כבר לא קתולית בגלל האח ההומוסקסואל. אן האת'וואי (קרדיט צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

1. השחקנית אן ג'קלין האת'וואי נולדה בברוקלין, ניו יורק, ב-12 בנובמבר 1982 (מה שאומר שהיא חוגגת ממש בימים אלו יום הולדת - שיהיה שמח ועד 120, אם אנחנו כבר בעניין). אביה הוא עורך דין ואמה שחקנית. אם להאמין לדבריה של האת'וואי עצמה, אמה הייתה זאת שנטעה בה את ההשראה להפוך לשחקנית.

2. האת'וואי חונכה כקתולית אך סיפרה בראיון חושפני לפני כחמש שנים כי הפסיקה להחשיב את עצמה כקתולית בגלל אחיה ההומוסקסואל: "אני פשוט לא יכולה להיות שייכת לדת שמסרבת לקבל את דרך החיים של אחי". חזק ואמץ.

3. שמה של השחקנית, אן האת'וואי, הוא על שמה של אשתו של שייקספיר - גם לה קראו אן האת'וואי. מעניין.

4. כאשר האת'וואי נבחנה לתפקיד איתו פרצה כשחקנית - "יומני הנסיכה", היא הגיעה לעשות את האודישן, בו אחת מדרישות התפקיד הייתה "שחקנית המסוגלת להיות מגושמת". האת'וואי נפלה מהכסא ברגע שהתיישבה מול המלהקים. הם קיבלו אותה באופן מיידי.

5. השחקנית מודה שהשתתפה בסרט הקאלט "השטן לובשת פראדה" חרף העובדה שלא היה לה שמץ של מושג או הבנה באופנה. אנחנו, לצערנו, מאמינים.

6. לפני שרצתה להפוך לשחקנית גילתה האת'וואי שהיא רצתה להיות בכלל נזירה. כן, נזירה. לא חבל?

7. היא אחראית לציטוט התמוה: "אני חושבת שחלק מהבחורים שיצאתי איתם היו הומואים, אבל הם לעולם לא יודו בכך. אני חושבת שכולנו יוצאות בשלב כזה או אחר של החיים עם הומואים מבלי לדעת את זה. זה חלק מהטבע".

8. השחקנית הודתה שהיא אובססיבית לגבי הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, ושהיא מעוניינת להתלבש, להיראות ולהתהלך בדיוק כמותה. "היא המודל שלי לחיקוי", הסבירה האת'וואי. כן, גם שלנו.

9. האת'וואי אירחה את טקס פרסי האוסקר האחרון יחד עם ג'יימס פרנקו וסבלה מריקושטים רבים כתוצאה מכך. בין הביקורות נאמר שהשניים היו נטולי אופי, לא מצחיקים, חסרי כימיה ומתאמצים הרבה יותר מידי. אאוץ'.

10. הקשר היהודי (כי חייב להיות כזה): השחקנית יוצאת עם היוצר היהודי אדם שולמן.

>>> 10 דברים שלא ידעתם על אדל

>>> 10 דברים שלא ידעתם על ביונסה

>>> 10 דברים שלא ידעתם על ריאן גוזלינג