שירי לנו שיר. מרינה מקסימיליאן-בלומין (קרדיט צילום: רפי דלויה)

(מערכת XO)

מרינה מקסימיליאן-בלומין

הנה בחורה שאוהבת אוכל ומוזיקה טובה, שילוב קטלני לחבורת גרגרנים כמונו. היינו שמחים להתארח בסוכה של בלומין משום שזאת הייתה מארגנת לנו צוות הווי ובידור מהסוג שעלול לעלות לנו 500 שקלים לכרטיס בקיסריה. פרט לכל אלו, שמענו שהבחוריקה פנויה לאחרונה, ולא היינו מתנגדים למצוא לה איזה שיידעך.

תצחיק אותנו. עדי אשכנזי (קרדיט צילום: רפי דלויה)

עדי אשכנזי

אין דבר יותר מבאס מלשבת בסוכה בה המארחים והאורחים מעניינים בערך כמו ערב קריאה של ספרות רוסית. אם יש מקום בו על בטוח נוכל למצוא את עצמנו מתגלגלים על הרצפה ותופסים את הבטן, יהיה זה בסוכה של עדי אשכנזי. הקומיקאית אומנם ילדה ממש לפני שניה וחצי, אך אם להסתמך על פועלה בעשור האחרון, לעולם לא תאבד את חוש הביקורת השנון שלה, ותמיד נרצה ממנה עוד. אז קדימה, עדי, שגרי אלינו הזמנה.

נוף יפה ותאווה לעיניים. רן דנקר (קרדיט צילום: יח"צ)

רן דנקר

בואו נהיה כנים: רן דנקר לא שר ולא ממש מצחיק. אבל עדיין היינו שמחים להתארח בסוכה שלו פשוט בשביל לרייר את דרכנו להתמוטטות עצבים מהסוג שתיכוניסטיות המאוהבות בג'סטין ביבר חוות תדיר. דנקר, שמשתתף אוטוטו בסדרה חדשה של חברת הלוויין, מסתובב כבר שבועות חנוט במדים ונראה טעים במיוחד. לכן, טבעי שנרצה ביס. דנקר – אנחנו פנויים השבוע. הגיע הזמן להרים את הכפפה ולהזמין אותנו להיות לך לאושפיזין.

תביא איתה הרים של סלבריטאים. בר רפאלי (קרדיט צילום: מתוך חשבון הטוויטר של בר רפאלי)

בר רפאלי

בהתחשב בעובדה שהיא משתחלת לכל רשימה העוסקת בסלבס ישראליים – לא משנה על מה היא מדברת – נציין ונאמר שנשמח לבלות את זמננו בסוכתה של רפאלי היפהפייה, שוודאי תארח את מיטב סלבריטאי ארצנו (ציון ברוך וחברי "מה קשור", אסי עזר ועוד סלבס מהשורה הראשונה) וגם כאלה מהניכר (נעמי קמפבל היא רק אחת מצרור הדוגמניות להן בר קוראת חברות). אז נכון שרובכם סובלים מאוברדוז מטורף של הברבור, אבל אנחנו עדיין בקטע.

יכין לנו מטעמים? אייל שני (קרדיט צילום: רועי חביב)

אייל שני

אנחנו לא בטוחים עד כמה הסוכה שלו תהיה מפוארת, ואם להסתמך על הסדרה "מחוברות", סביר להניח שהחברה שלו ושל אשתו, מירי חנוך, גם לא תהיה בדיוק אירוע חברתי שאי אפשר לפספס – אבל האוכל, אלוהים אדירים, האוכל הנפלא, האנין, מלא הטעם שיוגש בסוכה של שני יהיה שווה הכל. רק מלחשוב על הרחם של העגבניות (ציטוט שלו, לא שלנו) גורם לנו לרצות לרוץ למקרר (ואז להבין שלנו יש בעיקר מיונז מקולקל ושאריות של משהו שהיה פעם חלב). כך או כך – אייל שני, תעשה לנו פוקצ'ה! (או כמו שאתה היית אומר, קמח לבן שאיבד את דרכו).

>>> עקבו אחרינו בטוויטר