אתם כבר מכירים את הסיטואציה: אתם משוטטים להנאתכם ברשתות החברתיות האהובות עליכם, מסתכלים על סרטונים של חתולים או סתם עוד איזה ישראלי מכוער שנתפס בעדשת המצלמה, ופתאום! הודעה קופצת עליכם משום מקום.

מישהו שאתם לא מכירים - או לפחות עשויים שלא להכיר - מתפרץ לכם למרחב הוירטואלי ושואל אם אפשר, אולי, מתישהו, לקחת אתכם לקפה (כן, אנחנו יודעים שרוב הפניות בפייסבוק רחוקות מלהיות כל כך נעימות או חסרות תוכן מיני, אבל תזרמו איתנו, מה אכפת לכם). אתם מוחמאים, מוקסמים, מסכימים ויוצאים לדייט. ואז מגלים שעשיתם את הטעות של חייכם.

סרטון חדש וויראלי בטירוף (יותר משני מיליון צפיות עד עכשיו, אז תנו כפיים) מנסה לנחם ולהצחיק אותנו כשהוא תוהה מה היה קורה אם היינו לא רק יוצאים עם האנשים מהרשתות החברתיות, אלא עם הרשתות החברתיות עצמן.

אנחנו מודים שבהתחלה הרעיון נשמע לנו די אידיוטי, אבל הביצוע, האמת, מבריק. מפייסבוק שבאמצע הדייט שולפת תמונה של תינוק ומכריחה אותך להסתכל וגם להכריז האם אתה מכיר או לא מכיר אנשים זרים לחלוטין, דרך אינסטגרם שפשוט יושבת ובוהה באוכל ועד גוגל פלוס האובדנית, בפארודיה שבהחלט מייצגת היטב את המציאות של הפלופ הגדול של גוגל.

מאחורי הסרטון המאוד מאוד מוצלח עומדת כוכבת היוטיוב אמה בלאקרי, שעשתה את הסרטון לאחר שנתקלה במחסום יצירתי והחלה לגלוש ברשתות חברתיות ללא הפסקה. הסרט, כפי שכבר כתבנו, הפך ללהיט ולתוצר הפופולרי ביותר של הקומיקאית המוכשרת, שהגיעה למיליון עוקבים בזכותו. עם סרטונים משעשעים כאלו, בהחלט אפשר להבין למה.