>>> בית השעווה: הסלבס הכי מנותחים בהוליווד, חלק א'

(מערכת XO)

ליל קים

זמרת הראפ הקטנטנה עברה מספיק ניתוחים בשביל מחלקה אחת שלם בבית חולים ציבורי. הניתוח האהוב על ליל קים הוא ניתוח האף, ואולי זוהי הסיבה בגללה החליטה לשחזר אותו בערך חמש פעמים. בנוסף, הגדילה ליל קים את שדייה, מילאה את שפתיה, השתילה עצמות לחיים גבוהות יותר והשתמשה בבוטוקס לא מעט פעמים. כל הפרוצדורות הרפואיות האלו גרמו לה להיראות בעיקר כאחות האובדת של לטויה ג'קסון. אאוץ'.

ליל קים והפרצוף החדש שלה (קרדיט צילום: Gettyimages)

שר

הזמרת שר טענה בזמנו כי עברה רק שני ניתוחים פלסטיים - אחד באפה ואחד להגדלת שדיים. אממה, מבט חטוף של "לפני" ו"אחרי" בזמרת המפורסמת מסגיר את העובדה כי היא עברה לא מעט מתיחות פנים, הגדלות שפתיים וניתוח להשתלת עצמות לחיים גבוהות. מאוחר יותר החליטה שר להתוודות כי היא אפילו לא זוכרת כמה ניתוחים פלסטיים עברה והסבירה את עצמה: "כולם אומרים שאני פוחדת להתבגר, אבל הם לא מבינים שבתחום שלי - להתבגר זה להיכחד". יש בזה משהו, אבל עדיין.

שר ברגע מייקל ג'קסוני במיוחד

ג'ואן ריברס

המוטו של הקומיקאית היהודיה והמנותחת הוא: "זה יותר טוב לצאת עם פנים חדשות ממכונית ישנה מאשר לצאת ממכונית חדשה עם פנים ישנות". ניכר כי ריברס לוקחת את המוטו שלה ברצינות, כי היא הספיקה לעשות כבר עשרות (!) ניתוחים פלסטיים בחייה. בין הניתוחים שעברה מנחת "משטרת האופנה": ניתוח אף, ניתוח להרמת גבות, ניתוח להרמת עפעפיים, מתיחת פנים, בוטוקס, הגדלת שפתיים והרמת חזה. גברת, תנוחי!

לפחות התספורת דומה. ג'ואן ריברס

פיט ברנס

זמר הפופ הבריטי פיט ברנס זכה ב-450,000 ליש"ט של פיצויים מן המנתח הפלסטי שלו אחרי שזה הותיר אותו עם פנים של ג'ואן ריברס במידה והאחרונה הייתה בובה מתנפחת. ברנס התחיל כגבר מסוקס למדיי וסיים בצורה אחרת לגמרי. כמובן שהזמר הודה בעצמו כי רצה להפוך לאישה, אך לעולם לא דמיין לעצמו שהניתוחים יתבצעו בצורה כל כך בלתי מקצועית. חבל.

כן. זה באמת הוא. פיט ברנס

בלייק לייבלי

אין ספק שבלייק לייבלי לא נראית כמו פרסומת מהלכת לחברה למוצרי פלסטיק, אך זה לא סותר את העובדה כי הגברת עברה לא מעט ניתוחים פלסטיים והיא בת 24 בלבד. לייבלי שיפצה את אפה פעמיים (!), ניפחה שפתיים אם להאמין לשמועות והחליפה את השיניים המקוריות שלה בהשתלות של שיניים עשויות מחומר של פנינה. אם זה לא הרבה בשביל בחורה שרק מגרדת את אמצע שנות העשרים לחייה, אנחנו לא יודעים מה כן.

לפני ואחרי. בלייק לייבלי

מג ריאן

פעם היא הייתה אחת הנשים היותר יפות בקולנוע האמריקאי ובימים אלו היא בקושי מצליחה להשיג תפקידים דווקא בגלל פרצופה המוזר. ריאן עברה אין ספוק טיפולי בוטוקס, השתילה סיליקון בשפתיים ואחר כך הוציאה את השתלים והסתפקה רק בבוטוקס בשפתיים. בניגוד לרוב המפורסמים כאן, ריאן דווקא לא עשתה ניתוח אף, אך נראה כאילו התנסתה ברוב הניתוחים האחרים, כולל הרמת עפעפיים. אנחנו העדפנו אותה בלוק הנטורל. היא לא הייתה צריכה את כל זה.

חבל. מג ריאן

פמלה אנדרסון

התחילה כיפהפייה חושנית בסדרת המופת "משמר המפרץ", וכיום היא נראית כמי שחייבת להשלים עם העובדה שהיא כבר לא בת 16. פרט לעובדה שאנדרסון נהנתה להגדיל את שדייה אחת לשנה בשנות התשעים, היא מדגמנת כל כמה חודשים פנים עתירות בוטוקס ואף הגדילה את שפתיה. מסיבה שאיננה מובנת לנו עד היום, הגדילה פמלה (לא, לא ככה) ואף עשתה ניתוח אף, למרות שמלכתחילה אפה היה כפתורי ומתוק להחריד.

מה קרה שם? פמלה אנדרסון

טום ג'ונס

רק אלוהים יודע מה עבר על הפנים של הזמר הוולשי טום ג'ונס. פצצת הסקס הבריטית עשה כל כך הרבה ניתוחים פלסטיים, עד שמבחור לבן ותכחול עיניים הפך למי שנראה בעל רקע היספאני או אפרו אמריקאי. פרט לשיזוץ המלאכותי שהוא עוטה על עצמו, ג'ונס מתהדר בלפחות שלוש מתיחות פנים, בוטוקס, הרמת עפעפיים, הרמת גבות ויישור שיניים. ג'ונס הודה שבזבז יותר מ-30,000 ליש"ט על שיפוץ פניו.

הוא לא היה פעם לבן? טום ג'ונס

סילבסטר סטאלון

אנחנו תמיד חשבנו שהוא קשוח מידי בכדי ליפול לשטאנץ הניתוחים הפלסטיים, אך מסתבר שהאובססיה לא פסחה גם עליו. סילבסטר סטאלון עבר כל כך הרבה מתיחות פנים, שבשלב זה האוזניים שלו נמצאות איפשהו בעורף.

סילבסטר סטאלון מדגמן מתיחות פנים

פרסיליה פרסלי

אשתו של הזמר המיתולוגי אלוויס פרסלי המנוח התחילה כאישה יפהפייה, אך עשתה כל ניתוח קוסמטי אפשרי. אי אפשר למנות את מספר הניתוחים הקוסמטיים שעברה, אך ננסה: מתיחת פנים, בוטוקס, שאיבת שומן, ניתוח אף, הרמת עפעפיים, מילוי שפתיים והשתלת עצמות לחיים גבוהות יותר. אאוץ', נשמע כואב.

אוי, לא. מה קרה? פריסיליה פרסלי

>>> בית השעווה: הסלבס הכי מנותחים - חלק א'

>>> גם נלה גולדברג עשתה ציצים

>>> וגם חופית טייב: התמונות המפלילות בפנים