אמנדה גרייס בת ה-23 נשמעת כמו אשת החלומות של כל פנטזיה גברית טיפוסית: היא יכולה להגיע לחמישים, שישים וגם שבעים אורגזמות ביום, וכל דבר, מהתחככות באדם זר ברחוב ועד רעידות קלות בנסיעה באוטובוס יכול לגרום לה לזה.

אלא שגרייס, כמובן, אינה נהנית מהמצב הנדיר שלה, אלא ההיפך: ממש סובלת ממנו. מדובר בתסמונת רפואית נדירה ביותר הקרויה PGAD,

והיא סובלת מהמצב הזה מגיל שש. ״כשרוב האנשים - ובמיוחד רוב הגברים - שומעים על זה הם כמובן אומרים שאיזה כיף לי״, היא אומרת. ״אני לא נהנית מזה. זה יכול לקרות בכל זמן ובכל מקום, ולפעמים יש לי גם חמש אורגזמות רצופות. זה לא מהנה, זה הפך להיות סיוט״.

למרות שחוותה את האורגזמה הראשונה שלה עוד לפני שהייתה בת עשר; במשך שנים לא הבינה גרייס מה קורה לגופה, והתביישה לספר על כך לחבריה, מוריה או משפחתה, וניסתה להילחם בתופעה בעצמה. ״זה נורא, זה פשוט נורא״, היא מספרת, ״זה יכול לקרות לי כשאני עם חברים או ברחוב וזה כל כך מביך. זה הורג אותי מבפנים, ואני צריך לחייך ולהעמיד פנים ששום דבר לא קרה״.

לפני כשנה החליטה לפרסם את סיפורה ברבים, והפכה לתופעה עולמית של ממש. היא כונתה "נערת האורגזמות הבלתי נגמרות", סיפורה סופר בכל מקום בעולם וכתוצאה מכך מיטב הרופאים והמטפלים החלו לעזור לה. אלא שאמנדה, כמו כל בחורה בשנות העשרים לחייה, רצתה קצת יותר מאשר להיות מטופלת. היא רצתה לחיות, ולהתאהב ולחוות חוויות רגילות שבנות גילה חוות.

אז היא נרשמה לאתר היכרויות בניסיון למצוא לעצמה חבר, וסיפור האהבה שלה מרגש את העולם בימים אלו ממש.

בלי יחסי מין. בכלל

הכל החל כשלפני שבעה חודשים החליטה גרייס לעשות צעד אמיץ מאוד מבחינתה, ולהירשם לאתר היכרויות, תוך ידיעה ברורה שהדבר יאלץ אותה לחשוף את מצבה הרפואי הנדיר לכל מאן דבעי. למזלה הגדול, הראשון שפנה אליה היה סטיוארט טריפלט, שאמר: ״פשוט ראיתי אותה וידעתי. אפשר בהחלט לומר שזו הייתה אהבה ממבט ראשון״.

אלא שגם לאהבה ממבט ראשון יש לא מעט קשים, ומצבה של אמנדה, כמובן, לא הקל על השניים. למרות שסיפרה שבעבר קיימה יחסי מין רק כדי להרגיע מעט את המצב, הרופאים שמטפלים בה עכשיו סבורים שזו אינה הדרך הנכונה לטיפול בתסמונת, והורו לה לא לקיים יחסי מין בכלל עד שתלמד לשלוט בזה. לשמחתה הגדולה, טריפלט לא ברח כפי שציפתה, אלא נשאר.

״אני מודה שזה מאתגר עבורי״, מסביר סטיוארט, ״ולפעמים זה קשה, אבל ברגע שהבנתי שזה באמת חשוב לבריאות שלה ושאם נחכה עוד כמה חודשים יש לה אפשרות להחלים זה שינה את הכל. אני אעשה כל מה שאני יכול כדי לתמוך בה״.

״סטיוארט מדהים״, חשפה בכתבה שעשו עליה. ״הוא מרגיע אותי ככל שהאינטימיות בינינו גדלה. הוא זה שצריך להזכיר לי מדי פעם שאסור לנו לעשות שום דבר. זה קשה גם לי, אבל אם אני אצליח, איכשהו, לשלוט בזה ושיהיו לי חיים נורמליים, אז מבחינתי זה פשוט שווה הכל״.