פייר? אנחנו אפילו לא מבינים על מה המהומה. כבר 48 שעות גועש ורועש האי הבריטי מכך שהנסיך הג'ינג'י שלו נתפס כשהוא משחק קלפים (או סנוקר, תלוי איזו גרסה אתם מעדיפים) בוגאס ועירום כביום היוולדו (בהזדמנות זו, סחטיין על הגופה, יא הארי).

עוד בערוץ יחסים :

>> הפצצה האיראנית: סרט הלסביות שמשגע את איראן

>> במשפחות הכי טובות: פאולינה גרצקי , היורשת של ווין, עושה בושות וסקסית מתמיד

>> סיפורה הלא ייאמן של נערת הבונד החדשה, ברניס מרלו

מה שאמור היה, כשחושבים על זה, לגרום לבריטי הממוצע להמשיך ללגום את התה שלו ולשאול באדישות ''אתה יכול אולי להעביר לי את הספורט? אני פשוט רוצה לקרוא משהו מסעיר באמת''.

הממלכות ברחבי העולם ידעו לא מעט סקנדלים ברבות השנים. תאמינו או לא, רק מכמות הסקנדלים שנאלצנו להשאיר בחוץ (ניצלת, מלך בלגיה!) אפשר היה לכתוב ספר שלם.

תתעודד, כפרה, אבא ואמא עשו הרבה יותר פאדיחות ממך. הנסיך הארי והתמונה המפורסמת (צילום: אתר TMZ)
תתעודד, כפרה, אבא ואמא עשו הרבה יותר פאדיחות ממך. הנסיך הארי והתמונה המפורסמת (צילום: אתר TMZ)

אז בגלל שמישהו צריך לקחת עצמו את התפקיד של לגרום להארי להרגיש קצת יותר טוב, ופיל גוד זה הכי הקטע שלנו, הנה הרשימה המלאה של מלכים, מלכות ונסיכות שעשו קצת יותר פאדיחות מאשר הנסיך הצעיר.

שרה פרגוסון, הדוכסית מיורק

הארי הוא בוודאי לא הראשון מבני המלוכה שנתפס בעירום, ואם זה מנחם את המלכה אליזבת, הרי שהוא לפחות לא היה נשוי כשהוא עשה את זה. אבל שרה פרגוסון, הלא היא פרגי המיתולוגית, הייתה המביכה הרשמית של המשפחה המלכותית עוד כשהארי היה בחיתוליו.

הכל התחיל כשהדוכס מיורק, הנסיך אנדרו, החליט להתחתן עם, כפי שהמלכה מכנה אותה, "האישה הזו". השניים נישאו בטקס מלכותי בשנת 1986, פרגי הפכה לדוכסית מיורק וכולנו גילינו שגם אם מצאת מלוכה, זה לא אומר שאת לא אתון.

סקנדל ואגודל. הדוכסית מיורק, שרה פרגוסון (צילום: gettyimages)
סקנדל ואגודל. הדוכסית מיורק, שרה פרגוסון (צילום: gettyimages)

בין השנים 1986 ל-1992 היא ניהלה רומן עם כמה גברים, בין היתר עם המולטימיליונר סטיב וויאט, אבל השיא הגיע ב-1992, אז, בזמן שהנסיך מילא את חובותיו המלכותיות (שכוללים, בעיקר, הרבה שתיית תה) התפרסמו בכל העולם שלה תמונות מביכות עם הכלכלן האמריקאי ג'ון בריאן כשהיא טופלס.

והוא מוצץ לה את הבוהן.

הממלכה, שאז עוד לא היה לה מושג שיבוא יום והנסיך שלה ייאלץ לכסות את מבושיו, הזדעזעה עד עמקי נשמתה. כאילו, תנהלי רומן, גברת, כולנו עשינו את זה, אבל שיתפסו אותך בעיתון? ומה הקטע עם הבהונות, לעזאזל?!

בעקבות התמונה, כמובן, נודתה הדוכסית מיורק מכל אירוע מלכותי, ורק ב-2008 ניאותה המלכה להזמין אותה שוב, ולא בשמחה גדולה. בריאן, אגב, ניסה שנים להילחם על שמו הטוב וטוען עד היום בלהט שהוא בכלל לא מצץ לה את האגודל, אלא "רק נישק לה את פנים הרגל".

אה. אוקיי. עכשיו זה באמת נשמע הרבה יותר טוב.

הנסיך אנדרו

בואו נגיד את זה ככה: למלכה אליזבת' אין אפילו קצת נחת. שתו את התה המחורבן שלכם, נופפו לשלום ובחייאת אלוהים, תפסיקו לעשות כל כך הרבה טעויות. אבל את השיעור הזה פספס, כנראה, הנסיך אנדרו - אחד מבניה, אגב - שלפני שהתחתן עם פרגי חשב שזה יהיה נכון לצאת עם כוכבת הפורנו קו סטארק.

טוב, היא הייתה עוד הרבה דברים חוץ מאשר כוכבת פורנו, אבל בואו נגיד את זה ככה: זוכרים שכשהייתם עושים משהו רע, או לא מנומסים, אמא שלכם הייתה אומרת לכם 'ומה יקרה אם תפגשו את מלכת אנגליה יום אחד'? אז כזה. ואתם ממש לא רוצים ברזומה שלכם סצינת מקלחת לסבית עם עוד בחורה.

למזלנו, באותה תקופה למלכה לא היה יו טיוב. למעשה, אנחנו בספק אם גם היום היא מכירה את האתר.

מככבת בסצינת הלסביות המוכרת ביותר בפורנו. קו סטארק (צילום: gettyimages)
מככבת בסצינת הלסביות המוכרת ביותר בפורנו. קו סטארק (צילום: gettyimages)

אבל גם אם לא צפתה בסצינה, המלכה בהחלט ידעה במי מדובר ולא הסכימה שבנה יצא עם מישהי שכפי שהגדירה "כל העולם ראה בעירום". זה היה פשוט בשנות השמונים, הרבה לפני שזו נהייתה נורמה מלכותית. אנדרו וסטארק נפרדו, הוא התחתן עם פרגי, ואליזבת', אנחנו רוצים להאמין, בוודאי אוכלת את הלב עד עצם היום הזה.

הנסיך צ'ארלס והנסיכה קמילה

אי שם בארמון המלכותי, אנחנו משוכנעים, יש למלכה לוח קליעה למטרה ענק עם כל הראשים של בניה, שפשוט לא נותנים לה מנוחה. ואם את הנשים של אנדרו עוד אפשר לתרץ בטעם אומלל, הרי שאת הטלנובלה של צ'ארלס וקמילה אין לנו איך לתרץ.

הסיפור שלהם יכול לאכלס ספרים שלמים - בעצם, כשחושבים על זה, הוא אכלס ספרים שלמים - אבל בואו ננסה לקצר אותו: הם נפגשו במשחק פולו ב-1970 והתאהבו מיד. יצאו שנתיים. המלכה פסלה אותה על הסף בטענה שהיא לא עשוייה מחומר מלכותי. מסקנה ראשונה: המלכה אליזבת' לא הייתה יכולה לפתח קריירה שנייה בתור שדכנית.

אבא עושה בושות. וגם הבן. המלכה אליזבת', הנסיך צ'ארלס, הנסיך הארי והנסיך וויליאם, כשכולם עוד חשבו שצ'ארלס הוא הפדחן הגדול בממלכה (צילום: gettyimages)
אבא עושה בושות. וגם הבן. המלכה אליזבת', הנסיך צ'ארלס, הנסיך הארי והנסיך וויליאם, כשכולם עוד חשבו שצ'ארלס הוא הפדחן הגדול בממלכה (צילום: gettyimages)

הלאה. שבור לב גילה צ'ארלס שקמילה התחתנה עם אנדרו פארקר בואלס ב-1973, מה שלא ממש הפריע לשניים לנהל רומן סוער מסוף שנות השבעים ועד, ובכן, היום. הרומן הגיע לשיא בשנת 1992 (אח, איזו שנה נפלאה זו הייתה לבית המלוכה) כשהתפוצצה פרשת "קמילהגייט", שבשיאה נתפסה קלטת אודיו לוהטת של שיחה אירוטית בין קמילה לצ'ארלס כשהוא, כמובן, עוד היה בהליכי גירושין מדיאנה.

