חוף הים של אכזיב הוא מהחופים היפים ביותר בישראל. כאן מתבצעת הפעילות הימית המרתקת של מועדון טרק ים, שדומה כאילו הוא חלק בלתי נפרד מהחוף. כבר למעלה מארבעים שנה משמש טרק ים כמועדון צלילה למשוגעים לדבר, ומתמחה בצלילות באזור הנקרות של ראש הנקרה ובאיי אכזיב. בנוסף למועדון ולבית הספר לצלילה, טרק ים מציע גם טיולי ג'יפים לנחלים ולאתרים בגליל המערבי, שייט בסירות טורנדו ופעילות אתגרית כמו גלישת צוקים (סנפלינג), פארק חבלים, ארוחות דרוזיות או ארוחות אסאדו בשטח ועוד.

הבילוי בטרק ים מאפשר הנאה ממגוון עולמות: גם לחוות טיול ג'יפים וגם לשוט בסירות הטורנדו. מדובר בסירות מהירות, שייחודן בכך שהן יכולות לעלות עם חרטומן על החוף, ולכן אין צורך בנמל או במעגן. כל אנשי הצוות של טרק ים הם תושבי הגליל המערבי, ומכירים כל פינת מסתור וכל מראה בלתי נשכח, ושמחים לשתף את המטיילים במראות הבלתי נשכחים החולפים בדרך, אם במסגרת טיולי הטורנדו, כשמראות הנוף הנשקפים בחוף חולפים על פני המטיילים, א במסגרת טיולי הג'יפים. גם בעלי המוגבלויות יכולים ליהנות מהחוויה הבלתי נשכחת: הם יקבלו עזרה בטיפוס לג'יפ או לסירה וייצאו בהנאה לדרך.

במסגרת טיולי הג'יפים, המטיילים עוצרים לקפה, עוצרים ולתצפיות נוף ומגיעים לפינות קסומות וסודיות, הידועות רק למי שהגליל המערבי הוא תבנית נוף מולדתו. טיולי סירת הטורנדו מהולים באדרנלין, התרגשות וצחוק, ולא אחת נרטבים מגלי הים הפוגעים בסירות המהירות. ההתרגשות מגיעה לשיאה כשמגיעים לנקרות המרהיבות של ראש הנקרה, או כשחולפים על פני כפר הדייגים העתיק של אכזיב ורצועת החוף היפהפייה הצמודה לבננה ביץ' ולמדינתו של אלי אביבי.

מועדון טרק ים: שייט בסירת טורנדו: 80 שקל לאדם. בתיאום מראש בלבד 04-9823671 .

סירת הטורנדו עם המטיילים מול חופי אכזיב (צילום: עמיקם חורש באדיבות אוצרות הגליל).

סירת הטורנדו מול כפר הדייגים העתיק באכזיב (צילום: עמיקם חורש באדיבות אוצרות הגליל).

אחד מאיי אכזיב כפי שהוא נשקף מסירת הטורנדו (צילום: עמיקם חורש באדיבות אוצרות הגליל).

גן לאומי אכזיב כפי שנשקף מסירת הטורנדו (צילום: עמיקם חורש באדיבות אוצרות הגליל).

סירות הטורנדו עם המטיילים לבושים בחגורות הצלה (צילום: עמיקם חורש באדיבות אוצרות הגליל).