המתחם הסגור והמרשים של בית מלאכה משתרע על פני אלף מטרים רבועים, מתאים הן לילדים והן למבוגרים והוא מתאים למשפחות המחפשות אטרקציות לילדים בצפון . המקום בנוי מכמה חללים, כאשר מאחורי כל חלל יש רעיון קונספטואלי. החללים מרוהטים ברהיטי רטרו, חלקם מעוצבים בחלל הנגריה, חלקם עברו שדרוג. כך גם גופי התאורה ואת כולם ניתן לרכוש במקום.

חלל היצירה לילדים הוא גולת הכותרת יפהפה צבעוני ומגרה את הדמיון והוא מכיל כל מה שאהוב על ילדים: משחקים המעודדים לחשיבה והפעלה, חומרים לגעת בהם וצבעים בכל גווני הקשת.הרהיטים בנויים עץ טבעי, גוף התאורה מורכב מגלגלי הצלה מתנפחים צבעוניים ומשובבי נפש. המשחקים כוללים עגלת קניות וגופים עתירי דמיון.

במקום מתקיימות סדנאות לילדים כשהילדים נוגעים בחומר ויוצרים על פי דמיונם הפורה. ההורים יכולים לבלות בינתיים בחלל המיצגים ובגלריה שם מוצגות תערוכות מתחלפות או להשתתף באחת הסדנאות: אוכל ואפייה, במקום מטבח מרשים ומאובזר היטב ואת הסדנאות מעבירים שפים נודעים.

בחלל הטקסטיל ניתן לצפות בעבודתה ובמוצריה של מעצבת טקסטיל מבד ג׳ינס. אפשר לבקר בנגרייה או להשתתף בסדנת עיצוב המתקיימת בחלל העיצוב. כל סדנה מלווה בקפה וכיבוד.

בתיאום מראש. מתאים לכל הגילאים. כניסה ללא תשלום. השתתפות בסדנאות: ילדים מ 50-200 ש"ח. סדנאות מבוגרים: מ 200-450 ש"ח. טלפון:0546791021. מושב רגבה

שולחן אוכל תוצרת הנגרייה המקומית.

גופי אחסון מעוצבים פרי סדנת העיצוב.

עבודת אמנות צבעונית ומרהיבה תלויה על הקיר.

חלל הילדים הצבעוני ומלא הדמיון ובו גוף תאורה צבעוני מגלגלי הצלה.