לא מעט בלוגים, בלוגרים, גורואי סקס מטעם עצמם ועוד כהנה וכהנה יועצי אחיתופל מתעסקים באופן תדיר בשאלת האורגזמה הנשית, או נכון, יותר, בחמקמקותה. הסטטיסטיקה המוכרת שכולנו יודעים לדקלם מתוך שינה היא ש-70% מהנשים לא מגיעות לאורגזמה מחדירה ויותר מ-30% מהנשים לא חוו אורגזמה בכלל, וכל יום קם יועץ אחר ומבטיח שהוא מצא את הדרך שבה כל אישה תוכל לחוות אורגזמה עוצמתית, חוויתית ומפעימה כמו שאף פעם לא חוותה.

אלא שהפעם, כך נראה, זה כבר הגיע לגבולות הביזאר.

הכירו את קים אנאמי, גורואית סקס עצמאית המפעילה את "סלון הקונג פו הוגינלי" ומבהירה במאמר ארוך באופן מיוחד שאם לא חווית אורגזמה זו לגמרי אשמתך. את לא מחוברת לואגינה שלך, היא צולפת בבנות המין הנשי, ויש לך "ואגינה חלשה", כפי שהיא מכנה זאת. וכן, מה, ברור שאת אחראית לזה. הגבר שאיתך? הוא סתם תפאורה.

הפתרון, לדבריה של אנאמי? בהיעדר דרכים עדינות להגיד את זה, אנחנו פשוט נגיד את זה ככה: לירות כדור פינג-פונג מהואגינה שלך. ואז היא צירפה וידאו. ואת הדבר הביזארי הזה (כאן למעלה) אתם תצטרכו כבר לראות בעצמכם.

אז מה מציעה לכן אנאמי חוץ מאורגזמות פראיות וסוחפות וטמפרמנט מיני שלא ידעתן על קיומו? ובכן, אם להאמין לסרטון, כולכן עומדות להיות מסמר המסיבה בקרוב, כשתוכלו לפתוח בקבוקי בירה, לירות כדורים או לפצח קופסאות מלפפונים חמוצים עם איבר המין שלכן. האם ידעתן שאתן יכולות לעשות את זה? ויותר מזה: האם אתן בכלל רוצות לעשות את זה? אנאמי בטוחה שכן.

"בכל העולם, נשים סובלות ממצב שבו הן אינן נהנות בסקס", כותבת גורואית הסקס השנויה במחלוקת באתר הבית שלה. "האפקטים של ואגינה חלשה, מעבר לסקס שלא מספק, נמתחים אל כל תחומי החיים: מערכת היחסים שלך, הקריירה שלך, המשפחה שלך, החברים שלך. כשאני מדברת על לירות כדורי פינג פונג או לפתוח בקבוקי בירה עם הואגינה אני מקבלת מבטים מתפלאים, אבל אני אומרת לכן: כל אחת יכולה לעשות את זה".

וואלה.

וזו טטיאנה קוזניקובה, למקרה שתרצו לדעת מי המתחרה העיקרית שלכן

אנאמי, כמובן, היא לא הראשונה שמדברת על הרמת משקולות ואגינלית. למעשה, בתחום הזה יש אפילו שיא גינס, כאשר המתעמלת טטיאנה קוזניקובה הרוסית הצליחה להרים לא פחות מ-14 קילוגרם עם שרירי הואגינה שלה בשנת 2003. עם זאת, הקשר בין היכולת לפתוח בקבוקי בירה לבין אורגזמה מעולם לא הוכח, אבל אם יש לכן שמונה שבועות פנויים וכמעט 5,000 דולר, אתן מוזמנות להירשם ולדווח לנו אם היא צוחקת, או שזה אשכרה עוזר.