בראיון איתה נשאלה דיאנה אם היא חושבת שהרומן בין השניים הוביל לסיום נישואיהם, ועל כך ענתה: "ובכן, היינו שלושה בנישואין האלה, ומתישהו זה הרגיש לי קצת יותר מדי צפוף".

כזכור, דיאנה מצאה את מותה מוקדם מן הצפוי בתאונה מחרידה באוגוסט 1997, אבל צ'ארלס וקמילה המשיכו להסתובב ביחד. ב-1999 הם נצפו לראשונה בפומבי מאז מותה של דיאנה, ובסוף התחתנו.

אגב, מיד לאחר החתונה דרשה קמילה לשפץ מחדש את כל ארמון בקינגהאם, ואליזבת', בכוחותיה האחרונים, הסבירה לה שכספי ציבור לא נועדו לממן גחמות אישיות. בתגובה, קנה לה צ'ארלס מתנות יקרות ערך מכספי ציבור. יחד עם האהבה הציבורית האדירה לליידי די, ובכן, בואו רק נגיד שקמילה היא לא הבחורה הכי פופולרית בממלכה.

המלך קארל גוסטב

נודדים קצת לשוודיה, כי מישהו צריך לתת למלכה לנוח. וב-2010 היה זה לא פחות מאשר המלך גוסטב בכבודו ובעצמו כשביוגרפיה אודותיו חשפה שלמרות שהוא נשוי למלכה סילביה לא פחות מ-34 שנה, יש במערכת היחסים הזו הרבה יותר ממה שידוע.

לא סגורים על האמבטיות קצף. המלך קארל גוסטב (צילום: gettyimages)
לא סגורים על האמבטיות קצף. המלך קארל גוסטב (צילום: gettyimages)

מסיבות סקס שאורגנו על ידי המאפיה, מועדוני חשפנות סודיים וים של בחורות בג'קוזי עם אמבטית קצף הן רק חלק מהבילויים שנחשפו בספר ההוא, שעורר, מן הסתם, שערוריה גדולה בשוודיה. הטענות, כמובן, הוכחו כנכונות (חלקן לפחות. עדיין לא ממש בטוחים בכל מה שקשור לאמבטיית הקצף), מה שלא מונע ממנו לכהן בתפקידו ולהעניק את פרסי הנובל עד היום.

הנסיכה סטפני, הנסיכה קרוליין והנסיך אלברט, מונאקו

מכירים את האמרה העממית המפורסמת "מה שקורה במונאקו נשאר במונאקו"? אה, אין כזאת? חבל, כי בהחלט הייתה צריכה להיות כזאת, לאור העובדה שמה שקורה בוגאס - כן, גם אחרי הארי פוקר, הכינוי הרשמי שנתנו לו הצהובונים בבריטניה - הוא כלום לעומת השערוריות בממלכה הזערורית.

אנחנו לא יודעים מאיפה להתחיל, אבל בואו ננסה. הנסיכה סטפני (ביתה של גרייס קלי האגדית, אגב) נסעה עמה באוטו כשהיא נהרגה. כתוצאה מזה - אם כי אנחנו לא סגורים על הקשר הישיר - היא החליטה לזנוח את חיי המלוכה והפכה להיות דוגמנית, והפרט המביך באמת: כוכבת פופ טראשית במיוחד. עם זאת, היא מכרה חמישה מיליון עותקים, אז מי אנחנו שנגיד משהו.

נודעה בעיקר בחיבתה לגברים. הנסיכה סטפני עם ליונל ריצ'י (צילום: gettyimages)
נודעה בעיקר בחיבתה לגברים. הנסיכה סטפני עם ליונל ריצ'י (צילום: gettyimages)

אבל הדבר שסטפני, לצערנו, נודעה בו באמת הוא חיבתה העמוקה לגברים, ובעיקר לניהול רומנים איתם. שמה נקשר עם עשרות מפורסמים, והצהובונים נוטים להאמין שלפחות חלק מהדברים שהם עצמם הדפיסו הוא אמת.

