אומנם כאן מתקרבים החגים, וראשו הרענן כניצן של ראש השנה מבצבץ באופק, אולם מה שמחזיק אותנו בחיים היא דווקא המחשבה על אחרי החגים, שאז נימלט מהארץ לחופשה קצרה, נרכוש מיני מטעמים זרים, בדים ומחלצות, וגם, למען האיזון, נבקר בתערוכה או שתיים.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

כל זה טוב ויפה, אולם מה שבאמת מצדיק נסיעה לחו"ל היא הופעה שווה במיוחד של אמן אהוב, ולטובת אלה מכם שעדיין חוככים בדעתם לאן לטוס, קיבצנו עבורכם מעט מההופעות השוות שייערכו באירופה באוקטובר.

ברונו מארס, למשל, כוכב ענק באמריקה ואחראי ללהיט "The lazy song", מופיע עם החוליגנים במילאנו ב־1 באוקטובר, ובפריס ב־20.

ריהאנה, הכוכבת הכי גדולה ולא הריונית כיום, מופיעה בלונדון כמעט כל יום במשך החודש, אז אם לא התחשק לכם לסייד בית כדי לראות אותה מופיעה בפארק הירקון בקיץ שעבר, יש לכם הזדמנות לתקן זאת עתה בסיבוב ההופעות שלה Loud, וללא לחות. בין ה1־16 באוקטובר יש לה 11 הופעות, כך שמן הסתם תוכלו לפגוש אותה בלונדון גם אם סתם תטיילו במוזיאון הטבע או המדע.

גם קייטי פרי חורכת את לונדון, בין התאריכים 14־29 בו יש לה שבע הופעות, כך שתוכלו, אם תרצו, לזגזג בין הדיוות.

אם אתם קופצים לאיטליה ומתחשק לכם קונצרט יותר אינטימי, טורי איימוס מופיעה ב־8 בחודש, עם פסנתר.

חברת איסתא מציעה חבילות הכוללות טיסה, מלון והופעה: ג'ורג' מייקל יוצא בסיבוב הופעות חדש בשם סימפוניה, ובהתאמה - עם ביג בנד גדול מאחוריו, ועל הנייר זה נראה כמו קונצרט שאסור להחמיץ. למייקל תמיד היתה חיבה לדרמה ולסגנון האולד סקול, וזו היציאה האמיתית מהארון שלו.

גם הרד הוט צ'ילי פפרס יופיעו בסוכות בפריז, ולני קרביץ בלונדון, אבל מדור תרבות מוריד את דגל הסנוביזם לחצי הדגל וממליץ בחום על כרטיס לסיבוב ההופעות של מי שקיבלה פרס מפעל חיים לפני שבועות ספורים בלבד, בריטני ספירס, המופיעה בסיבוב ה־Femme fatale שלה ברוטרדם ב־19.10. אם זו לא שמחת תורה, אנחנו לא יודעים מה כן.

* חבילת טיסה + ארבעה לילות במלון ארבעה כוכבים + כניסה להופעה של ג'ורג' מייקל בברצלונה של איסתא, 799 יורו לאדם. טיסה לפראג + שלושה לילות במלון ארבעה כוכבים וכרטיסים להופעות של ג'ורג' מייקל ולני קרביץ (יום אחרי יום) של איסתא, 549 יורו לאדם.

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: