גם יפה וגם נכון. ירון ברובינסקי

(רעות מתתיהו-ארגון)

1. הוא נולד וגדל בתל-אביב, ולא סתם בתל אביב - אלא בלא אחרת מאשר כיכר המדינה. אממה, בראיון איתנו הוא הסביר: "אז זאת הייתה תל אביב אחרת, שקטה יותר, רגועה יותר". אנחנו מאמינים.

2. ברובינסקי סיים תיכון ללא בגרות מלאה (בעיקר כי היה בצופים כל הזמן) והשלים בגרויות רק אחרי הצבא. אגב, תשמחו לשמוע שבמתמטיקה הוא עשה לא פחות מחמש יחידות וקיבל ציון מכובד של 95, והוא עדיין מגדיר את המקצוע כ"אחד התחביבים הכי גדולים שלי". הצילו.

3. בראיון עם "פנאי פלוס" הודה שהוא לא בדיוק יודע מה הוא רוצה להיות כשיהיה גדול.

4. ירון היה אחד מכוכבי המחזור שלו בבית הספר למשחק ותיאטרון "בית צבי" בשנת 2000.

5. הוא גם היה מנהל ההפקה של להקת מיומנה וטייל איתה בכל דרום אמריקה ובאירופה במשך כשנתיים.

6. אח של סבתו, לאון פוליאקוב ז"ל, היה היסטוריון מפורסם וסופר זוכה פרסים בצרפת. פוליאקוב כתב יותר מ-30 ספרים על היסטוריית העם היהודי. מרגש.

7.אביו של ירון, גרי ברובינסקי, היה כנר בפילהרמונית ואף ניגן בקונצרט הפתיחה של היכל התרבות בתל-אביב בשנת 1957.

8. התפקיד הראשון של ברובינסקי היה בתוכנית לקטקטנים "דפנה ודודידו", לא זוכרים אותו משם? נכון! וזה בגלל שהוא שיחק שם עץ, כן עץ, זאת הייתה הפעם הראשונה שלו על המסך, מעניין אם דודידו זוכר את התקופה הזאת.

9. עד היום הוא לא יודע כיצד שמו השתרבב לאודישנים להצגה "מי מפחד מוירג'יניה וולף" בתיאטרון הקאמרי. בכל מקרה, זה היה התפקיד הראשון שלו בתיאטרון הרפרטוארי.

10. ברובינסקי למד שנתיים ספרות צרפתית באוניברסיטת Nanterre, פריז. ברובינסקי דובר צרפתית שוטפת, אגב, כתוצאה מכך. בנוסף, למד ברובינסקי גם מחשבים באוניברסיטה הפתוחה. שאפו.