ במסיבה.

גיבסון מכחיש את המיוחס לו, אבל אנחנו ממש לא נתפלא לשמוע בעוד כמה חודשים שהוא הפך לאבא בפעם התשיעית.

מדד הקונדומטור: 8 מתוך 10. בכל זאת, יש סיכוי שהוא עדיין חף מפשע.

הוא זכאי

בדיקת האבהות הוכיחה את חפותו של קיאנו ריבס

האב המאושר: קיאנו ריבס, מהשחקנים הלוהטים ביותר בהוליווד עד לפני כעשור.

איך זה קרה: בשנת 2010 יצאה אשה קנדית בשם קארן סלה לאמצעי התקשורת ונשבעה כי קיאנו ריבס הוא אב זוג ילדיה המתבגרים. סלה הסבירה שהשניים ניהלו רומן לפני כמה שנים ושבשלב מסוים הם אפילו גרו ביחד – ודרשה מהשחקן כמה מיליוני דולרים ובדיקת אבהות.

השחקן ואנשיו, אגב, הגיבו במילים האלו: "לקיאנו אין שום מושג מיהי קארן סלה והוא מעולם לא פגש אותה בחייו". ביוני 2010 הגיעו תוצאות בדיקת הדי.אן.איי החד משמעיות: ריבס איננו אב הבנים.

סלה, מצדה, טענה שמישהו חיבל בבדיקות ואפילו אמרה בבית המשפט כי יש לה הוכחות חותכות שהוא אכן האב, אלא שהיא לא יכולה להציג אותן. התיק, כפי שאתם ודאי מנחשים, נסגר במהירות בו נפתח וריבס שב לחייו הרגילים.

מדד הקונדומטור: 0 מתוך 10. כשאתה חף מפשע, אתה חף מפשע.

הפעם הראשונה שלו

ג'סטין ביבר דווקא מיהר לעבור בדיקת אבהות, בינתיים לשווא

האב המאושר: ג'סטין ביבר, או כך לפחות מאריה ייטר רצתה שנחשוב בחודשים האחרונים.

איך זה קרה: אליל הנערות הבלתי מעורער סבל בנובמבר האחרון משמועות הגורסות כי הוא אביה של בנה של מאריה ייטר, מעריצתו בת ה־20, עולל בן ארבעה חודשים העונה לשם טריסטן.

ייטר התחמשה בארסנל עורכי דין ודרשה בדיקת אבהות וטענה כי ביבר עשה את זה איתה בשירותים אחרי אחת מהופעותיו, ואף אמר לה שזאת הפעם הראשונה שלו.

זה הסתיים בכך שביבר אכן עבר את בדיקת האבהות, אך ייטר סירבה לאמת אותה עם זו של תינוקה, משום שבחדר לא היה נוכח עורך דין מטעמה. או במילים אחרות: ייטר לא ממש סיפקה את הסחורה, וביבר הוא ב־99 אחוז לא אביו של הילד המסכן.

מדד הקונדומטור: 3 מתוך 10. הנתונים מרמזים כי ביבר איננו אביו של הילד, אבל הסיפור טוב מכדי להתעלם ממנו.

אבהות מאוחרת

ליב טיילר לא הכירה את אבא סטיבן עד גיל 9

האב המאושר: סטיבן טיילר, סולן להקת אירוסמית.

איך זה קרה: ליב טיילר, השחקנית ההורסת ובתו של טיילר, בכלל לא ידעה שהוא אביה עד שהיתה בת תשע. אמה, בבה בואל, גרופית מבטן ולידה של אירוסמית, בחרה להסתיר מטיילר את זהותו של אביה, משום שזה היה עסוק בשנים שבהן היתה ילדה רכה בעיקר בצריכת אלכוהול וסמים.

כאשר ליב היתה בת תשע היא פגשה את אביה בפעם הראשונה, וגם את אחותה, מיה, ולא הפסיקה לומר לאמה שהיא ומיה מאוד מאוד דומות. האם נאלצה להודות בעובדות, והרוקר קיבל את ליב כבתו החוקית והתנהג אליה ככזאת.