ב-2010 שוב הזדעזעה הממלכה, הפעם מסיבות אחרות לגמרי. הנסיך ארנסט בן ה-55, שנשוי לנסיכה קרוליין, נתפס על ידי צלם על החוף בתאילנד כשהוא מתנשק בלהט. עכשיו תגידו 'נו, אז מה? האיש נשוי! אסור לו להתנשק?!' ואנחנו נגיד: בהחלט מותר.

הבעייה הייתה שהבחורה שהוא התנשק איתה לא הייתה הנסיכה קרוליין, שבאותו זמן הייתה בחופשת סקי עם שני ילדיהם. אאוץ'.

אאוץ'. הנסיכה קרוליין והנסיך ארנסט (צילום: gettyimages)
אאוץ'. הנסיכה קרוליין והנסיך ארנסט (צילום: gettyimages)

אבל כל זה עוד כלום לעומת הנסיך אלברט, שאחראי על מיטב הפאדיחות הלאומיות. נתחיל מזה שיש לו שלושה ילדים מחוץ לנישואין שהוא נאלץ להכיר בהם, והטענות הן שיש לו הרבה יותר. מעבר לכך, רק לפני שנה, בחתונה שלו ושל שרלין בת ה-33 הצעירה ממנו בעשרים שנה התפוצץ הסקנדל הגדול מכולם.

כמה ימים לפני החתונה גילתה שרלין שאלברט בגד גם בה ושבקרוב, אחרי שבדיקת הדי.אנ.איי תוכיח זאת, יהיה לו ילד שלישי לא חוקי. כתוצאה מכך, כמה שעות לפני החתונה, ניסתה זו לעלות על מטוס ולחזור אל ארץ מולדתה, הלא היא דרום אפריקה. אלברט, הידוע בלשונו החלקלקה, ניסה עוד לדבר אל ליבה.

וכשזה לא עבד? נו, הוא ביקש מהמשטרה שתחרים לה את הדרכון והתחתן איתה בכל זאת.

רומנטי, אנחנו יודעים.

הנסיכה דיאנה

התחלנו בבריטניה, בואו נקנח שם. גם הנסיכה האגדית ליידי די לא ממש טמנה ידה בצלחת בכל הקשור לרומנים. את השמועות על מה שהלך במכונית לפני שהיא נהרגה אתם בוודאי מכירים, אבל אין ספק שהרומן המסעיר שלה היה עם ג'יימס יואיט, שעד היום יש הטוענים שהוא אביו האמיתי של הארי.

הרומן בן החמש שנים התגלה לבסוף על ידי העיתונות, מה שכמובן עצבן את המלכה, שעד עכשיו אנחנו לא מבינים איך היא לא אורזת את כל חפציה, אומרת להם "תסתדרו לבד" ונוסעת לתפוס ראש בג'מייקה או משהו. יואיט, שהיה שומר הראש של הנסיכה, ודיאנה התאהבו, ובשקט בשקט ניהלו רומן, שהסתיים שנתיים לפני מותה.

רק היא יודעת מי האבא. הנסיכה דיאנה (צילום: gettyimages)
רק היא יודעת מי האבא. הנסיכה דיאנה (צילום: gettyimages)

יואיט, אגב, מכחיש בתוקף שהוא אביו האמיתי של הארי אם כי התמונות, חייבים להודות, לא משאירות יותר מדי מקום לספק. מיד אחרי מותה עורר יואיט סקנדל נוסף כשניסה למכור את מכתבי האהבה מדיאנה למרבה במחיר, להראות לכם שהרומנטיקה לא מתה, היא רק קפצה ראש מהקומה העשרים ושלוש.

באפריל האחרון התראיין שוב יואיט וגילה ששקל להתאבד אחרי מותה, ושוב הכחיש כל קשר להיותו אביו האמיתי של הארי. אחרי הפרשה בוגאס, יש מצב שהאיש פשוט ראה את הנולד.