אם אתם רוצים להאשים מישהו בטרנד החתונות החדש, אתם יכולים להאשים את דיוויד וויקטוריה בקהאם. זה נכון, אתם צודקים, יש הרבה דברים שאפשר להאשים את השניים האלה בהם לפני טרנדים של חתונות, אבל היי, חייבים להתחיל מאיפשהו.

 

 

 

 

 

 

 


אז רגע אחרי שתקף את ארצות הברית טרנד הבודוואר (צילומים של הכלות בבגדים חושפניים) מאיים טרנד חדש לכבוש אותה כמו סופת הוריקן בניו אורלינס: טרנד "הבוקר שאחרי".

אז מה כולל הטרנד ואיך, לכל הרוחות, דיוויד בקהאם אשם גם בזה? טוב ששאלתם. ויש לנו גם תשובות.

מה בוקר טוב? תתפשט!

בניגוד לצילומי הבודוואר, שהוא טרנד שהחל עוד בשנות הארבעים של המאה שעברה ועכשיו רק מתקמבק בכל הכוח, טרנד הבוקר שאחרי הוא חדש מהניילונים.

מסתבר שעכשיו לחתן ולכלה לא מספיקות תמונות מכמה שעות לפני החתונה ובחתונה, אלא שעכשיו, תמורת מחיר מופקע שמיד נדבר גם עליו, הם מזמינים את הצלם בבוקר שאחרי אל הסוויטה המלכותית ששכרו לערב (טוב, לילה. טוב, לפנות בוקר) החתונה על מנת שיתעד אותם, ובכן, מתעוררים אל היום הראשון בחייהם.

הקונספט, אנחנו חייבים להודות, חמוד, אבל אם דמיינתם אותו מתעורר עם פיג'מת פלנל מפוספסת ואותה מתעוררת עם כותונת לילה עם דובונים עליה, כדאי שתחשבו שוב.

תשכחו מכותונת דובונים. צילומי הבוקר שאחרי (צילום: shutterstock)
תשכחו מכותונת דובונים. צילומי הבוקר שאחרי (צילום: shutterstock)

למעשה, במקום לחשוב שוב, פשוט כדאי שתעיפו עוד מבט על הפרסומת של הבקהאמים לג'ורג'יו ארמאני, שם הם נראים כשבגדיהם התחתונים בלבד לגופם. הפרסומת, לדברי הצלמת האמריקאית מישל ג'ונה, שהתראיינה להאפינגטון פוסט, היוותה השראה למאות זוגות להצטלם - ניחשתם נכון - כשהם בבגדיהם התחתונים בלבד, ובמיטה.

הרעיון, אגב, הוא בדיוק שכמו שמצלמים את הנשיקה הראשונה (נניח), ואת הפעם הראשונה שאומרים "איי דו", עכשיו גם נצלם, ובכן, את הפעם הראשונה כזוג. מה שמוביל, אפעס, ללא מעט תמונות של זוגות במיטה ללא בגדים, או במקלחת, או במקומות אחרים שאם היינו רוצים לתת לכם רעיונות יש מצב שהיינו מספרים לכם.

רק אל תתפלאו שבעוד עשרים שנה תתקיים בארצות הברית תהלוכת ווק אוף שיים מלכותית, כשהילדים שלהם יעלו על התמונות.

10,000 זוגות רוצים להצטלם

בשנים האחרונות - והפעם יהיה לנו קצת קשה להאשים רק את בקהאם - הופכות תמונות החתונה בארצות הברית לזנותיות יותר ויותר, ושני הטרנדים האחרונים רק מוכיחים את הנקודה. ובכל זאת, לפחות בטרנד הזה, דומה שלאט לאט נחצים כל גבולות הטעם הטוב.

"יותר ויותר כלות וחתנים מזמינים צלם לסוויטת המלון שלהם לבוקר שאחרי", כתבה הבלוגרית רפינרי29, שהייתה אחת הראשונות לדווח על הטרנד, "אבל בואו נקרא לילד בשמו: הם מזמינים צלם כדי שיתעד אותם מתפשטים".

המחיר, אם תהיתם, הוא לא פחות מ-650 דולר לכל שעת עבודה, ובאיי.בי.סי ניוז טוענים שלפחות 10,000 זוגות עומדים להצטלם בחודשים הקרובים לצילומי הבוקר שאחרי.

עם זאת, לא כל הצלמים מוכנים לשתף עם הטרנד החדש והחושפני פעולה. סוזן סאבו, גם היא צלמת חתונות מוכרת, אומרת להאפינגטון פוסט שהיא מתנגדת בתוקף לכל תמונת חתונה שאינה מיועדת לכל המשפחה.

"אני תמיד שמחה לצלם זוגות בבוקר שאחרי", היא אומרת, "אבל גם אם הם קופצים על המיטה או משתובבים בה הם חייבים לעשות את זה בלבוש מלא, וכדי להדגיש את העובדה שזה הבוקר שאחרי אני גם מתעקשת לצלם אותם בשעה הלא סקסית בעליל שבין 6:30 ל-7:30 בבוקר, כדי שאפילו לא יהיה לכם כוח לחשוב על משהו בכיוון".

עם זאת, ולמרות ההתנגדות הראוייה לציון, יש מספיק צלמים שישמחו לשתף פעולה עם דבר כזה, ומספיק זוגות, ככל הנראה, שששים להצטלם גם בלי בגדים. האם הוא באמת יתפוס תאוצה ויהפוך לחלק בלתי נפרד מצילומי החתונה, או שמא ייעלם, כמו עשרות טרנדים נוספים לפניו? ימים (טוב, ודיוויד בקהאם) יגידו.