שרית וינו-אלעד יוצאת לבדוק אם היא מעדיפה לגור בבית צמוד קרקע בכפר או בבניין גבוה בעיר. היא פוגשת את האדריכל גל מרום, שמספר על תהליך תכנון הבית – מאיפה מתחילים לתכנן פרויקט, מה צריך לקחת בחשבון כשמתכננים בית ועל מה אסור להתפשר. לאחר מכן היא פוגשת את אורי בראלי, אדירכל, פרויקט מגדלי נוה בשדרה, שמספר על תכנון של בנייה לגובה. אבי שלום, מגדלי נוה בשדרה, מספר על תהליך צמיחת המגדלים בערים השונות. אריה בכר, יזם, שותף ב"תדהר", מספק טיפים בנוגע לבחירת דירה בפרוייקט מגורים – החל מכיווני אוויר, קומה ועד חברת הניהול המתחזקת את הבניין.

דני דניאל, מנכ"ל MNA מחקרי נדל"ן, מספר כי כיום ניתן לברר מידע על האוכלוסיה הגרה באזור המבוקש, ויש גם פרויקטים המוגדרים מראש כפרויקט למשפחות, ובהם לוקחים בחשבון את הצרכים המיוחדים לאוכלוסייה זו. שרית פוגשת את דרור אבן חן, מנהל מכירות אפריקה ישראל מגורים, שמספר על היתרונות בפרויקט המיועד למשפחות עם ילדים, הכוללים בין היתר פארק, ג'ימבורי המיועד לימות החורף ועוד; וגם למה כדאי לשים לב כשרוכשים דירה בפרויקט כזה.

בירושלים היא פוגשת את סמי טיטו, אדריכל פרוייקט משכנות האומה, שכונה שמתעתדת לקום בכניסה לעיר, בסמוך למשרד האוצר, בנק ישראל, בית המשפט העליון והספרייה הלאומית, בדומה לשכונת הקפיטול היל בוושינגטון – שכונה שנבנתה ליד מוסדות הממשלה.