הייתה מעודדת בתקופת התיכון. אנחנו לא מופתעים. בלייק לייבלי (קרדיט צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

1. בלייק נולדה ב-25 באוגוסט 1987 בלוס אנג'לס לארני ואיליין לייבלי. שני הוריה הם שחקנים הנמצאים בתעשיית הבידור שנים רבות אך טרם הצליחו "לפרוץ" בהוליווד. בלייק היא אחת מתוך חמישה אחים - כולם, כולל היא עצמה, נמצאים בשואו ביזנס. מה זה אומר על ההורים שלה? תחליטו לבד.

2. בלייק היא באמת הנערה הבלונדינית והחייכנית שאתם רואים בתמונות ועל המסך הקטן. עובדה: היא הייתה מעודדת לאורך כל תקופתה בתיכון ואפילו שמשה כיושבת ראש מועצת התלמידים בבית הספר שלה. חמודה שכזאת.

3. בלייק היא בשלנית לא קטנה, וכראייה, היא אפילו לוקחת שיעורי בישול בכל מיני מקומות אקזוטיים בעולם, מצרפת ואיטליה ועד מקסיקו. בחורה כלבבנו.

4. היא אוהבת לקחת את הדייטים שלה לדיסנילנד: עד כה היא לקחה שני בחורים למקום הקסום - ליאונרדו דיקפריו וריאן גוזלינג. יפה לך, מותק.

5. לייבלי מכירה את פן באדג'לי, קולגתה לסדרה "אחת שיודעת" ומי שהיה בן זוגה במשך שלוש שנים, מאז ששניהם היו בני 11. הסיבה: הם הלכו לאותם בתי הספר ביחד. אם זה לא גורל אנחנו לא יודעים מה כן.

6. לבלייק יש חברה די מוכרת בשם ג'וליה רוברטס, ומקורות מדווחים שהשתיים ממש מחבבות אחת את השניה ומשתדלות לבלות זמן איכות ביחד. ביזארי במקצת, בהתחשב בהפש הגילאים, אבל מי אנחנו שנשפוט.

7. מה שאתם לא יודעים על לייבלי הוא שהשחקנית הייתה חברתו של שחקן "דמדומים" קלן לאץ (אשר ביקר כאן בישראל ממש בשבוע שעבר), בין השנים 2004-2007. זוהי היתה האהבה הראשונה והרצינית של בלייק.

8. בלייק סיפרה שהנשים שנותנות לה השראה הן אודרי הפבורן המנוחה, קייט מוס וסיאנה מילר.

9. בלייק לא חלמה להיות שחקנית. למעשה, היא סיפרה כמה וכמה פעמים שהשאיפה האמיתית שלה כילדה הייתה להפוך למעצבת פנים. עבש, משהו.

10. חבריה של לייבלי מוכנים להישבע שמערכת היחסים הטרייה בינה לבין ליאונרדו דיקפריו עוד תסתיים בחתונה. נחיה ונראה.