לפני כשבוע אמריקה התרגשה עד עמקי נשמתה. האמת? אפשר להבין אותם. אשטון הופיע בכנסייה כשהוא לבוש בטוקסידו ממלכתי ונאה, ומילה, שהדהימה את כולם בשמלתה הפשוטה, נראתה פשוט יפיפיה בלבן. השניים צעדו יד ביד בדרך אל הכומר, אמרו שלום לכל מי שבא לשמוח בשמחתם ובשמחת המשפחה, ואת ההתרגשות על פניהם של השניים לא היה קשה לפספס.

ואז עלה אחיה של מילה, מייקל, והתחתן.

עם זאת, חייבים להודות: אין הרבה אנשים שהייתה להם חתונה מבאסת יותר מאחיה של קוניס. זאת אומרת, החתונה עצמה הייתה מהממת ועברה כמעט ללא תקלות, אבל ההתמקדות של כולם, לפחות על פי אתרי הרכילות, הייתה במישהי אחת: מילה קוניס. השילוב של הכנסייה והשמלה הלבנה גרר התקפת פולניות בממדים עצומים כשכולם - ובמקרה הזה אנחנו מדברים גם על כל אורחי החתונה וגם על כל מי שגולש באינטרנט בימים האחרונים - תוהים מדי הזוג של שנות השבעים יעשה את הקפיצה למילניום הנוכחי ויחליף טבעות. ואם עד עכשיו התהייה הזו הייתה ברמיזות, הרי שאחרי החתונה של מייקל אפשר היה ממש לשמוע את ה"וווששש" של ראשי משפחת קוניס כשהם הפנו באחת את מבטם למילה. ועל פי כל הדיווחים, בוודאי תשמחו לדעת, היא לא מתכוונת לאכזב אותם.

כן כן, בעוד שאר הזוגות ההוליוודיים דוגמת בראנג'לינה וג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו עושים בעיות, דוחים את החתונה ובאופן כללי מתנהגים כאילו מערכת היחסים ביניהם היא עניינם הפרטי בלבד ולנו אין מילה בעניין, חצופים שכמותם, מילה ואשטון מתכוונים להיות אנחת הרווחה הקולקטיבית של העולם המערבי בכל הקשור לחתונות.

התקשורת האמריקאית, אגב, בכלל לא תוהה האם השניים יתחתנו. הו, לא. על הפרט המינורי הזה יש הסכמה רבתי. השאלה היחידה שנשארה היא רק "מתי?" והתשובה, תאמינו או לא, היא כנראה "בכל רגע נתון. אפילו עכשיו".

רוצים ילדים יהודים

קוניס וקוצ'ר משגעים את ארצות הברית בימים האחרונים. אנחנו לא מתכוונים לזה כמטאפורה, אלא כפשוטו כמשמעו. השניים לקחו את האוטו אחרי החתונה של אחיה של קוניס ויצאו לרוד טריפ מטורף ברחבי ארצות הברית ללא תאריך חזרה. וברוד טריפ הזה יש להם מטרה אחת בלבד: להתנהג כאחד האדם. ולשכוח שהם לא.

כך, למשל, הגיעו השניים ביום ראשון לרוק סיטי, וביקשו להצטרף לסיור במערות האזור. למדריכה, יש לציין, כמעט נפלה הלסת כשהיא ראתה אותם בין שאר חברי הקבוצה. "הייתי קצת בהלם כשראיתי אותם", הודתה המדריכה, מיכה ג'ונס. "בכל זאת, לא כל יום אתה בא לעבודה ומגלה סלבריטיז בסיור שלך. אבל אחרי שתי דקות של הלם חשבתי לעצמי 'אוקיי, זה דווקא הולך להיות מגניב'".

ומגניב זה היה. השניים, אם תהיתם, התנהגו כאחד האדם ואפילו תרמו למורל הקבוצתי. "הם היו ממש בסדר", המשיכה המדריכה, שנשמעה נרגשת מאוד בראיון באקזמינר. "הם אפילו שאלו שאלות, היו ממש מצחיקים לאורך כל הזמן ואנשים ממש נהנו איתם. הצענו להם להצטרף אלינו לסיורים באופן קבוע, אבל לצערי זה כנראה לא יקרה".

