בנים, זהירות: הנה וידאו אחד שאתם לא רוצים שאמא שלכם תראה. לא, לא כי לנו משהו ספציפית נגדכם, אבל בואו נגיד את זה ככה: אם התגאיתם בעצמכם שפעם בעשור אתם זוכרים להביא פרחים לאמא ביום האם, הוידאו הזה הולך להוציא אתכם רע. ממש רע.

הכירו את אלכס נורגיי, בן אוהב במיוחד לאמו, חוה, אישה שנולדה בצ׳כיה וכעת מתגוררת עם בנה בנורווגיה. הבן המדהים שם לב שאמא שלו כבר כמה זמן לבד וללא בן זוג, ולמרות שיצאה לכמה דייטים, לדבריו, אף אחד מהם לא הבשיל לכדי אהבה אמיתית, והיא אמרה נואש. איזה מזל גדול יש לה שהבן שלה מספיק אופטימי בשביל שניהם.

כך עלה לרשת לפני כמה ימים הסרטון ״מחפשים את אדם״ (כי קוראים לה חוה, כן?) שבו עקב אלכס אחרי אימו במצלמה נסתרת וצילם אותה בעת שעסקה בתחביביה. האם, שלא היה לה כל מושג מה הבן מתכנן, התעלמה מנוכחותה של המצלמה לחלוטין. התוצאה שובת לב, ולא רק את שלנו: בזמן הקצר שהוא נמצא ברשת גרף הסרטון יותר משישה מיליון צופים.

אז מה הם תחביביה של האם, שבקרוב תחגוג 70? שחייה, שיזוף בביקיני בשמש, בירה, בילוי עם החברה הכי טובה שלה (שגם לה, איזה קטע, קוראים חוה) ולבלות עם המשפחה שלה. ואם לא תתאהבו בה לגמרי עד סוף הסרטון המושקע, משהו באמת לא בסדר אתכם.

אלכס פתח לאמו מייל מיוחד, ועל פי האינדיפנדנט מאות גברים כבר פנו בניסיון להכיר את האישה המקסימה שכנראה עשתה משהו מאוד נכון אם יצא לה בן כזה. אם אתם במקרה בנורווגיה, לכו על זה. אם לא, אתם מוזמנים כמו כולנו לעקוב מי יהיה בר המזל שיזכה למקום בשולחן המשפחתי המופלא הזה.