לא אומרת "לא" לניתוח קוסמטי. מישל פייפר (קרדיט צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

מישל פייפר על הסכין

השחקנית בת ה-53, שעל יופייה הכובש אין בכלל עוררין, דיברה בפתיחות עם מגזין "Elle" על נושא שנוי במחלוקת - ניתוחים פלסטיים. פייפר, מסתבר, דווקא ממש בעד: "אין לי בעיה עם תיקונים קוסמטיים פה ושם, ואני חושבת שאם זה עושה טוב לבן-אדם להזריק בוטוקס או לעבור ניתוח פלסטי, זה בסדר גמור. כמובן, כשאנשים מפריזים ומתחילים להיראות כמו מישהו אחר ולא כמו עצמם, זה די מבאס ואתה אומר לעצמך "וואו, זה די עצוב".

אנחנו החלטנו שלא לפרסם את הידיעה הזאת פשוט כי לומר לכם שמישל פייפר חובבת ניתוחים פלסטיים זה כמעט כמו להגיד שהשמש חמה - אנחנו בטוחים שאתם יודעים זאת לבד.

צריך עוד זמן להתבשל. ג'ון האם (קרדיט צילום: Gettyimages)

ג'ון האם לא בשל

הוא משחק בסדרה "Mad Men" את דון דרייפר, איש פרסום (שמשתדל) לטפח משפחת פרברים מושלמת, אבל מה שעובד בשביל הדמות שלו לא ממש עובד בשביל ג'ון האם עצמו. השחקן המסוקס נמצא במערכת יחסים רצינית עם חברתו מזה 14 שנים, ג'ניפר ווסטפלדט, אך לא הוא, 40, או ווסטפלדט, 41, מרגישים עדיין מוכנים מספיק בכדי להביא ילדים לעולם. "השאלה למה אנחנו לא מביאים ילדים תמיד עולה. אני מאוד מעריך ומכבד את החברים שלנו בהוליווד, שהצליחו למצוא את האיזון בין קריירה וילדים ולגדל אותם בסביבה לא מאוד טבעית או אידיאלית, אבל לפחות כרגע, ילדים הם לא משהו שאנחנו רוצים בחיינו".

מערכת XO עדיין מסרבת להאמין שאדם עם מאגר גנים משובח כהאם מסרב להתרבות.

בואי גלי לנו. בלייק לייבלי (קרדיט צילום: Gettyimages)

בלייק לייבלי מכשפה

השחקנית בת ה-24 נפרדה ממש לפני ימים ספורים מהשחקן ליאונרדו דיקפריו, וכבר בוער לה לדעת מתי תמצא את אהבה חדשה. בלייק ביקרה בשבוע האחרון אצל אישה אשר קוראת בקלפים ודרשה לדעת מה צופן עתידה. בזמן שאין לנו מושג מה בישרה לה מגדת העתידות, אנחנו כן יכולים לספר שבלייק ניסתה להיראות במיטבה ופיזרה חיוכים לכל עבר. נניח שאנחנו מאמינים לך שאת מאושרת, מותק.

האם היא הולכת להתחתן בקרוב? בריטני ספירס (קרדיט צילום: Gettyimages)

בריטני ספירס מבואסת בפאריז

נסיכת הפופ האהובה עלינו נתפסה בפאריז כאשר היא מתהלכת עם שון פרסטון וג'יידן ג'יימס, ילדיה, בעודה מדגמנת פרצוף עגמומי. ספירס שוהה במקום לרגל סיבוב ההופעות האירופאי שלה יחד עם בן זוגה, ג'ייסון טרוויק. צהובוני ארצות הברית, אגב, מלחששים כי השניים הולכים להתחתן כבר בחודשים הקרובים, שמועה שהמחנה של ספירס לא מוכן לאשר או להכחיש. אנחנו לא העלנו את הידיעה עד כה משום שאין לגברת עדיין טבעת על האצבע. נו, ומה אתם חושבים, האם ספירס תארגן לנו חתונת חורף? נחיה ונראה.

>>> ישבו בבוידעם - 23.09.2011

>>> ישבו בבוידעם - 16.09.2011

>>> ישבו בבוידעם - 09.09.2011