דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: כמעט עשור אחרי הגירושין שלהם, יום אחד תקומו בבוקר לכותרת ראשית אחידה בכל העולם: בראד פיט וג׳ניפר אניסטון שוב ביחד! אניסטון נפרדה מג'סטין ת׳רו, פיט סוף סוף מאס בג׳ולי והבין למי הלב שלו באמת שייך ואמריק׳ז סוויטהארטס המקוריים - לפחות אלו של תחילת המילניום - חזרו זה לזרועות זו באיחוד מרגש מאין כמוהו וגרמו לכל העולם המערבי למחות דמעה ולהאמין שהאהבה מנצחת.

ריאלי? לא ממש. אבל אם תרפרפו באתרי הרכילות האמריקאים תגלו שבעוד שכולנו חיים בכדור הארץ חלקם כבר מזמן הפליגו ל-לה לה לנד שבה מה שעתיד להיות הקאמבק הגדול ביותר בכל הזמנים עומד להתרחש בכל רגע נתון. וכן, יכול להיות שחלקם שקעו בפנטזיות עמוקות מדי על סיפור אגדה מופרך עם הבילי אבר אפטר, אבל הנה החלק המעניין: לא ממש בטוח שהם רחוקים מהאמת.

קאמבק של אניסטון ופיט? נראה לנו קצת מופרך, אם כי חלק מאתרי הרכילות - ולכך נגיע בהמשך - טוענים בתוקף שזה רק עניין של זמן. אבל יש סיכוי - לא גבוה, אבל קיים - שבעוד חודש בדיוק תשמעו ששני המאורסים (לפחות על הנייר) המפורסמים בתבל חתכו את הזוגיות שלהם ועכשיו הם שוב רווקים, או לפחות גרושים, הוללים. משם ועד לרגע שבו הם ינחתו האחד בזרועות השני אפשר יהיה לחתוך את המתח בסכין בארצות הברית.

כך או כך, אין ספק בדבר אחד: שתי מערכות היחסים, הן של פיט והן של אניסטון, הגיעו לנקודת רתיחה משמעותית, ואם להית קצת דרמטיים יותר, הגיעו לנקודת האל-חזור. במקרה של אניסטון, שחתונתה נדחתה לא פחות מ-11 פעם והיא נתפסה מתהוללת עם בחור בריטי וצעיר ממנה, די ברור לאן נושבות הרוחות, והן לא נראות כאילו הן הולכות לצלצל בפעמוני החתונה המיוחלים עם ג'סטין ת'רו. אבל במקרה של בראנג'לינה העסק קצת מורכב יותר, ואם יש נחמה אחת למעריצים בכל העניין, הוא שהתשובות לכל החידות הללו יגיעו בקרוב.

בקרוב מאוד.

בגד או לא בגד?

פתחו יומנים וסמנו לעצמכם את התאריך הבא: ב-18.12, בדיוק שבוע מהיום, יחגוג מיודענו בראד פיט יומולדת 50. חוץ מזה שזה יומולדת עגול ויפה ולא יהרוג אתכם להביא לו איזה ספר או משהו, זה התאריך שכל אתרי הרכילות הסכימו עליו שהחתונה הראשונה של פיט וג'ולי תצא לפועל סוף סוף. הזוג, שמאורס כבר יותר משנה וחצי (מאז אפריל 2012) משגע את העולם כולו עם תכנוני חתונה גרנדיוזיים, ונראה שסוף סוף נפל שם הפור: לא חתונה אחת, כי אם ארבע.

ומי שראה את הסרט יודע שבמקרה של ארבע חתונות, איפשהו מסתתרת לנו גם לוויה. ויש לקוות ולהאמין שהיא לא תהיה של הזוגיות של השניים.

אז הנה התרחיש הריאלי של מה שעומד לקרות: בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי יעשו טובה לכולנו וסוף סוף יתחתנו. החתונה, כאמור, תהיה ביום ההולדת של פיט ותיערך באוסטרליה, שם יבואו השניים בברית הנישואין אחרי שמונה שנים של זוגיות ושישה ילדים. לאחר מכן ימריאו לניו אורלינס או לוס אנג'לס, טרם נפלה ההחלטה, על מנת להתחתן שוב, הפעם בנוכחות בני משפחה קצת יותר רחוקים וחברים קצת יותר קרובים. החתונה הזו, כך מסכימים אתרי הרכילות, תתרחש עם שוך השנה הנוכחית ותחילת השנה הבאה.

נקסט. החתונה השלישית תתקיים בבהאמאס, שם מתכוונת אנג'לינה לפזר את אפרה של אמה, מרשלין ברטנד, שנפטרה מסרטן בגיל 56. ולבסוף, החתונה הרביעית והאחרונה בקרנבל הזה שנשמע מופרך מדי מכדי שמישהו ימציא אותו תיערך בשאטו מיראוואל, האחוזה הצרפתית של בני הזוג, בהשתתפות חברים, משפחה וגם כמה וכמה סוסי פוני, כפי שפירטנו כאן בעבר. בקיצור, יש מצב שבעוד ארבעה חודשים אתם לא תאמינו שפעם היה מישהו שממש עניינה אותו החתונה של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי מרוב סיקור בלתי נגמר של חתונות של השניים.

אבל מה יקרה, חס וחלילה טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה, אם יגיע יום ההולדת המיועד של החתן המיועד, וכלום לא יקרה? אחרי הכל, זו לא פעם ראשונה או שנייה ששמענו שהשניים מתחתנים וכל מה שקיבלנו היו דחיות שונות ומשונות. כי אם בראד ואנג'לינה לא יתחתנו עד תחילת שנת 2014, השמועות באמת יתחילו לרוץ. וזה לא שהן לא רצות עכשיו.

למעשה, יומיים לפני יום ההולדת החמישים שלו, מתכנן מגזין הסטאר מתנה מיוחדת במינה לכוכב העל: כתבת שער (בלי תמונות מפלילות, ככל הידוע לנו) על פרשייה מסתורית באוגוסט האחרון שבה, לכאורה, בגד פיט בג'ולי עם צעירה ברונטית בעת ששהה בצילומים בקולורדו. על פי הסטאר, שעל אמינותו העיתונאית עוד נרחיב, פיט הגיע לפאב בסמוך לאתר הצילומים, איתר חבורה יפה של בנות, קנה לכולן צ'ייסרים, התיישב ליד ברונטית צעירה ורזה מאוד שמצידה צחקקה כמו נערת תיכון (וכנראה שהיא לא ממש רחוקה מהגיל הזה) ובשלב מסויים השניים התאדו. חבר קרוב של פיט, כך על פי העיתון, צלצל לאנג'לינה, שמצידה התקשרה לפיט והוא - שוב, לטענת המגזין - התנצל מיד והודה שזה אכן מה שקרה, והוא בגד בה. היא לא דיברה איתו שבוע שלם, למרות תחנוניו שתענה לשיחות הטלפון שלו, וכעת היא חוששת להתחתן איתו מכיוון שהיא סבורה שהוא בוגד סדרתי וזו לא הייתה הפעם הראשונה שהוא שוכב עם מישהי מאחורי גבה.

קצת צבוע, חייבים להודות, מאישה שבגדה עם פיט בעודו נשוי לאניסטון, אבל מי אנחנו שנשפוט.

כך או כך, פרטים ראשונים מהסיפור הזה כבר התחילו לדלוף לתקשורת האמריקאית, שמצידה סוערת ומתרגשת מהסיפור הזה. לכך תוסיפו ידיעות שהתפרסמו ממש לפני כמה ימים באתרי רכילות קצת אמינים יותר מהסטאר, כמו שואוביזספיי, שאנג'לינה היא זו שדוחה ודוחה את החתונה מכיוון שהיא פשוט לא יודעת אם בראד מסוגל לשמור לה אמונים. "אנג'לינה לא סומכת עליו", אמר מקור המקורב לזוג לשואוביזספיי. "היא יודעת שהוא בגד איתה בג'ניפר אניסטטון, אז מה יעצור אותו מלבגוד שוב? היא לא יכול לעקוב אחרי כל צעד שהוא עושה בעולם בזמן שהיא עם הילדים, למרות שהיא בהחלט מרגישה צורך כזה". באותה ידיעה ממש צוטט מקורב לפיט שאמר "נמאס לו מההאשמות שלה. הוא אומר שכל הנגטיביות הזו ממש פוגעת לו באיכות המשחק".

אנחנו נתאפק כאן ולא נכניס בדיחה בדיחה משלנו על איכות המשחק של פיט. מה גם שאנחנו באמת סבורים שהוא שחקן מצויין. אבל נחזור לענייננו.

הסטאר, איך נגיד את זה בעדינות, הוא לא ממש הטבלואיד לסמוך עליו כשזה מגיע לפיט את ג'ולי. אחרי הכל, מדובר באותו טבלואיד שטען בתוקף שג'ולי התמכרה לשיזוף (שקר), שהיא מלכלכת על ג'ניפר אניסטון בעודה עושה סקס עם פיט (שקר. כנראה), שהיא ופיט רבו על סיינטולוגיה (שקר), שלשני בני הזוג יש התמכרות לטיפולי פנים (שקר), שלבראד פיט יש תינוק סודי עם אניסטון (שקר גס) ובקיצור, אתם כבר מבינים לאן זה הולך. אבל גם תרנגולת עיוורת, גורסת הקלישאה המוכרת, מוצאת מדי פעם גרגר, והסטאר, גם אם לרוב אין לו מושג מה קורה בחיי הזוגיות של בראנג'לינה, גם צודק מדי פעם. ויותר ויותר אתרי רכילות "מאוזנים", אם אפשר לכנות אותם ככה, מקבלים את התחושה שדווקא במקרה הזה הטבלואיד לא ממש רחוק מהאמת. כאמור, כדאי מאוד שתבדקו את היומנים שלכם, כי כל יום הוא קריטי. קריטי מאוד.

הלו, ג'ניפר? זה בראד

ומעל כל אלה מרחפת הידיעה הבלעדית של אוקיי מגזין שמרחיבה את לבבות כולם בארצות הברית: בראד פיט וג'ניפר אניסטון שוב מדברים. למעשה, על פי המגזין (שגם טעה כמה פעמים בעברו בקשר לאניסטון, אם כי זה בהחלט דבר שאפשר להגיד על כל מגזין, ולאוקיי בהחלט היו גם כמה חשיפות נאות במהלך השנים), לא רק שהשניים מדברים, אלא שפיט הרים טלפון לאניסטון בכבודו ובעצמו, והיא ענתה מיד. מריחים קאמבק? כי התקשורת האמריקאית כן.

יצויין שזהו ממש לא הפעם הראשונה שמפורסם בכלי תקשורת כזה או אחר שפיט דואג לעקוב אחרי החיים של אניסטון ולשמור על קשר עם מקורביה. אבל המקור שהדליף את הידיעה לאוקיי, שטוען שיש עוד שני מקורות לפחות שאישרו את הסיפור הזה, אמר למגזין: "עברו שני מאז שהם דיברו, אבל הוא שומע את הסיפורים ועוקב אחריה בתקשורת. יש להם הרבה חברים משותפים שמספרים לו מה קורה בחיים של ג'ן, וגם הוא יודע שהמצב עם ג'סטין ת'רו עדין ביותר. העובדה היא שבראד עדיין מכיר את ג'ן יותר טוב מכל אחד אחר בעולם. הוא מאוד מגונן והוא התקשר אליה כי הוא הבין מכמה מקורבים אליה שהיא עוברת תקופה קשה בזמן האחרון. בראד התקשר אליה כדי לשאול אם היא בסדר, והיא, ברגע שהיא שמעה את הקול שלו, התחילה לבכות ושפכה את הלב בפניו על כל צרותיה. למרות כל מה שהיה ביניהם, היא עדיין סומכת עליו לגמרי ויכולה לדבר איתו בחופשיות, בוודאי שהרבה יותר מאשר עם ג'סטין בתקופה הזאת".

אוקיי, בואו נעצור כאן, כי גם לנו הדיווח הזה נשמע כאילו הוא לקוח יותר מספר מדע בדיוני ופחות מהחיים עצמם. עם זאת, עוד מספר אתרי רכילות (וביניהם גם המגזין פיפל) טוענים שיש דברים בגו והשניים אכן מדברים - גם אם לא בדיוק מספרים בגילוי לב על צרותיהם - וצריך לתהות האם בגלל שמדובר בתקופה שבה השניים עתידים להתחתן או - מה אכפת לכם, תנו לנו לפנטז - שקאמבק עתידי מתרקם לנו כאן מתחת לאף. נציגיה של אניסטון, כצפוי, הכחישו לגמרי את הסיפור, אבל עם כמות ההכחשות שהם נאלצים לעשות לאחרונה כבר קצת קשה לדעת למה להאמין.

כך או אחרת, דבר אחד ברור: אלו ימים של הכרעות אצל שני הזוגות המסוקרים ביותר בעולם. במקרה של ת'רו ואניסטון כנראה לא נשמע מהם עד אחרי הסילבסטר, כי כנהוג באמריקה המזוייפת איש לא באמת נפרד בתקופת החגים, אבל אצל פיט וג'ולי הסיפור קצת שונה. או שיתחיל קרנבל הארבע חתונות, או כפי שכבר אמרנו קודם, שכדאי שמעריציהם יתכוננו לסיפור עצוב הרבה יותר. חתונה, פרידה או קאמבק? דבר אחד בטוח: משעמם לא יהיה לנו כאן.