הידיעות האלה אינן מקריות, וגם לא הטון שצורח "מילה ואשטון, אתם גדולים!". למעשה, מקריאת כל ידיעות הרכילות על השניים בימים האחרונים עושה רושם שאנחנו שלב אחד לפני כתבות שיצרו אקרוסטיכון שבו יהיה כתוב "מילה ואשטון המלכים היו כאן". בעוד ששאר הזוגות ההוליוודיים משחקים אותה מורמים מעם, מתחבאים ולא משתפים פעולה עם הפפראצי וברוב המקרים גם לא עם הקהל, אשטון ומילה הן שתי חיות תקשורת משופשפות שיודעים איך לגרום לתקשורת לעבוד בשבילם. והם עושים את זה בחן רב, ובהצלחה רבה עוד יותר.

זה די מפתיע, האמת, כי אם אתם זוכרים רק לפני שנה וחצי, בשיא פרשת הבגידה בדמי מור, אשון קוצ'ר נאלץ לקבל על עצמו את תפקיד הבחור הרע בהכנעה. הוא בגד, הוא נתפס בג'וקזי, הוא ישלם את המחיר. הדבר קרה ממש מעט לפני שהושק בתור ממשיך דרכו של צ'רלי שין בשני גברים וחצי, מה שנחשב אסון הפקתי חמור ביותר, ולרגע היה נדמה שקוצ'ר, שמניותיו בנסיקה מאז הניינטיז, פחות או יותר, בדרך להתרסקות כואבת.

אז היה נדמה.

שני גברים וחצי שמרה על ממוצע הצופים שלה ואף הגדילה אותו, קוצ'ר המשיך להיות סוס העבודה שהוא, ואם כל זה לא מספיק זכינו לאיחוד שכולנו מחכים לו מאז שנגמרו שנות השבעים, וצמד החברים הטובים מילה את אשטון הפכו סוף סוף לזוג, ותפסו כמעט מיד את משבצת ה"אמריק'ז סוויטהארט", שהעלתה אבק מאז פינו אותה ג'ניפר אניסטון ובראד פיט.

לאט לאט התגלו פרטים לא מחמיאים מנישואיהם של קוצ'ר ומור, והתברר שגם מור לא הייתה טלית שכולה תכלת, וכאילו שזה לא מספיק, הגיע מאבק הגירושין המכוער שבגינו טען קוצ'ר שהוא לא יכול להתחתן עם קוניס כי דמי מור לא מרשה לו. עם זאת, העניין נסגר, בשעה טובה ומוצלחת, ומרגע שנחתמו כל המסמכים הופנו כל העיניים אל קוצ'ר ושלוש מילים באישוניהם: נו, זוזו כבר.

דמי מור תגיע לחתונה?

חדשות לבקרים ניתן לפתוח את אתרי הרכילות ולקרוא את הכותרת הבאה: אשטון קוצ'ר ומילה קוניס התארסו! זה קרה באוגוסט, זה קרה חמש פעמים בספטמבר, שמונה באוקטובר והפסקנו לספור בואכה נובמבר. עם זאת, ההערכה הייתה שקוניס ואשטון לא ירצו לגנוב את הזרקור מאחיה של קוניס ויחכו עד אחרי החתונה. אז עכשיו זה אחרי החתונה, והשניים נסעו לרוד-טריפ (!) רומנטי (!!!), ואם אתם מריחים הצעת אירוסין באופק, אתם ממש לא היחידים. האף של כל צלמי הפפראצי, שעושים ימים כלילות בניסיונות לעקוב אחרי הזוג, ממש רועד מרוב התרגשות, והפעם כנראה שהם יודעים על מה הם מדברים.

האמת? זו לא ממש תהיה הפתעה גדולה כשזה יקרה. השניים כבר דיברו בגלוי על רצונם להתחתן זה עם זו, וההשערה היא שהחתונה תתרחש כחודש לכל המאוחר לאחר הצעת האירוסין. למעשה, מגזין האקזמינר ומגזין פיפל, שני מקורות אמינים במיוחד, מדווחים כי החתונה תתרחש בעונת החגים הזו, או ממש בתחילת השנה הבאה.

