>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מאיה בצלאל, שהפכה בעקבות "טינופת" ו"מהדורת השבט" לפאנליסטית מן השורה, מככבת בימים אלה לצד מושיק גלאמין ואלירז שדה בתוכנית "מת על LA LA לנד" המשודרת בערוץ מוזיקה 24. עכשיו היא עונה על השאלון שלנו:

אם יכולתם להיכנס לי לראש… הייתם רואים עד כמה אוכל מעסיק אותי. אני כל הזמן חושבת מה בא לי לאכול ולמה לא כדאי לי לאכול את מה שבא לי לאכול. ברוב הפעמים אני פשוט אוכלת...

כשאני מסתכלת במראה... אני מבינה שאף אחד לא מושלם, אבל בן אדם צריך לאהוב את עצמו. אם הייתי מרזה איזה 10 ק"ג, לדעתי הייתי מושלמת!

עקב אכילס שלי... גברים. במיוחד כאלה שלא מתחילים איתי. לא משנה אם אני בעניין שלהם או לא...

אני חוטפת פיק ברכיים... מערבי קריוקי. אני אוהבת לשיר, אבל מושיק גלאמין אמר לי בערב הקריוקי האחרון שהיינו בו, "מאמי, כולם כל כך אוהבים אותך וחושבים שאת מושלמת, עדיף שלא תשירי...".

כשאני צריכה להיאחז במישהו, אני פונה אל... החברים שלי, שמכירים אותי ובזכותם אין לי צורך להתערבב עם עוד אנשים לשווא... תופעה מאוד מוכרת בעיר הזאת...

הדופק שלי מואץ כאשר... שלמה מהבנק מתקשר אליי ומתחיל לדבר איתי על חסכונות ופק"מים.

אם יכולתי לקום וללכת מכאן... הייתי טסה לארה"ב, מתחתנת פיקטיבית ומתחילה חיים חדשים באמריקה!

הכי טעים לי... כל דבר שהוא לא בשר או דגים. אני צמחונית מגיל 10. כשהייתי בת 10 אמא שלי שחטה כבש ונשבעתי שלא אגע יותר בבעלי חיים. ולא להתחיל להגיד לי "דגים את כן יכולה לאכול", גם זה מגעיל אותי.

אני חושבת שאני... יותר מדי אוהבת את החיים האלה ובא לי כל הזמן ליהנות מהם, ואז אני מבינה שצריך גם לעבוד... למה אי אפשר להתפרנס מאהבה?

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: