(מערכת XO)

5. אסי עזר

הייתם חושבים שהעובדה שאסי עזר הוא אחד הכוכבים הגדולים ביותר בישראל יגרום לדיסטנס מסוים בינו לבין הקהל שלו - אך לא כך הדבר. עזר מצייץ לפחות כמה פעמים ביום (לפעמים הרבה יותר - לדוגמה ביום שחרורו של גלעד שליט מן השבי) ותמיד טורח לענות לחברים טובים כמו בר רפאלי.ולנהל שיחות משעשעות עם עוקבים אחרים. לא היינו מגדירים את העיסוק שלו בטוויטר כאובססיבי (הוא גם לא מרבה להעלות תמונות), אך הוא בהחלט צייצן איכותי ששווה לעקוב אחריו.

לא מעלה תמונות, וחבל. אסי עזר (קרדיט צילום: רועי חביב)

4. נועה תשבי

מי שמנוי לטוויטר של נועה תשבי, עוד עלול לחשוב שמדובר באחת מן הפוליטיקאיות הממולחות ביותר בישראל. תשבי, כמו סלבס אחרים (דוגמת בקי גריפין) מדברת כמעט תמיד על פוליטיקה וצה"ל ותמיד מפרגנת לישראל ודואגת להאיר עליה באור הטוב ביותר. מי שעוקב אחרי סלבס כדי לראות תמונות אישיות שלהם או לשמוע איך עוברים עליהם הימים, לא צריך ללחוץ על Follow. העיסוק העיקרי של תשבי בטוויטר הוא יחסי ציבור לארצנו הקטנטונת - אך לא תוציאו מכאן סקופ.

פוליטיקאית ממולחת? נועה תשבי מכונת הסברה משומנת (קרדיט צילום: רועי חביב)

3. רוני דואני

לירון "סופרסטאר" דואני מצייצת המון. רוב הציוצים חביבים ומתוקים ועוסקים בנושאים אקטואלים או ביום שעבר עליה. דואני לא מעט פעמים שוכחת את המטרה לשמה התכנסנו בטוויטר ועלולה לפעמים לירות מטחים של טקסטים אחד אחרי השני, אך היא עדיין תנעים את זמנכם יותר מרוב הסלבס שפותחים עמודי טוויטר כדי לקדם את התוכניות שלהם או סתם לשים לב שאנחנו עדיין זוכרים מי הם. שווה.

יכולנו להדביק כאן תמונה של דואני אך החלטנו לפרגן לכם במשהו קצת יותר גרפי

2. בר רפאלי

רפאלי. מצייצת. המון. אפילו לנו קשה לעקוב אחריה, ואנחנו לא מעט אנשים במערכת. בניגוד לכל הסלבס הנ"ל, היא גם נהנית לשגר לא מעט תמונות ולהודיע לנו היכן היא נמצאת, מתי ועם מי. החיסרון היחיד בטוויטר של רפאלי הוא, כמובן, שהיא לא מדברת על הדברים שבאמת מעניינים אותנו: מה קרה עם ליאו, עם מי היא יוצאת היום ואיך ג'וש דאמל במציאות.

תמונה לדוגמה מתוך הטוויטר של רפאלי. אה, וכן, זאת נעמי קמפבל לידה. החיים הטובים

1. ליהיא גרינר

רק אלוהים יעזור לנו (וגם זה לא בטוח) כשליהיא גרינר קמה בבוקר ומחליטה שהיא במצב רוח לציוצים. הבחורה יכולה להגג מאות מילים על חשמלאים ומתקני דודים, להעלות מספיק תמונות למלא אלבומים של עשורים ולדבר עם כל סלב שפתח בטעות חשבון טוויטר שיחות שעלולות להמשיך שבועות ארוכים. אין ספק שגרינר נדיבה גם בווליום של הציוצים שלה וגם בתמונות הרבות שהיא מעלה. החסרון היחיד? סאנשיין מסמסת באנגלית בלבד. לא נורא, היא הבטיחה לנו שהיא עובדת על זה.

ליהיא גרינר עם תמונה מתוך חשבון הטוויטר שלה בעת שהותה בלוס אנג'לס

>>> בואו לעקוב אחרינו בעמוד הטוויטר שלנו (כן, שלנו)

>>> ליהיא גרינר זקוקה למקלחת. חמה