לפני חמישה חודשים לא היה לכם מושג מי זה עתי שולברג. כל מה שאנחנו יודעים עליו זה שהוא היה חודשיים בבית "האח הגדול", חודשיים בערך עברו מאז שיצא ממנו, ועכשיו הוא קוטף את הפירות המתוקים - צילומי דוגמנות להוניגמן עם סנדי בר וסודה סטרים עם בר רפאלי.

אל וילת האח בנווה אילן, הוא נכנס על תקן הגבר השווה, ניהל רומן קצרצר עם סיוון דרור שהודחה ראשונה, משם עבר לרומן סקסי ומלא שמחת חיים עם ליהיא גרינר, שקטפה לבסוף את המקום השני. הוא נפרד ממנה רק כדי לעוף מהבית שתי דקות אחר כך, בסוף השליש השני של העונה, מותיר אחריו הלם, תדהמה ובעיקר בית הרבה פחות פוטוגני.

ליהיא אמרה שהודחת בגלל שנפרדתם.

"באינטואיציה שלי לאו דווקא זאת היתה הסיבה. הרבה אנשים אמרו שלא סימסו כי חשבו שאני בפנים והיתה אדישות כללית כזאת. זה גם לא רלוונטי להתעסק בזה, כי מול ליהיא עשיתי מה שהרגשתי. זה היה מאסט. זה לא שתכננתי משהו לא נכון, אלה היו החיים".

התלבטת אם לחכות לה או לא?

"לא היה לי זמן לחשוב על זה. פשוט הניתוק הזה והעוצמות הכבדות שאתה יוצא אליהן - לא יכולתי בכלל לחשוב על שום דבר שקשור לרומנטיקה או לקשר זוגי. לא התרכזתי בזה, כי הייתי צריך להתמודד עם ארסנל שלם של דברים חדשים".

ומה קורה עכשיו?

"לי היה נורא מוזר לפגוש את ליהיא בחוץ. על סף ההזיה, גם כי חוויתי משהו ספציפי בתוך הבית בסיטואציה קיצונית, וגם כי הייתי מנותק ממנה חודשיים בזמן שבפנים עוד המשיכו לדוש את חיי הפרטיים, ואני כל הזמן קיבלתי ריקושטים ולא רציתי להישאב לזה. כשהיא יצאה, הפתיע אותי איך בצורה מאוד טבעית המשכנו בחברות והכל היה פשוט. הפחדים ממה יהיה כשהיא תצא ואם היא הבנאדם די התמוססו, ובעיניי זה אומר שהיה שם משהו אמיתי".

אתם עדיין מאוהבים?

"אני מאוהב בבנאדם, אבל כרגע אנחנו לא זוג. יש הבנה ויש אהבה כמו קודם, אבל מוקדם מדי, כי שנינו נזרקנו למים מאוד עמוקים, ומאוד קשה ליצור את זה עם כל ההמולה והתקשורת. לה פחות אכפת, היא יותר הוליווד סטייל, ישר בפנים, הכל הולך. ואני מת עליה. היא אש, היא אוהבת את החשיפה והגלאם, ואני בורח מזה כל עוד נפשי בי".

והנה אתה דוגמן.

"ההרגשה שלי היא שהבית היה טעימה, החודשיים האלה היו די והותר, והם נתנו לי במה. כי בארץ כישרון זה לא מספיק. זאת ביצה וצריך להיות מקושרים לאנשים הנכונים. אלה תעשיות בתוך תעשיות וזה מזין אחד את השני, והמשחק הזה והכאילו גלאם, יש פה רקב פנימי עצום, תעשייה שניזונה מכלום, מאימאג'ים ופפראצי. אני חושב שהיום העולם הוא הארד קור, מופרע בקטע המטריאליסטי. שואלים אותי איך היה ב'האח הגדול', אני כבר לא זוכר. זה היה משב רוח בתוך עולם שעכשיו, כשאני חי בו, הוא טירוף. בפנים זה כלום, מה שמחכה לך בחוץ זאת ההתמודדות. זה האח הגדול האמיתי".

אז איפה אתה רואה את עצמך?

"הכוונון שלי הרבה יותר גבוה - לעשות משהו בעל ערך ועם תרומה חברתית. אני רוצה לתקן, לעבוד עם אוכלוסיות מתקשות. לא לכולם היתה פריבילגיה להיוולד לחיים נוחים, ובגלל זה קשה לי עם תעשיית הפלסטיק פנטסטיק הזה".

* את הראיון המלא תוכלו למצוא בגיליון השבוע של "פנאי פלוס"

צילום: ליאור נורדמן, סגנון: קרן נפתלי, ע.צלם: אופיר יעקובי, איפור ושיער: שירן פרידלנדר, הלבשה: הוניגמן, ליקריץ', בית שמש, תודה לסול קיטשן, Soul kitchcn club.