מנסים לפתור את הבעיות ביניהם? דמי מור ואשטון קוצ'ר (קרדיט צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

אשטון קוצ'ר שקרן

לפני מספר שבועות גילינו שאשטון קוצ'ר בגד בדמי מור עם נערת שעשועים בלונדינית בת 23, העונה לשם שרה ליל (וגם זה, רק כאשר היא פיכחת מספיק כדי לקלוט את שמה). עתה אנחנו יכולים לספר לכם שליל עצמה גילתה לצהובון "אס וויקלי" שהיחסים ביניהם לא היו שטחיים והרסניים כמו שאתם חושבים: ליל טוענת שהשניים דיברו על פוליטיקה אחרי ששכבו זה עם זו. הנערה הטקסנית הוסיפה: "הוא היה בשוק שאני רפובליקנית ואמר: 'באמת?! את רפובליקנית?!'בשאט נפש". ליל הוסיפה שקוצ'ר סיפר לה שהוא ודמי פרודים ושהרומן ביניהם "מרגיש טבעי".

בינתיים, קוצ'ר ומור נצפו מבלים ביחד במרכז קבלה מקומי בלוס אנג'לס כאשר הם נראים אומללים וחסרי מנוחה. חבריהם טוענים כי הם נותנים לקשר הזה עוד הזדמנות אחת ודי לפני שהם מפרקים את הבאסטה. אנחנו מאחלים להם הרבה בהצלחה - והיינו מקדישים לידיעה אייטם שלם - אילולא היינו חושבים שהנושא הזה כבר יצא לכולנו מכל החורים.

אוהבת לעזור או אוהבת להיראות עוזרת? אנג'לינה ג'ולי (קרדיט צילום: Gettyimages)

אנג'לינה ג'ולי מבקרת בלוב

הכוכבת, שככל הנראה מאסה בחיים הנוחים שלה בלונדון בימים אלו (אל דאגה, היא מתגוררת בבירה הבריטית רק משום שבראד, בן-זוגה, מצלם שם סרט), החליטה לקפוץ לחופשה מרגיעה בלוב השלווה. טוב, לא ממש - אנג'י הגיעה ללוב כחלק ממשימה התנדבותית מטעם האו"ם. ג'ולי הסבירה: "אני כאן כדי להביע סולידריות עם אנשי לוב ובכדי לראות כיצד הם משנים את המדינה שלהם אחרי כל מה שעברו". אנחנו לא הכנסנו את האייטם הזה כי אל"ף, ג'ולי יוצאת לפעילויות התנדבותיות כל שני וחמישי, ובי"ת, כי חוץ מללחוץ ידיים לכמה אנשים, הגברת לא באמת הביאה שינוי למדינה הסוערת.

עכשיו באמת יש לה סיבה לחייך. סקרלט ג'והנסון (קרדיט צילום: Gettyimages)

סקרלט ג'והנסון מוצאת

כולנו זוכרים את תמונות העירום של סקרלט ג'והנסון, שדלפו לרשת לפני מספר שבועות אחרי שהאקר פרץ למכשיר הטלפון הסלולארי שלה ומשך אותן ללא רשותה של הגברת. ג'והנסון הגדילה והלכה ל-FBI בכדי לבקש את עזרתם במציאת אותו הבחור - וזה עבד לה. השבוע נעצר כריסטופר צ'ייני בן ה-35 כחשוד בפרשה. הוא שוחרר בערבות זמן קצר לאחר מכן, אך לא לפני שהשופט במשפט הדגיש כי כחלק מתנאי מעצר הבית שלו הוא יהיה חייב להתגורר עם הוריו למשך כל תקופת המשפט. מביך? גם אותנו.

ילדים? לא בקרוב, מותק. קייטי פרי וראסל ברנד (קרדיט צילום: Gettyimages)

קייטי פרי לא מעוניינת

כאילו השמועות על היחסים הבעייתים של קייטי פרי עם בעלה, ראסל ברנד, לא מספיקים, הכוכבת נתפסה פולטת בטעות שהיא לא מוכנה להביא ילדים כרגע ולא יודעת מתי תהיה מוכנה לעשות זאת. "אני לא יודעת מתי זה יקרה ומתי ארצה להביא ילדים, אבל אני לא לחוצה כרגע ואין לי מה למהר. זה לא קורה בזמן הקרוב". במקביל, בעלה הבריטי הוסיף בראיון לפני כשבועיים: "התאהבתי בכוכבת פופ, וזה לא קל, אבל צריך להתמודד עם זה אם רוצים שמערכת היחסים תעבוד". סביב השניים רוחשות שמועות עקשות כי הם בדרך לפרידה, והציטוטים האחרונים לא ממש עוזרים להם. אולי זה לטובה - מעולם לא הבנו מה היא עושה איתו.

>>> עקבו אחרינו בטוויטר

>>> שבוע שעבר ב"ישבו בבוידעם": בלייק לייבלי קוראת בקלפים

>>> והאם ג'סטין ביבר וסלינה גומז לחוצים להביא ילדים?