השניים כבר הצהירו על רצונם בילדים משותפים, ואפילו דיברו די בגלוי על כך שיגדלו אותם כיהודים, אך הגיוני בהתחשב בעובדה שאשטון הפך להיות הסמל המסחרי של הקבלה בשנים האחרונות. קוניס, כזכור, היא יהודיה בעצמה ומשפחתה אף הוגדרה בעבר על ידי אשטון כ"הרבה יותר מסורתית והרבה פחות הוליוודית", כך שנראה שלפחות באזור הזה לא יהיו שום ויכוחים. "הדבר הזה היה חשוב מאוד למילה", אמר מקור לראדאראונליין, "היא רוצה ילדים יהודים, ושלמשפחתה יהיה חלק פעיל בהפיכתם ליהודים. מסורת זה דבר שחשוב לה מאוד".

למרות שהיו דיווחים על כך שמילה לא מעוניינת בילדים, הדיווחים הללו הולכים ומתגלים כשטויות עם הזמן. "הם בדעה אחת בעניין הזה, אין ספק בכלל", אמר מקורב לשניים לפיפל. "אשטון ומילה מוכנים להיות הורים. ממש לא אכפת להם אם הנישואין יבואו לפני התינוק או אחרי. למעשה, הם בכלל לא חושבים שצריך להתחתן כדי להביא ילדים, ואני לא אתפלא אם נשמע שמילה בהריון עוד לפני החתונה".

ובכל זאת, תהיה חתונה. מה יהיה בה? את השאלה הזאת כדי להפנות לסוכניות ההימורים, שעל פי המירור משווקים בטירוף את החתונה של מילה ואשטון.

קודם כל, לתהייתכם: כן, יש הימורים על החתונה של מילה ואשטון. זה לא ממש מפתיע, שכן יש הימורים על כל דבר, אבל החתונה בהחלט רותחת בסוכנויות מאז ראו את מילה בשמלה לבנה בתמונה שדיברנו עליה למעלה. אז מה צופים המהמרים? דברים מעניינים מאוד.

המהמרים, כך על פי המירור, שאיגד תוצאות של כמה סוכנויות הימורים בארצות הברית ובאנגליה, בטוחים שהטבעת ממש מעבר לפינה. למרות שאנחנו בשבועיים האחרונים של 2013, היחס שטבעת האירוסין שתישלף בשנה הלועזית הנוכחית עומד על 1:2, מה שאומר שלפחות המהמרים בטוחים שהצעת האירוסין תגיע ממש בימים הקרובים.

ומה מתוכנן בחתונה? ובכן, לפי סוכניות ההימורים, יש יחס לא רע בכלל שנקבל חתונה בסגנון שנות ה-70. הדבר לא מופרך כל כך, האמת, שכן ידוע שחבורת שנות ה-70 נמצאת בקשר קרוב האחד עם השני וממשיכים להיפגש לעיתים תכופות. שניים מהם כבר הוכרזו על ידי כל המקורבים כשושבינים: לורה פרפון, חברתה הטובה ביותר של קוניס, תהיה מהצד של הכלה, ו-ווילמור ולדרמה יהיה מהצד של החתן. גם שאר הבחורה לא בדיוק מתכוונת לשבת בצד, וגם אם לא הכל יהיה בניחוח הסבנטיז, צפו לקטע אמנותי ולאיחוד של החבורה.

אבל החבורה הם בוודאי לא המפורסמים היחידים שיגיעו. למעשה, אם מתבססים על סוכנויות ההימורים, הן די מאמינות לשמועות שנטלי פורטמן (שותפתה של קוניס ב"ברבור שחור") תהיה אחת מהשושבינות גם כן, עם יחס של 3:1. עוד ברשימה המפתיעה נמצאת גם האופציה שסת' מקפרלן, יוצר "איש משפחה" שבה מדבבת קוניס, יהיה זה שימסור אותה לקוצ'ר. עם זאת, המהמרים לא ממש חמים על האופציה הזו, שזוכה ליחס די קפוא של 25:1.

ומי עוד ברשימת האורחים? מקולי קלקין, האקס של קוניס, כנראה שלא יישכח בבית. השניים ביחסים לא רעים בכלל, וגם הבוקיז נותנים להזמנתו יחס של 4:5, כלומר, כמעט ודאי. כמו כן, דמי מור כנראה תוזמן אף היא (שמועות גורסות שאשטון ביקש מרומר וויליס, בתה, להיות שושבינה וזו נענתה בחיוב ובשמחה) אך כנראה תסרב.

עם או בלי דמי, זו כנראה הולכת להיות אחת החתונות השמחות שידעה הוליווד בשנים האחרונות. רק תיזהרו שלא למצמץ, אתם עוד עלולים להחמיץ אותה.