• ורד פאר, מצוות מדריכי "פגסוס", לוקחת אותנו לריו דה ז'נרו – עם תצפית מרהיבה על העיר מפסגת הר הקורקובדו עם פסל ישו המפורסם שלו, או מהר הסוכר, מכיוון הים. העיר משופעת בחופים מרהיבים כמו הקופקבנה, ואם כבר נוסעים לברזיל – אסור לפספס את הקרנבל בפברואר-מרץ.
  • רוני קצב, מנכ"ל funkier, מגיע לספר על כל מה שרצינו לדעת על ביגוד וציוד לרכיבה על אופניים – החל בקסדה, דרך מחממי ידיים ורגליים נשלפים, ועד כיסים יעודיים לציוד. למי שרוכב גם לעבודה יש פתרון לסוגיית הביגוד – ביגוד מנדף לרכיבה אך מתאים גם לעבודה משרד.
  • רוני חכם, מנכ"ל camera.co.il, רשת "קאמרה" בישראל, מספר על המצלמות המומלצות למי שנמאס לו מאיכות הצילומים של הטלפון הנייד: משפחת ה-dslr עם עדשות מתחלפות למגוון מטרות; משפחת המצלמות האוטומטיות דמויות slr עם זום מאוד גדול ואפשרות לשליטה ידנית באור וזוויות; והקטגוריה החדשה יחסית – מצלמות חסרות מראה, שהן קלות וקטנות יותר ממצלמות ה-dslr ולכן נוח יותר לקחת אותן לטיול; ומעבר לכך – ניתן לשלוט במצלמה דרך הטלפון החכם באמצעות ווי-פיי, וכך לשתף מיידית ברשתות חברתיות ואף לגבות את התמונות בקלות.
  • איתן דביר מ"מילניום טיולים ותיירות" מספר על טיול על הכביש החוצה את ארגנטינה וצ'ילה, ה"קרטרה אוסטרל". חלקו הצפוני משופע במים, צמחייה ובעלי חיים מגוונים ואילו החלק הדרומי מאופיין באגמים ובנוף המדברי של פטגוניה. מעבר לטבע עוצרי הנשימה אפשר ליהנות גם מבשר ויין מצוינים, מוזיקה מהרי האנדים, אלפחורס "הבאנס" משובחים. אפשר לנסוע באופן עצמאי או בטיול מאורגן, ומומלץ להגיע בתקופת החורף שלנו.
  • אמיר אביטל, מנכ"ל כוכב הצפון, Primus Israel, מספק את כל הטיפים ליצירת ערכת קפה מדוגמת וגם ציוד לבישול בשטח – להבה שאפשר לקחת אפילו לחו"ל, כוסות לשתייה חמה שמתאימות גם לנסיעה בג'יפ, סיר לקפה עם ידית שלא מתלהטת, וערכה קומפקטית ומתקפלת הכוללת צלחות, סכום ואפילו מלחייה ומשטח עבודה.
  • בפינת "המדריך למדריך" – גליה דור, מדריכת טיולים למזרח אסיה, "מוסקט", מספרת על אהבתה הגדולה ליפן ועל מטייל שכל מה שהוא רצה זה לראות בית יפני מבפנים.