בשנת 1991 שינתה ליב את שם משפחתה מבואל לטיילר. השניים פיתחו מערכת יחסים יפהפייה וקרובה במיוחד, וטיילר אפילו עזר לבתו להתחיל את הקריירה שלה כאשר כיכבה לצד אלישה סילברסטון בקליפ לשיר "Crazy".

מדד הקונדומטור: 9 מתוך 10. איפה היית כשהאקסית שלך אמרה לך שהיא מסתירה מבתה את זהותך כאביה כי אתה צורך סמים? הא, חביבי?

הזמין קינוח

ג'וד לאו הפך לאבא ברביעית בעקבות רומן עם מלצרית

האב המאושר: ג'וד לואו - פעם השחקן הבריטי ההורס וכיום הגבר המקריח המזכיר לנו עד מאוד את ההומלס החביב מפינת הרחוב.

איך זה קרה: לואו, אב לשלושה מנישואיו לשחקנית סיידי פרוסט, ידוע כבר כמי שבגד בחברתו היפהפייה, סיינה מילר, עם השמרטפית של ילדיו, כך שלמוסריות בקנה מידה בינלאומי לא ציפינו ממנו.

ואכן, בשנת 2009 יצאה דוגמנית־מלצרית בריטית בשם סמנתה בורק, 24, שהכריזה קבל עם ועדה שהיא בהריון מג'וד לואו. השניים ניהלו סטוץ חפוז אחרי ששניהם השתתפו בסרט הראשון בסדרת "שרלוק הולמס" (שבו כיכב לצד רוברט דאוני ג'וניור).

בורק אמרה בראיון כי ניסתה להתקשר ללואו כדי לבשר לו על החדשות, אך מספר הטלפון שנתן לה לא היה מחובר. אאוץ'. בסופו של דבר תוצאות בדיקת האבהות יצאו חיוביות, ולואו הוא כיום אב לבת רביעית העונה לשם סופיה.

מדד הקונדומטור: 5 מתוך 10. העיקר שלואו נותר אדיש לחלוטין לכל העניין.

בת המריבה

אנה ניקול סמית גרמה לשני גברים לריב על הזכות לגדל את בתה

האם המאושרת: אנה ניקול סמית, אקס שפנפנת "פלייבוי" ומי שהותירה אחריה את בתה המתוקה, דניאלין, מול שני גברים שטענו כי הם האבות החוקיים שלה.

איך זה קרה: סמית הודיעה ביוני 2006 כי היא מצפה לצאצאה השני, אך שמטה את הפרט החשוב מיהו אב התינוק.

ב־7 בספטמבר 2006 נולדה בתה, דניאלין, ויומיים לאחר מכן מת בנה, דניאל, כתוצאה ממנת יתר באותו בית חולים שבו התאוששה מלידתה. סמית נפטרה בפתאומיות בפברואר 2007, מה שהחל את המרוץ אחר האבהות.

עורך דינה, האוורד ק. סטרן, טען כי הילדה שייכת לו וכי ניהל מערכת יחסים ארוכה וסודית עם סמית, בעוד בן זוגה לשעבר, הצלם לארי בירקהד, טען שדניאלין שייכת דווקא לו.

השניים ניהלו מאבק משפטי מסובך ופתלתל שבמהלכו רוב הראיות הוטלו בספק, שכן סמית כבר לא היתה בין החיים, עד שהתוצאה הסופית הוכיחה כי בירקהד הוא האב. בירקהד מגדל את בתו בגפו מאז ועד היום.

מדד הקונדומטור: קשה לנו לכעוס על מי שלא היתה לה הזדמנות להגן על עצמה. העיקר שהבת נמצאת היום בידיים טובות.

בידיים טובות. דניאלין ואביה לארי בירקהד (צילום: gettyimages)
בידיים טובות. דניאלין ואביה לארי בירקהד (צילום: gettyimages)

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: