היא דוגמנית קרואטית הורסת בת 34. הוא גרוש בן 54, מיליונר והחמישי בתור לרשת את המלכה. ובכל זאת, למרות שנראה לנו שהתשובה קצת ברורה מאליה, אנגליה כולה עסוקה רק בשאלה אחת: מה, לכל הרוחות, השניים הללו עושים יחד?

זו, אגב, לא קלישאה, שכן זו הייתה בדיוק הכותרת הראשית של עיתון המירור אתמול בבוקר: "מה השניים הללו עושים יחד?". וכאילו שזה לא מספיק, צייצה אתמול בערב מוניקה יאקיסיץ' צילום של טבעת שבהחלט נראית כמו טבעת עם אירוסין יחד עם הכיתוב "זה מה שזה", והכניסה לטירוף אדיר את הממלכה כולה.

יצויין שלמרות שאין שם יותר מדי חברים, בית המלוכה הבריטי מצליח בשנה האחרונה להתחרות בכל תוכנית ריאליטי ממוצעת כשזה מגיע לשערוריות. בין אם מדובר באירוסין של פיפה מידלטון, היחסים המעורערים בין המלכה לקייט מידלטון, השמועות על הגירושין של צ'ארלס וקמילה או האירוסין של הנסיך הארי (ובכל נשכח את תמונות העירום שלו שהציפו את הרשת), לא שקט לרגע בממלכה הבריטית. וכאילו שכל זה לא מספיק, אז עכשיו גם הנסיך אנדרו רוצה להביא פצצה קרואטית לבית המלוכה?! יש סיכוי שמדובר בשערורייה אחת יותר מדי בשביל המלכה אליזבת'.

ד"ש מג'ורג' קלוני

בגלל הנטייה הטבעית שלנו לסייג כל דבר שאנחנו אומרים, נגיד מיד את הדבר הבא: ה"סנסציה הקרואטית", שזה הכינוי של יאקיסיץ', יכולה להיות הקוץ בתחת החדש של המלכה אליזבת', אבל גם יכולה להיות האהבה החדשה של בריטניה. אחרי הכל, איזה עיתון יסרב להכתיר את מי שברחה עם הוריה מקרואטיה המופגזת בגיל 10, התחילה לדגמן מבלי שידעה מילה באנגלית כדי לעזור לפרנסת המשפחה, הגיעה לצמרת הדוגמנות בעולם, שווה מיליונים ועכשיו, אולי, גם תהפוך לדוכסית בריטית?

אבל רגע לפני שאנחנו כותבים את סינדרלה גרסת המציאות נספר שיש יותר מדי תמונות עירום ושערוריות ממין אלו בארון של יאקיסיץ' (רק ב-2012 דלפו, או שמא נאמר "דלפו" לרשת תמונות חושפניות שלה, שבינתיים הוסרו משם, אם כי עם קצת מאמץ אנחנו משוכנעים שתמצאו אותן), ואיך נאמר את זה בעדינות? התדמית של בית המלוכה נדפקה מספיק גם בלי להכניס לשם דוגמנית שאם תתפסו אותה ביותר מבגד ים תדעו שמדובר בצילום נדיר ביותר.

אה, ויש גם את העניין ההוא עם ג'ורג' קלוני.

זה נכון שבשלב הזה ג'ורג' קלוני יצא עם חצי מהבנות על הפלנטה, ובכל זאת, מערכת היחסים שלו עם יאקיסיץ' הייתה אחת המסוקרות ביותר בעברו. הם התחילו את הרומן שלהם עוד ב-2004, במה שהוגדר על ידו כ"מערכת יחסים און אנד אוף", אבל שנה אחר כך כבר דווח בראדאר אוןליין שהם מבלים שעות כל יום יחד ומתקרבים מאוד.

אחר כך הגיע הרומן של קלוני עם סטייסי קיבלר, אבל אחרי שהשניים נפרדו ידע פרז הילטון לספר שיאקיסיץ' וקלוני חזרו לסיבוב המי יודע כמה במאי האחרון, לפני שנפרדו שוב.

אז כן, מה היה לנו? בחורה שאינספור תמונות חושפניות שלה מסתובבות ברשת ועם קראש לא קטן על ג'ורג' קלוני? האף המנוסה של המלכה כבר יודע שזה לא יכול ללכת לשום כיוון טוב.

אבל אנדרו בשלו. למרות שבית המלוכה הכחיש בתוקף שהשניים התארסו אמש (וזו הייתה, אגב, אחת ההכחשות היותר מבולבלות ומגומגמות שנתן בית המלוכה), כנראה בהוראת המלכה עצמה, אם זה נראה כמו טבעת אירוסין ומצטלם כמו טבעת אירוסין ומופיע בטוויטר כמו טבעת אירוסין, אז מה אתם יודעים, כנראה שזו באמת טבעת אירוסין.

עם קצת מזל, אולי הנסיך אנדרו ואחיינו הנסיך הארי יצליחו לקבל דיל טוב ביחד בכנסיית ווסטמינסטר. כבר מזמן באמת שלא הייתה לנו איזו חתונה מלכותית ראויה לשמה.