אפרת אנזל פוגשת את ד"ר טל נחליאלי ומגלה כי ניתן לטפל בכתמי עור וכלי דם קטנים המופיעים באזור המחשוף, הפנים וכפות הידיים. כתמי העור והפיגמנטציה מוסרים בעזרת טיפול בלייזר, המכויל על אורכי גל מסויימים המתאימים לצבע הפיגמנט; כך רק הפיגמנט עצמו נפגע ואילו העור עצמו – לא.

ד"ר בני מייליק, מומחה לכירורגיה פלסטית מהמרכז הרפואי תל-אביב, מספק את כל הפרטים על ניתוחי עיצוב הגוף, שמטרתם לתקן עיוותי עור או עודפי עור ורקמת שומן שנותרים על הגוף כתוצאה מירידה במשקל: למי מתאים הניתוח, תכנון התכנית הטיפולית, מהלך הניתוח וההחלמה.

פרופ' יהודה אולמן, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ושירותי רפואה אסתטית בבית החולים רמב"ם, מספר על ניתוח עפעפיים (המוכר יותר בשם "הרמת עפעפיים") – האם מדובר בניתוח אסתטי או רפואי, מה מקור הבעיה – בעור, בשומן, בשריר העפעף או בכלל בגבות, ומה הפרוצדורה לגבי ניתוח בעפעפיים העליונים והתחתונים.

אפרת אנזל מגלה שלא חייבים לעבור ניתוח למתיחת פנים במקרה של קמטים. היא פוגשת את ד"ר מיכאל שוחט, רופא עור, ושומעת על תהליך פשוט ומהיר של מילוי קמטים, להחזרת מראה הפנים כמה שנים אחורה. ד"ר שוחט מספר על הפרוצדורה המבוצעת בעזרת חומצה היאלורונית, מי יכול לעבור את הטיפול ועל התוצאות.

ד"ר טייב מצליח, מומחה להסרת משקפיים באמריקן לייזר, מספק את כל הפרטים על ניתוח לייזר לתיקון הראייה: האם ניתן להסיר משקפיים לראייה מרחוק או מקרוב, על ההכנות לניתוח, על שתי טכניקות שונות לביצוע הפרוצדורה עצמה ועל ההתאוששות והתוצאות.

מסתבר שניתן להצמיח שערות חדשות אצל גברים מקריחים. ד"ר שלום שאלתיאל, מומחה להשתלת שיער, מספר על טיפול כירורגי שבמהלכו משתילים שיער באיזורי הראש והפנים. אפרת אנזל שומעת על הסיבות להקרחה, על ההבדל בין ההקרחה הגברית וגם הנשית, ועל שני סוגים של טיפולים: FUT – הטיפול הקלסי, ו-FUI, הטיפול החדשני יותר.