לפני כמה שבועות צולמה על ידי אחד מצלמי הפפראצי של העיתון כוכבנית מסוימת בבגד ים ללא חלק עליון.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

הגברת החשופה, שקלטה את נוכחות הצלם במקום, שלחה אליי SMS עם בקשה מוזרה מעט: היא ביקשה, אם זה בסדר מבחינתי, לא לצנזר את התמונות ולפרסם אותן כפי שהן - נטורל.

אם אתם מנסים להיזכר בתמונות הפרובוקטיביות, אז אל, כי בהתאם לנורמות החברתיות בארץ, בעיתון ובאתר האינטרנט בו אני עובד הן צונזרו, ודדיה של המצולמת כוסו בכוכביות מבאסות.

גם מפורסמות שמצטלמות לשער שלנו מבקשות מעת לעת להצטלם בצורה סקסית וחושפנית, אך כשמגיע רגע האמת בו צריך לחלוץ (מלשון חלוצי) שד אמנותי, הן מתקפלות ומודות שהן חוששות מתגובת הרחוב.

באותו הזמן מצטלמת הכוכבת הגדולה בעולם, ליידי גאגא, בעירום ספק אמנותי ספק קינקי ל"ווג" היפני, בתמונות בהן היא קשורה עירומה, במה שנראה כתצוגת סאדו־מאזו לכל דבר.

מה ההבדל בין ההתחסדות הישראלית, לשערים המנדטוריים בעירום של כל כוכבת הריונית שתופסת מעצמה במגזין "ואניטי פייר" האמריקאי? האם אלה לא אנחנו שכל כך רודפים אחרי המערב? לא אנו אלה שמשרבבים מילים באנגלית בכל סנטנס שיוצא לנו מהפה?

אז מתברר שמה שטוב למערב, טוב לנו רק במקרים מסוימים. את המקדונלד'ס נאמץ, אבל את הקציצה נשאיר מצונזרת עם כוכביות.

כשעולה נושא העירום בתקשורת, תמיד הרי יקום מישהו וינופף בדגל ה"אוי לא, הילד שלי יראה פטמה וזה פויה". אז אבא'לה, סתם ככה, שתדע, הילד שלך כבר מזמן מצא את תמונות העירום הלא מצונזרות של קייט מוס ללוח השנה של פירלי, ומיד אחרי שסיים לבחון אותן לרוחב ולגובה, המשיך לעוד כמה אתרי אינטרנט הארד קור, נו, כאלו שמדווחים על החדשות, איפה שמספרים על עוד רצח, על עוד איזה אונס. אז בואו לא נאשים דווקא את הפטמה בהשחתת ילדינו.

אמנותית. ליידי גאגא מתוך מגזין "ווג" היפני
אמנותית. ליידי גאגא מתוך מגזין "ווג" היפני

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: