כמחווה ניינטיזית מרגשת משהו לקומדי סטור, הרשו לנו לפתוח את הכתבה בסגנון "המבזק של ז'ק": מילה קוניס התחילה לצאת עם אשטון קוצ'ר לפני כמה חודשים טובים והיום, ובכן, היא נראית כך. וזו, תאמינו או לא, התמונה היותר טובה מבין שלל התמונות שהוצגו לראווה ברשת בימים האחרונים.

מילה קוניס - ולא, זה לא תיאור ציורי מופרז, זו המציאות - נמצאת תחת מתקפה כמעט חסרת תקדים. מי שרק לפני שנה נבחרה על ידי המגזין הנחשב "אסקוויר" לאישה הסקסית ביותר בעולם (בחירה שאנחנו לגמרי הצדקנו, אבל זה סתם בגלל שאנחנו חולים על קוניס) ובשנה הזו הספיקו כמעט כל מגזיני העולם, מ"מקסים" ועד ה"סאן", ליישר איתם קו ולמקם אותם במקום הראשון, חוטפת כעת מכל כיוון אפשרי. על פי העיתונות האמריקאית, היא שמנה (קוניס, כך על פי הרכלנים, עלתה מספר לא מבוטל של קילוגרמים, ולארינה טורופ שלנו היה מה להגיד בעניין), היא בעצם מכוערת, היא בכלל אוקראינית ולא אמריקאית ועוד שלל אזכורים ש"לא מחמיאים" תהיה חתיכת מחמאה עבורם.

ובכלל, למרות שהוציאה ממש עכשיו סרט חדש לאקרנים ("אוז") יחד עם ג'יימס פרנקו, עושה רושם שכל מבקרי העולם התאחדו כדי לרדת על הסרט ולהתעסק בדברים החשובים באמת כמו, למשל, איך מילה קוניס נראית בו.

העיתונים ואתרי הרכילות, כך נראה, הכריזו על קוניס מלחמה. הם רק לא לקחו בחשבון דבר אחד: שלא יהיה לה אכפת.

המילה האחרונה

אז מה פשר המהלך הכמעט ברברי הזה מצד אנשי הרכילות, שבחודשיים האחרונים רק מנסים להמציא דרכים חדשות איך לצלם את מילה קוניס מכל זווית לא מחמיאה אשר ידועה לאדם?

למרות שלא הצהירו על כך מראש, או שסתם לא קיבלנו את פשקוויל המלחמה שלהם, לא יהיה זה מופרך להגיד שחתול שחור (יותר כמו נמר סיבירי שחור) עבר בין שני הצדדים, וכעת הוא יושב ביניהם בנוחות ועסוק בללקק את עצמו, או משהו. קוניס - פעם חברתם הטובה ביותר של העיתונאים והרכילאים - נכנסה לזוגיות רצינית עם אשטון קוצ'ר ומאז, כמו שקורה ללא מעט בחורות בקשר אינטנסיבי, היא קצת שכחה מחבריה הישנים. וגם השמינה, שזה בכלל, כידוע, הדבר הנורא ביותר שאתה יכול לעשות לחברים שלך, במיוחד בהוליווד.

אחרי שנבחרה, כאמור, לאישה הסקסית בתבל בכל מקום אפשרי רצו העיתונים לצלם אותה, כפי שיכולתם לנחש, בצורה סקסית. אלא שקוניס סירבה בתוקף. בלי ביקיני, בלי בגדי עור חושפניים, בלי חולצות לבנות שקופות ובלי, בקיצור, כל הדברים שהייתה עושה בכיף לפני בערך עשור, בתקופת "מופע שנות השבעים". כאילו שזה לא מספיק, אם פעם לא הייתה בעיה להשיג תמונת פפראצי שלה, הרי שקוניס - יחד עם קוצ'ר, שהרכילאים הם שנואי נפשו מאז שחשפו את הבגידות שלו כשהיה עם דמי מור - החלה להתחבא, להסתיר את הפנים שלה, לצאת מהיציאות האחוריות ולהתעלם מהתעשייה שלעניות דעתה (של התעשייה, לא של קוניס) עשתה אותה למה שהיא. בחדרי חדרים, כך זה נראה, התאספו להם כל העורכים והחליטו "ככה? אין בעיה!" והכריזו מלחמה על קוניס. זה רק שאת משיכת הכתפיים שלה וההבעה האטומה שבאה בעקבותיה הם לא ממש לקחו בחשבון.

קוניס, יש לציין, מעולם לא אהבה את תואר האישה הסקסית שהוצמד לה. כשזכתה בזה של אסקוויר, למשל, הגיבה בסגנונה הציורי: "אני לא יודעת איך להגיב על זה בלי להישמע כמו מפגרת. בכל מקרה, נדפקתי עם התואר הזה, מה אני כבר יכולה להגיד?". אכן, ליריקה במיטבה.

אבל זה הסגנון של קוניס, שממשיכה להיות הבחורה הכי מצחיקה ושפויה בהוליווד, וזאת למרות - ויש שיאמרו שבגלל - שהיא נמצאת בעיר המטורפת הזו כבר מאז שהייתה בת שבע. "אני לא מגגלת את עצמי", אמרה בראיון לסאן לפני כחודשיים, "אני לא יודעת מה אנשים אומרים עלי ובשיא הכנות, גם לא אכפת לי. שמעתי שבזמן האחרון יש כמה תמונות לא מחמיאות שלי ברשת. אחרי שתמונות שלך מופיעות כל כך הרבה שנים, אני מבטיחה לך: אפשר להתעלם מזה. אם אני רואה תמונה של עצמי, אני ישר גוללת למטה. אני לא צריכה להרגיש רע לגבי עצמי, ראיתי את עצמי במצבים הכי גרועים, אני יודעת איך אני נראית".

מצטלמת רק בסמרטוטים

ובאמת, קוניס לא עושה כל מאמץ כדי לשכנע את העולם שהיא באמת יפה וזו רק טעות או זווית לא מחמיאה. אל המסלול היומי שלה עם הכלב בבוקר היא מתעקשת לצאת בלי איפור ועם סוויטשירטים מהוהים - כיאה, יש לציין, לאנשים נורמליים שיוצאים עם הכלב בשש וחצי בבוקר - ולמרות שעדת צלמים רעבים מחכה לה מחוץ לבית, עושה רושם שהיא מאכילה אותם את ליטרת הבשר המדממת שלהם בהנאה יתרה. יצויין שמי שהחליטו שהעסק לא מתאים להם הם חברת "דיור" העולמית, שעל פי הדיווחים העולמיים החליטו לבטל את החוזה עם קוניס ולהכניס את ג'ניפר לורנס במקומה. על פי ההשערות, הצילומים הלא מחמיאים של קוניס בסמרטוטים המתפרסמים חדשות לבקרים בעיתונים ובאינטרנט אינם הולמים את תדמית החברה.

אבל לקוניס, איך נאמר את זה בעדינות, לא ממש אכפת מהמראה שלה או מהתדמית שלה. "מה שכותבים באינטרנט או בעיתונים אלה לא החיים האמיתיים", אמרה בראיון לסאן. "רק בגלל שמישהו אמר עלייך שאת מכוערת או שמנה או גמדה לא הופך את זה לנכון, זה פשוט אנשים שאין להם משהו טוב יותר לעשות. זה נכון בדיוק כמו האנשים שאומרים שאני יפה או רזה. זה לא נכון כמו שזה לא נכון. אני לא מתייחסת לאף אחד משני הדברים, ובחיי שאין שום הבדל ביניהם".

בניגוד למראה שלה, אגב, האופי שלה ממשיך לכבוש. בראיון לרדיו הבי.בי.סי לפני כשבוע (הנה, כאן למטה) החליט המנחה לזנוח את כל שאלותיו ולשאול את קוניס אם תואיל בטובה לבוא איתו למשחק של ווטפורד מהליגה השנייה באנגליה ולאחר מכן לזלול איתו עוף. כוכבת "ברבור שחור", "איש משפחה" ו"טד" - באופן לא ממש מפתיע אם אתם אשכרה עוקבים אחרי הראיונות איתה - זרמה עם האיש בצורה יוצאת דופן, הצחיקה כהוגן והזכירה לכולם שיש בה הרבה הרבה יותר מפנים יפות.

מי שעוד מנסה לנצל את האופי הלא הוליוודי בעליל של קוניס ("אומרים עלי שאני אומרת 'כן' להכל", אמרה פעם בראיון, "כנראה שהם צודקים") היא בוגרת הקולג' הלסבית קריסטין בלדסו, שהזמינה את קוניס דרך סרטון וידאו להיות בת זוגתה לנשף הסיום לפני כיומיים. קוניס עדיין לא ענתה להצעה, אך בהתחשב בתקדימי העבר (היא הופיעה למסיבה של חייל ששירת באפגניסטן לאחר שזה הזמין אותה דרך יו-טיוב) יש לנו סיבה להאמין שזה עוד יקרה.

כך או כך, המאבק על תדמיתה של קוניס, כך נראה, עובר לה קצת מעל הראש. בעוד העיתונים והאתרים מתגוששים ביניהם מי ישיג תמונה זוועתית יותר של קוניס היא מעניקה להן אותן בשמחה. ככה זה, כנראה, כשהבחורה הסקסית בעולם היא האחרונה שאכפת לה מאיך שהיא נראית.